Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6

Hangi Üniversite
Anadolu Üniveritesi 29.9%  29.9%  [40]
Dokuz Eylül Üniversitesi 33.6%  33.6%  [45]
Diğer 36.6%  36.6%  [49]
Toplam Oy : 134

yalinn

10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:22

Türkiyede erasmus açısından en gelişmiş üniversiteler hangileridir, hangi üniversitelerde geniş erasmus seçenekleri olur önümüzde acaba?

samet26
10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:28

Emin olmamakla beraber en geniş erasmus seceneği Anadolu universitesinde.Bu konuya cok önem veriyorlardı.

yalinn

10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:34

çok teşekkürler okulların erasmus pragramlarına giriyorum ama tam istediğimi bulamıyorum dediğiniz gibi anaddolunun sanırım bayağı geniş bir erasmus seçeneği var bu da güzel bir şey ya

samet26
10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:38

Dokuz Eylülünde,Anadolunun ingilizce iibf bolumleri mevcut geçiş yapmadan önce oraya gecebilme olanaklarınıda arastır derim..

yalinn

10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:42

anladım bi öğrenci işleri ile görüşmek lazım o zaman

serkan_
10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 15:46

eskişehir ve anadolu üniversitesi tabiki

cihan1
10 yıl önce - Sal 29 Hzr 2010, 16:19

Şahsi fikrim Dokuz Eylüldür ancak 1 saat 40 dk gibi mesafede de ev tutabilirsin benim arkadaşlarım Ankara Üniversitesi Beypazarı kampüsünde öğrenim görüyorlardı Ankara-Beypazarıda 1.30 2 saat kadardır ve orda okuyan her Ankaralı ev tutup kalıyordu seninde böle bir girişimde bulunabilirsin ev içi sosyal durum nedir bilemiyorum ama ev de tutsan garipsenmez diye düşünüyorum.

osmancık
10 yıl önce - Cum 09 Tem 2010, 14:58

İmaj çok önemli.
Kimse getir bir diplomana bakacağım demez, Boğaziçi üniversitesi dersen milletin boğazı düğümlenir.
Kaçla mezun olursan ol.
Anadolu üniversitesinden dersen de açıköğretim anlaşılır, her defasında -ömrün boyunca- açıklama yapmakla uğraşırsın.

mhkose
10 yıl önce - Pzr 11 Tem 2010, 05:08

Alıntı:
İmaj çok önemli.
Kimse getir bir diplomana bakacağım demez, Boğaziçi üniversitesi dersen milletin boğazı düğümlenir.
Kaçla mezun olursan ol.
Anadolu üniversitesinden dersen de açıköğretim anlaşılır, her defasında -ömrün boyunca- açıklama yapmakla uğraşırsın.

Peki ODTÜ ,Bilkent deyince neresi düğümlenir?
şaka bir yana kendini geliştiremezsen boğaziçi de boş..önemli olan kişinin kendini geliştirmesidir.."ben boğaziçiliyim,yok odtülüyüm,bilkentliyim" diye kasılıp kendini geliştirmek adına hiçbir faaliyette bulunmazsan olduğun yerde sayarsın..belki karşında sana okulunu soran insanları imrendirirsin..ama iş uygulamaya gelince akkoyun karakoyun meydana çıkar..

yalinn

10 yıl önce - Pzr 11 Tem 2010, 21:48

Bir arkadaş şahsi bir konu olmuş, sitemizi ilgilendirmiyor diye (-) puan vermiş lakin merak ettim sitenin haberler ve sohbet kısmında siteyi ilgilendiren şey ne o zaman ? (-: Ayrıca bu konu ülkemizdeki üniversitelerin farklılıkları ve imkanları hakkında genel bir konu olsun istemiştim ve bunu belirtmiş de ilk mesajımda.

Not; mesele eksi puan meselesi değil, sadece biraz garipsedim böyle olmasını.

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET