Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Stadı - Kasımpaşa Stadyumu - Beyoğlu Spor Kompleksi
« önceki   123 ... 129130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 130
igaspotter
9 ay önce - Sal 11 Tem 2017, 18:42

4. Haftada Kasımpaşa'ya deplasmanı yaşatmaya geliyoruz. Bekle bizi Kasımpaşa !

BATTALGAZİNİN DESTAN ŞEHRİ MALATYAMIZIN GURURU EVKUR YENİ MALATYASPOR SÜPER LİGDE ...

S KARA
8 ay önce - Prş 27 Tem 2017, 17:40

Alıntı:
taraftarı önemli bir maç olmadığı takdirde stada gelmiyor ki ben çok kasımpaşa maçına gittim malesef tribünler dolmuyor destek yok seyirci yok gol olduktan bir iki dakika kadar sonraya kadar tezahürat var sonra yok sözüm ona kutu gibi fantastik bir stadyum olması için kasımpaşanın öncelikle bir taraftar kültürü edinmesi gerekmez mi eğer kasımpaşalılar senin dediğin gibi bir stadyum istiyorsa onların sözüm meclisten dışarı bir bursaspor bir sivasspor bir göztepe bir malatyaspor bir kocaelispor bir eskişehirspor maçı izlemesini öneririm

Eski Kasımpaşa ve taraftarı ile yeni (arma degil logo ve yeni yönetim yani Kasımpaşa ile alakası olmayanların yönetimi) Kasımpaşa arasında hiç bir benzerlik yok, efsane Kasımpaşa tribünlerini tribün kültürü olan ve az buçuk tribün kovalamış yaşı 30 ve üstü İstanbul'lular ve tribüncü olan Anadolu insanı bilir. Son yıllarda tribün olmadıgı için iyi kötü vs yorum yapmaya gerek de yok çünkü tribün yok gelenler seyirciler ve Kasımpaşa taraftarı stada girmiyor son bir kaç senedir...

BJK 5106
8 ay önce - Pzr 06 Ağu 2017, 15:21

(+)

(+)

(+)

(Alıntıdır)

ziyasevik

8 ay önce - Pzr 06 Ağu 2017, 15:50

Bir zamanlar patates tarlası gibi ne yapsalar düzelmeyen zemin vardı. Şimdi sezon başlamadan yağ gibi zemin oluşturulmuş. Emeği geçenlere teşekkür etmek lazım.

igaspotter
7 ay önce - Pts 28 Ağu 2017, 17:09

Misafir tribün kapasitesi ne kadar acaba ? Zira bayramdan sonra 4.hafta maçında istilaya geleceğiz

sayfa 130
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 129130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL