Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Hangi Üniversite
Anadolu Üniveritesi 29.9%  29.9%  [40]
Dokuz Eylül Üniversitesi 33.6%  33.6%  [45]
Diğer 36.6%  36.6%  [49]
Toplam Oy : 134

mertesat07
10 yıl önce - Sal 22 Hzr 2010, 22:42

Bana göre Boğaziçi Üniversitesi...

umutberk
10 yıl önce - Sal 22 Hzr 2010, 22:50

Alıntı:
görüşün için teşekkür ediyorum umutberk bende deü olursa ev tutmayı düşünüyorum ama tabi ortama alışana, arkadaş bulana kadar bir süre kemalpaşdan gelip gideceğim eğer dokuz eylüle gelirsem. tekrar çok teşekkür ediyorum aynı özelliklerde birisi olarak bu konuyu cevaplaman çok iyi ve faydalı oldu

Rica ederim ne demek. Ama şunu yine belirtmeliyim Buca'da bulunduğun ilk zamanlar çok pişmanlık çekecek sonra seveceksin Buca'ya geleceksen bunu aklında bulundur. Okulla ilgili sormak istediğin başka şeyler olursa seve seve cevaplarım.

ibrahim alıcı
10 yıl önce - Sal 22 Hzr 2010, 22:55

9 Eylül tartışmasız daha iyi.

Nihat Koç

10 yıl önce - Sal 22 Hzr 2010, 23:00

9 eylül tercih etmem Eskişehiri'de İtü bogazici olabilir

harutyun köse
10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 00:57

mühendislik istiyorsan boğaziçi,itü,odtü

öğrenmenlik istiyorsan gazi,marmara

tıp,diş hekimliği istersen hacettepe,istanbul üniv(cerrahpaşa tıp),ege,9 eylül

eczacılık istersen hacettepe,ege,istanbul üniv.

yazmanı öneririm

Özgür Sabanlıoğlu

10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 01:29

Diğer üniversiteleri de yabana atmamak gerekir;

Uludağ
Çukurova
Erciyes

...

Yalnız sorulan soruyu anladım da biz neyi tartışalım şimdi, senin soruna çözüm bulduktan sonra İtü mü daha iyi Erciyes mi daha iyi diye tartışamayacağız sanırım

ibrahim alıcı
10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 01:29

Alıntı:
tıp,diş hekimliği istersen hacettepe,istanbul üniv(cerrahpaşa tıp),ege,9 eylül

eczacılık istersen hacettepe,ege,istanbul üniv.

Tıp,Eczalık ve Diş Hekimliği bölümünde Yeditepe Üniversitesi'de tercih edilecek ilk üniversiteler'den biridir.
Diş Hekimliğin'de zaten Yeditepe Türkiye'de en iyisi bu kanıtlanmış birşey zaten.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi alanında Türkiye'de en iyilerindendir.

Özgür Sabanlıoğlu

10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 01:35

Aslında her üniveristenin kendine göre elbet iyi yanları vardır. Çok derin bir konu, dışardan gözlemlerle olacak iş değil, okulun içinde olmak gerek neyin ne olduğunu anlamak için, o yüzden o okulda okuduysak eksi veya artılarını yazabiliriz. Şunu da unutmamak gerekir, bu tarz konularda yıllar geçtikçe herşey değişebilmekte, teknolojik açıdan, hoca açısından, o yüzden güncel bilgiler vermek te en iyisi kanaatindeyim.

harutyun köse
10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 01:39

Alıntı:
Tıp,Eczalık ve Diş Hekimliği bölümünde Yeditepe Üniversitesi'de tercih edilecek ilk üniversiteler'den biridir.
Diş Hekimliğin'de zaten Yeditepe Türkiye'de en iyisi bu kanıtlanmış birşey zaten.
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi alanında Türkiye'de en iyilerindendir.

evet ibrahim bey haklısınız..ama yeditepe özel..ben devlet üniversitelerini düşünerek yazdım..yoksa yeditepenin bahsi geçen konularda en iyi üniversitelerden biri olduğunu biliyorum ...

ibrahim alıcı
10 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 01:58

Alıntı:
evet ibrahim bey haklısınız..ama yeditepe özel..ben devlet üniversitelerini düşünerek yazdım..yoksa yeditepenin bahsi geçen konularda en iyi üniversitelerden biri olduğunu biliyorum ...

Burslu ve Yarı Burslu seçenekleri var.Hatta,Vakıf Üniversiteleri arasında en çok burslu öğrenci'nin olduğu okul.Yarı Burslu seçeneği'de var,2008'de geçildi Türkiye'de bu Destek Bursu(Yarı Burs) seçeneğine Yeditepe'de 2 senedir gelenlerin yüzde 50'si neredeyse yarı burslu.

Bu seçenekleri'de değerlendirebilirsiniz.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET