Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
« önceki   123 ... 121314 ... 323334   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Süha35

1 yıl önce - Pzr 14 Nis 2013, 19:44
Merhaba

Kısa ve Öz bir soru sormak ıstıyorum.

Yatırım amacıyla Ankara - Çubuk - Güldarbı mevkiinde bir tarla almayı dusunuyorum.
Fazla degıl alacagım alan 1.000m2 civarında...

Konuyu da komple okuyunca burada pek cok kısının konuya bayagı bı hakım oldugunu dusunuyorum.
30.000 TL cıvarında bır fıyatla 1.000m2 alacagım bır tarlanın bana 3 - 5 sene içerısınde getırı nasıl olur?

Fikri olan var mı_?

yarsa007
1 yıl önce - Prş 25 Nis 2013, 17:54
YBÜ Esenboğa kampüs yapımı.

Arkadaşlar kampüs yapım süreci konusunda bilgi olan varsa paylaşabilirmi? şu anda hangi aşamada.

duman dur
1 yıl önce - Prş 02 May 2013, 00:33

30 Mayıs 2013 günü Y.B. Üniversitesi ve çevresindeki altyapı ve toplam 80 km. lik yol inşaatına başlandı. Açıklama yapılmasa da ay sonuna doğru inşaatla ilgili gelişme olacağı yönünde beklenti var.

Süha35

1 yıl önce - Pzr 05 May 2013, 19:25
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Tamam bılgıler ıcın tesekkurler üstadım

Bysansar825
1 yıl önce - Pts 27 May 2013, 22:48

Arkadaşlar duman dur Arkadaşımız sanırım yanlışlıkla Üniversite ve Yol inşaatına başlanma tarihi olarak 30 Mayıs 2013 demiş orada sanırım bir yazım hatası olmuş.Çünkü Yıldırım Beyazıt üniversitesi İnşaatı Resmen Başladı duman dur arkadaşımın dediği gibi ama Başlama Tarih 30 Nisan 2013 dür .

Üniversite İnşaatı ve Yol çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor.Artık kimsenin bu konuda bir kuşkusu kalmamıştır.

Ayrıca " By SHA TNA " Arkadaşımız 30.000 TL ye bir arazi alacağını söylemişsiniz O Fiyata bu mesajı yazdığınız Tarihte yani 14 Nisan 2013 te Şimdiki alacağınız arsanın 2 veya 3 katı arsa alabilirdiniz sanırım ama şuan Fiyatlar en az ikiye Katladı belkide 3 e katlayan yerler oldu ama siz yinede bir araştırın umarım uygun bir yer bulursunuz.
Keşke 30.000 Tl ye ozaman bir yer almış olsaydınız 3 veya 5 senede ne getiri demişsiniz kabaca en az 5 e katlardı diyebilirim.Ama dediğim gibi Artık inşaaat resmen başladığından fiyatlar değişti ve haliyle her geçen gün değişecek İnşaat işleminin ilk etabının 2 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacağı söylendiğine göre 2 yı sonra bu fiyatlar bir hayli değişmiş olacaktır.

Süha35

1 yıl önce - Sal 28 May 2013, 00:53
Yeniden Merhaba

Bysansar825 , üstadıma yazdıgı güzel acıklamarından dolayı çok teşekkur edıyorum...

Ben bahsettıgım şekilde Ankara , Çubuk , Güldarbından 1.000 m2 bir yer buldum ve aldım (30.000 TL ye) Nakıt param olmadıgı için Kredi çekmek durumunda kaldım ve bana toplam malıyetı 34.500 TL cıvarını bulucak. Bunu yeni doğacak oğlumun şansına aldım ve inşALLAH dediğiniz gibi olur ve dedıgınız sekılde degerlenır de ona Güzel Bir Gelecek sağlayabılmemde buranın destegı buyuk olur...

Size Özel mesaj atmak istedim. Ankara da olmanızdan ve Emlak la ilgilendıgınız için ama sanırım sıte de yenı oldugum ıcın sistem Özel Mesaj atmaya iizn vermedi. Yine de güzel yorumunuz için cok tesekkurler.

yarsa007
1 yıl önce - Sal 28 May 2013, 15:45
YBÜ Esenboğa merkez kampüsü yapımı.

Yol çalışmalarının başladığı doğru .Fakat kampüs inşatını Toki yapacak sanırım yani; Tokinin ihaleye çıkma süreci ve ihaleyi alan firmanın bu projeyi yer teslimini mütakip başlaması ile süreç devam eder.

Bysansar825
1 yıl önce - Sal 28 May 2013, 22:41

By SHA TNA Akadaşım Almış olduğunuz Arsa şimdiden Hayırlı olsun .Ve oyle sanıyorum Tam zamanında almışsınız ki o fiyatlara alabilmişsiniz Muhtemelende 2 yılı bırak 2 ay sonbra bile almış olduğunuz yeri 2 katı fiyatına satabilirisnizdiye umuyorum tabii Ta olarak bahsettiğiniz yerin Y.B.Ü. Alanına uzaklığını bilmiyoruma ama mantıken ne kadar yakın o kadar çok daha fazla etkiiyecektir fiyatları.

"yarsa007" Yol açılım çalışmaları ile birlikte zaten üniversite çalışmaları başlamıştır.bu iş zaten Tokinin işidir orası belli dolayısıyla bu işin ihalesi vs... kalmamıştır çalışmalar hızla sürüyor.Bizzat üniversite alanına yakın bir bölgede oturduğumdan Hergün gelip geçen BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESi Kamyonlarının ne denli çalıştıklarını gördüğümden diyorum.
umarım yakında Temel Atma töreni olur zaten Tamel Atma töreni olduğunda muhtemelen temeli R.Tayyip Erdoğan Gelecektir ve her buyuk Projede olduğu gibi Tam olarak Üniversitenin Bitiş Tarihinide verdiğinde herkes daha net bilgiye sahip olmuş olacaktır.
Kolaygele.

Bysansar825
1 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 19:48

Arkadaşlar Bu konunun 9.Sayfasında "13 Mart 2012" de Yıldırım Beyazıt üniveristesinin Yerleşim Planının Google Haritası üzerinde gerekli yere Oturtmuştum ve ünversite alanının nereden nereleri kapsadığını Tam ozamanki mesajımda resimli olarak vermiştim.

O Tarihte Fhoshopta Hazırlayıp kullanıcıların fikir edinmesi için yayınladığım Fotoğraflar Linkler öldüğünden Görüntülenemiyormuştu.Belki Yeni arkadaşların işine yarar düşüncesiyle Üniversite Yerleşim Planının Linklerini yeniledim Aşağıdaki linklerden Detaylı bir şekilde Projenin nereleri kapsadığını görebilirsiniz.
Umarım Faydalı olur.

Aşağıdaki Resimler ilk görünüşte bir birinin Aynı gibi görünsede Aslında Aynı Resim fakat Her resimde Saydamlık derecesi %10 Artırıldığından Projenin Arazi üzerinde nereye otorduğu daha iyi anlaşılsındiye bu şekilde bu şekilde hazırlanmıştır.

Arkadaşlar Projenin Yenice köprüsünden Aşağı olan bölümü sayfada büyük göründüğü için O bölümler gözükmüyor aslında Projenin bir ayağıda Takriben ÖZKUL Karo Fabrikasının arkalarına kadar uzuyor ve Şuan mevcut olan Çankırı Kavşağındaki köprünün Üzerindeki Yenice Dumlupınar bölgesine doğru olan Ağzı kapalıdır bu köprü üzerinden de Üniversiteye bir Ana Bağlantı ayağı verilecektir.
1

(+)

2

(+)

3

(+)

4

(+)

5

(+)

6

(+)

7

(+)

8

(+)

9

(+)

10

(+)

11

(+)

12

(+)

Arkadaşlar Son resme dikkat ederseniz Projenin içi boşaltılmış olarak sadece Kenarlarını bıraktımki Projenin nereleri kapladığı daha iyi anlaşılıyor.

Yeşil Çizgi Kalan yerler Projenin Dış Sınır Çizgileridir.

salihemre
1 yıl önce - Prş 30 May 2013, 10:19
ybu

haritada beyaz ile taralı alanda ne yapılacak ?

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet