Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayserispor Kulübü
« önceki   1234 ... 406407408   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
oguzhanaktas
7 yıl önce - Prş 05 Ağu 2010, 16:29
Yeni sezon formalari

Beyler yeni sezon formalari bugün tanitiliyormus, kaynak kayserispor.org

Kayseride bulunamayanlar icin fotograflar eklerseniz seviniriz..

ibrahim alıcı
7 yıl önce - Prş 05 Ağu 2010, 21:23

Alıntı:
Beyler yeni sezon formalari bugün tanitiliyormus, kaynak kayserispor.org

Kayseride bulunamayanlar icin fotograflar eklerseniz seviniriz..

Türkiye'nin en iyi 2. stadyumuna sahipsin,En iyi tesislere sahipsin,5 senedir istikrarlı bir tablo çizen iyi bir grafik çizen kaliteli bir takım'a sahipsin,son 5 yıldır Uefa Kupası'nda 2 kez mücadele etmiş bir kulüpsün ancak bir tane LİSANSLI ÜRÜN satan mağazan dahi yok.

Forma çıksa ne olacak,kim alıyor ki?

Futbolcuların üzerinde görüyoruz formaları.Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen futbol'dan alakasız iş adamları'nın yönettiği bir takım'da bu tür mağazalarla,lisanslı ürünler ile kulübe katkı sağlanmasını ve aynı zaman'da taraftarlık bilinci oluşturulmasını düşünecek yönetici yoktur haliyle.

Baron Haseki ne derse o olur Recep Mamur'un başkanlığı formalite gereği sanki.

Kayserispor'a 5 Sene önce Süleyman Hurma'yı kim getirdiyse bin yaşasın.Eğer Süleyman Hurma gibi bir menajer olmasaydı Kayserispor yine eskisi gibi ''Asansör Takım'' olur'du ligde.

Süleyman Hurma,Kayserispor Camiasına çok şey öğretti.

Bugün Türkiye'de hangi menajerler bilinir?

1-Haldun Üstünel-GALATASARAY
2-Volkan Ballı-FENERBAHÇE
3-Süleyman Hurma-KAYSERİSPOR

Beşiktaş'ın menajeri'ni dahi bilmez kimse.

Süleyman Hurma umarım bu lisanslı ürün mağazası konusunda'da ufuksuz,hedefsiz yöneticilerin ufkunu açar.

oguzhanaktas
7 yıl önce - Cum 06 Ağu 2010, 17:17

Alıntı:

Türkiye'nin en iyi 2. stadyumuna sahipsin,En iyi tesislere sahipsin,5 senedir istikrarlı bir tablo çizen iyi bir grafik çizen kaliteli bir takım'a sahipsin,son 5 yıldır Uefa Kupası'nda 2 kez mücadele etmiş bir kulüpsün ancak bir tane LİSANSLI ÜRÜN satan mağazan dahi yok.

Forma çıksa ne olacak,kim alıyor ki?

Bende bunu anlamiyorum iste, sanki lisanli ütün satan magaza olsa yedi gün yirmidört saat alisveris yapan olacak, spor38 diye bir magaza var biliyormusunuz?? ordan orjinal formayi alirsiniz bir seneyi öyle gecirirsiniz..

Sorun bence nerde biliyormusunuz ?

Forma dizaynlari cok basit, her sene aynisi yapiliyor. Kayserisporun formalarini dizayn eden herkimse gözünü bir acsin farkli bisey cizsin..
Cubuklu forma,kirmizi forma kollar sari cizgili, beyaz forma kollarda sari kirmizi cizgiler..
ben almanyada amatör kümede oynuyorum bizim formalar bile daha göz kamastirici..

Samet Yılmaz

7 yıl önce - Cum 06 Ağu 2010, 17:22

Kayserispordada bir Bursalı olarak stad ve tesisleşme açısından zirveye oynayacak takım imajı görüyorum.Şota çok önemli bir isim.Kayseride her zaman bu ligin renkli takımlarından biri olmuştur.Umarım bu sezon ve gelecek sezonlarda iyi bir performans sergilerler...

murat_

7 yıl önce - Cmt 11 Eyl 2010, 13:47

Fenerbahçe maçı öncesi Kayserispor Taraftar Grupları Organizasyon Peşinde. İşte Organizasyon Duyurusu...

Alıntı:

Bugün Saat:15.30' da Kasist grubu Kayseripark Çatı katında toplanıyor. Toplantının amacı hem Fenerbahçe maçı için temin edilen biletlerin dağıtımını yapmak hemde tanışıp kaynaşma adına bir buluşma gerçekleştirmektir. Kayserispor taraftarlarından ( gruptan olsun olmasın ) ilgilenecek olan arkadaşlara duyurulur.

Bilet dağıtımı ve tanışma faslının ardından Hep Birlikte Kadir Has Stadına Hareket Edilecektir.

Ayrıca bilindiği üzere Kapalı Kale' de maç öncesi Saat:16.00 da Emirgan' dan başlayıp Cumhuriyet Meydanına kadar bir yürüyüş gerçekleştirecektir.

Takımını seven ve KAYSERİSPOR' dan TARAF olan bütün tribündaşlarımın mümkünse iki organizasyona, değilse en azından birine katılması KAYSERİSPOR ve şehrin KAYSERİSPORLAŞTIRILMASI adına büyük bir kazanım olanacaktır. Olanağı olan arkadaşlardan bu iki organizasyona destek vermelerini diliyor ve bekliyoruz.

NOT: KASİST KayseriPark AVM' de ki organizasyonun bitme saatine göre Kapalı Kale grubunda ki Tribündaşlarının yanından olmaya çalışacaktır. Bu konuda grup olarak elimizden geleni yapmaya çalışıcağız...

38 VEDAT
7 yıl önce - Cmt 11 Eyl 2010, 15:30

Benim ilk zamanlar Şota'nın performansının ne olacağı konusunda tereddütlerim olsa da, çok şükür daha ilk maçlardan kendisini gösterdi. Zaten boş adam olsa Süleyman Hurma getirmezdi. Süleyman Hurma sağolsun, takımı adım adım ileriye götürdü. Bence Kayserispor'un tarihi boyunca yaptığı en büyük transfer Süleyman Hurma. O Kayserispor'da olduğu sürece takımdan korkmam.

deger034
7 yıl önce - Pzr 12 Eyl 2010, 03:16

kayserispor bu sene mutlaka ilk 3 arasına girebilmeli artık başarı şart olmaya başladı.Bursa herkese hem iyi hem kötü örnek oluyor

Nazmi

7 yıl önce - Pzr 12 Eyl 2010, 11:15

Bu maçta en fazla hoşuma giden futbolcu Troisi oldu,Gençlerbirliğinde oynarken kaliteli bir futbolcu olduğunu biliyordum,ama geçen sene pek kendini gösterememişti,fener maçında harika futbol oynadı.

Mortiz sakat olmasaydı maçın skoru çok daha farklı biterdi.

Zafer

7 yıl önce - Pts 25 Ekm 2010, 12:17

Bu akşam oynanayacak olan Jimnastikspor maçında Kayserispor taraftarları olarak aşağıdaki pankartı açacağız inşaAllah.. Duyurulur : )

murat_

7 yıl önce - Pts 25 Ekm 2010, 12:24

Pankartta yazan Gürcü Cümlenin Tercümesi de Benden Olsun...

Sen İnandın Ya Şota,
Bizde Senin Güzel Yüreğine İnanıyoruz...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET