Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6676
Metehan209
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:51

Ama bunun şekli çok çirkin, !

Diyenlerde çıktıya, bende hayret mekanizması çöktü, artık her karayı normal buluyor ve gülüyorum

Neyse, nereyle bakiyorlarsa, ordan öyle görüyor demek ki.
Tabi, Akıncı in ardındaki 20 yıllık mücadeleyi sabrı ve birikimi hesaba katmadan bir kalemde çirkin yazabilirler. bu kolaydır zor olan eser ve eser için müessir bulmaktır. bizler bunu bilerek vefamizi gösterelim, yeter

Hani, Akif diyor ya,
“Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen,
İki kazma kürek, iki de ırgat gerek,
Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen,
Bir Sinan, bir de Süleyman gerek.”

Yine de, hayret edebiliyorum. Hayret

Şu güzelliğe bakarmısınz

mustafa1981
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:01

Alıntı:
“Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen,
İki kazma kürek, iki de ırgat gerek,
Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen,
Bir Sinan, bir de Süleyman gerek.”

Mete arşive attım. Paylaştığın için teşekkürler. Akıncı dünyada ki en güzel iha bence.
Türk olduğu için yazmadım. Bu iha Brezilyalıların da olsa yine aynısını düşünürdüm.

Metehan209
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:10

Alıntı:
Mete arşive attım. Paylaştığın için teşekkürler. Akıncı dünyada ki en güzel iha bence.

kesinlikle, ölümcül derecede çok havalı

safsata00
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:17

Ukrayna Ulusal Güvenlik ve Savunma Konseyi Sekreteri Alexey Danilov, Türkiye’nin Ukrayna Büyükelçisi Yağmur Ahmet Güldere ile gerçekleştirdiği görüşmede iki ülke arasındaki askeri-teknik işbirliğinin yoğunlaştırılması üzerine bir görüşme gerçekleştirdi.
https://twitter.com/kamerknc
Ukrayna ve Türkiye'nin ortak savunma üretiminde “kazan-kazan formülü"
Uzmanların Ukrayna-Türkiye savunma sanayi işbirliği konusundaki beklentilerine ilişkin değerlendirmeleri
https://www.kyivpost.com/business/world-in-ukrain ...iness.html

Metehan209
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:31

Ukrayna'dan şeytan gelir mi acaba dostlar

mustafa1981
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:32

Alıntı:

Satan ı bize vermek isteseler de veremezler Metehan. Bütün dünya ayağa kalkar.
O tarz füzeleri el altından Pakistan dan istemek lazım aslında. Belki verirse onlar verir.

Alıntı:
1960 darbesini yapan süper seküler,çağdaş ,modern cenah UK,US için darbe yaparken,Yisrael,Hindustan nükleer füze programı için uğraşıyordu.

60 darbesinde başa gelen rütbelilerin 80 darbesinin baş mimarları olması ne garip tesadüf değil mi? Hani şu bizim çocuklar başardı diyen Cia ajanı geldi aklıma birden.

osman53
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:51

Akıncıda güzelde niye yalan söyleyeyim Hisar'ın hedefi vurduğu görüntüyü izleyince ağladım. Arkasındaki emeği insan üstü gayreti görebiliyorum hava savunma sistemi için bize yapılanları görüyorsunuz

En son osman53 tarafından Sal 29 Ekm 2019, 01:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

selcukkocak78
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 01:58

Alıntı:

Satan ı bize vermek isteseler de veremezler Metehan. Bütün dünya ayağa kalkar.
O tarz füzeleri el altından Pakistan dan istemek lazım aslında. Belki verirse onlar verir.

Alıntı:
1960 darbesini yapan süper seküler,çağdaş ,modern cenah UK,US için darbe yaparken,Yisrael,Hindustan nükleer füze programı için uğraşıyordu.

60 darbesinde başa gelen rütbelilerin 80 darbesinin baş mimarları olması ne garip tesadüf değil mi? Hani şu bizim çocuklar başardı diyen Cia ajanı geldi aklıma birden.

sscb yıkıldıktan sonra 90 larda ukrayndan kaçarak gelen mühendisler satan füzesinin planlarını bize satmaya çalıştılar hemde 2 milyon $ gibi komik bir paraya ama o zamanki sömürge valisi gibi çalışan hükümettekiler kabul etmediler .adamlarda arkalarına baka baka döndüler topraklarına.şu anki konjöktörde devlet el altından satan füzesinin projesini almıştır bence prochencko başkanken türkiye ile yapılan askeri antlaşmaları gizli statüsüne soktu.gerisini siz anlayın işte

mustafa1981
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 02:04

Alıntı:
sscb yıkıldıktan sonra 90 larda ukrayndan kaçarak gelen mühendisler satan füzesinin planlarını bize satmaya çalıştılar hemde 2 milyon $ gibi komik bir paraya ama o zamanki sömürge valisi gibi çalışan hükümettekiler kabul etmediler .adamlarda arkalarına baka baka döndüler topraklarına.şu anki konjöktörde devlet el altından satan füzesinin projesini almıştır bence prochencko başkanken türkiye ile yapılan askeri antlaşmaları gizli statüsüne soktu.gerisini siz anlayın işte

Hocam İNŞALLAH siz haklı çıkarsınız.

Metehan209
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 02:14

arkadaşlar çok klişe gibi ama, en büyük problemiz, Mustafa hocamın hatırlattığı Elmanın Kurdudur.
gerisi gerçekten teferruat miş, barış pınarı bunun açık seçik ispatı
Gözünüzde ki devler, ABD ve Rusya süre tanıyan bir ülke içeride daha büyük bir mücadele vermek zorunda kalıyor, varmı bunun dünyada bir başka örneği

sayfa 6676
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET