Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayserispor Kulübü
« önceki   123 ... 418419420   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Özgür Sabanlıoğlu

7 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2010, 22:46

Kayserispor'da 2 transfer:

Kayserispor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kulübün Almanya 2. Lig takımı olan Fortuna Düsseldorf takımında forma giyen 25 yaşındaki defans oyuncusu Hamza Çakır ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Öte yandan aynı ligde bulunan Alemannia Aachen takımında forma giyen 24 yaşındaki forvet oyuncusu Abdulkadir Özgen ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Kayserispor'da transfer çalışmaların sürdüğü bildirildi.
................

Oyuncuları tanımasam da yaşlarının genç olması büyük bir avantajdır diye düşünüyorum, ayrıca Almanya da iyi bir seçim, gerçekten futbol altyapısı çok iyi olan bir ülke. Bu transfer sevindirici.

Murat Y
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 15:53

Kombine bile fiyatları açıklandı. Fiyatlar:

Kale arkası alt ve üst: 200 TL
Doğu ve batı tribün: 500 TL

Akbank ve Garanti Bankası kredi kartlarına 3-6 taksit yapılacak.

Kale arkası bilet fiyatları, Türkiye Kupası maçlarını da dahil edersek ortalama 10 TL civarında, maraton tribünde 25 TL. Sezon boyunca bilet fiyatları sürekli farklılık göstereceğinden, bu fiyatlardan pek alıcı olacağını sanmıyorum.

http://www.kayserisporfan.org/v1/kayserispor-komb ...landi.html

En son Murat Y tarafından Sal 06 Tem 2010, 15:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet.21
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 15:56

Alıntı:

Kombine fiyatları çok uygun. Her Kayserili alsın bence. Ben bu sene Kayseri'den iyi şeyler bekliyorum.
Süper Ligdeki takımım bu yıl Kayserispor
Kombineler için; Akbank ve Garanti Bankalarının kredi kartlarına 3 - 6 taksit yapılıyormuş.
Bu yıl Kayserispor'u ve Andre Moritz'i tribünden izlemek şahane olur.

En son Mehmet.21 tarafından Sal 06 Tem 2010, 15:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali Kocaçiftçi
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 15:58

Kombineler hiç uygun değil bence. Yeri geliyor kale arkası 1 TL oluyor. Çok pahalı bence. Tabi amaç Kayserispor'a destek olmaksa o ayrı.

Mehmet.21
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 16:00

Alıntı:
Kombineler hiç uygun değil bence. Yeri geliyor kale arkası 1 TL oluyor. Çok pahalı bence. Tabi amaç Kayserispor'a destek olmaksa o ayrı.

Hocam bir İstanbul Belediyespor ya da Kasımpaşa ile aynı kefeye konamaz. Kayserispor büyük bir camia. Bence fiyat gayet uygun. Tabii Kayserili arkadaşlar daha iyi bilir.
Ama bu kombineler sezon içinde çok aranacak. Benden söylemesi

Zafer

7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 16:00

Alıntı:

Fiyatlar gerçekten kabul edilebilir değil, sadece Fenerbahçe maçlarında 60 TL ve üstü olan bilet fiyatları diğer maçlarda en fazla 30 TL falan oluyor o da bir kaç maç diğer maçlarda ise taş çatlasın 5-10 lira arasında değişiyor, bir de kombine almayı planlayan arkadaşlar haftasonuna mı denk gelecek maçlar hafta içine mi bilemedikleri için geride kalıyorlar.. Şahsen al-ma-ya-ca-ğım..

Fenerbahçe maçı 60 TL de.
Diğer maçlarda ortalama 12,50 TL de.

60 + 16*12,50 = 260.00 TL eder. Doğu ve batı tribünleri için iki haftada bir bilet almak varken kombine alışı yine aşağılarda seyreder. 260,00 Değilde yanlış hesapladık diyelim 350 TL tutsun, yine 500.00 TL'lik fiyattan uygun. Yine hesapsız kitapsız kombine fiyatları..

Murat Y
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 16:05

Yönetim, bu saçma bilet fiyatı uygulamasının üstüne kombine satamayınca yine topu taraftara atıp, transferdeki durgunluğun sorumluluğunu üstünden atmaya çalışacaktır

emraherc
7 yıl önce - Sal 06 Tem 2010, 16:48

aslında kombine fiyatları uygun ama kayserispor yönetiminin yaptığı sezon içindeki dengesiz bilet fiyatları,taraftarı kombine alamaya teşvik etmiyor anladığım kadarıyla.yönetim bu sezon bilet fiyatlarını boş tirübünde dahi oynasa sabitleyecek ki bunun getirisi sonraki sezonda alınsın.

murat_

7 yıl önce - Sal 13 Tem 2010, 16:18

Ben alacam inşallah. Elbette normal şartlarda pahalı. Fakat biraz da kendimizden feragat edebilmeliyiz.

Yönetim bu işi bilmiyor bu da bir gerçek. Örneğin keşke çeşitlendirselerdi fiyatları. Deselerdi ki; " Doğu ve batı alt 500, üst 375, Kuzey ve Güney Alt 250, üst 175. " Aylardır aklımdan geçirdiğim fiyatlar hep bu şekildeydi. Bu fiyatlara da yapacaklardı benzeri taksit imkanlarını ondan sonra eminim ki bu tepkilerin çoğunu görmeyecektik.

İnşallah düzeltirler(!) Düzelmese de geçen seneki tablonun benzerini yaşayacağız...

murat_

7 yıl önce - Prş 15 Tem 2010, 15:25

Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Stadyumda bulunan 52 locanın yarısı satıldı. Kalan localar da müşteri bekliyor. Localar, bulunduğu yer ve büyüklüğüne göre bir sezonu 20 ila 30 bin dolardan satılıyor" dedi.

Kombine bilet satışlarının da başladığını belirten Miraboğlu, "Taraftarlarımız takımlarına destek vermek adına loca ve kombine bilet alıyor. Kalan bilet ve locaların da yakın zamanda satılmasını bekliyoruz" diye konuştu. Miraboğlu, transfer çalışmalarının ve yabancı forvet arayışlarının sürdüğünü de söyledi.

Kaynak

Bu sene işler biraz daha farklı gidiyor. Bu haberin doğru olmasını dileyerek inşallah kombinelerde de aynı başarı yakalanır. Kayserispor' a mali açıdan daha da rahat bir nefes aldıracaktır bu satışlar...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET