Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6675
Arif İzmirli
1 ay önce - Pts 28 Ekm 2019, 23:09

Musatafa hocam ,keşke sadece şifre olsaydı. Maili bile unuttum. 43 yaşında ,iş,eş( ,çocuk derdi olan adamdan da bu beklenir.

En son Arif İzmirli tarafından Sal 29 Ekm 2019, 08:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Arif İzmirli
1 ay önce - Pts 28 Ekm 2019, 23:33

Frenkler için önceden merkep diye yazmıştım. Hakikattir.
Hala papazların üfürdüğü haçlı,şovalye,peri masalı peşindeki haçlı frenk bizi mahv etme peşinde.
Ahmak herifler. Bizi imha etseniz. 1,8 milyar aç Çinli ile nasıl baş edeceksiniz.Bize dalıp kendilerini de sonunda imha ettirecekler.
Dünyanın en ahmak milleti Frenklerdir.

drvedat

1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:00

T629
6-6 ton
2-2 motorlu
9- t129 sınıfı
Cabatlı'dan..

osman53
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:01

sultanahmet ile ayasofya ceminin avlusunda içkili bayram kutluyorlar şimdi hangi frenk hindu arkadaşım ? dünyada 1000 yıllık tarihinin yıkılışını bayram diye kutlayan başka ahmak bir millet yoktur hepinizi hayırlı olsun aynen devam ayrıca şu bu pkk ya destek veriyor diyeceğinize oy verdiğiniz şarlatlanlara hesap sorun önce evdeki 12 yaşındaki kızını duran kalkana peşkeş çekecek hale gelmişler

osman53
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:02

kime neyi anlatıyorsunki kafa gitmiş yediği propagandadan

Arif İzmirli
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:21

osman53 bey, bana söylüyorsanız yanlış adres.Yıllarca yazdım, Jöntürk, İT(ittihat terakki) fitnesi türkiyeden kazınmadan ,milletimiz felah bulmaz. Dışarıdan ziyade içeride sorunumuz var. Boer Harbi sonrası Mektebi-Tıbbiyedeki rezaleti anlatsam ,sinirden duvarı yumruklarsın.
Meşhur söz,kahbe içerdeyse kapı kilit tutmaz.

osman53
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:29

sana demiyorum arif kardeşim

mustafa1981
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:30

Alıntı:
İstisnası bizi bilmeyenler Latin amerika, aborjin vb.. garibanları..

İzmirli Hocam yakında onlarda bize düşman olur merak etme.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovdukları gibi hak dine inanan Türkiye yi de bütün batıl dinliler de sevmez. Bu dünya nın kuralı böyle.

Arif İzmirli
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:39

Osman kardeşim , kusura bakma,yanlış anladım. Geleleim o meşhur rezalete, bunlar varken telef edilmediysek, bu tamamen rabbimizin inayeti sayesindedir.
Link:
https://www.medyamit.com/yazarlar/osman-kibar/mer ...durdu/1061
Hikaye

"Peyami Safa içün “türk inkılabına bakışlar”ı yazmış adam derken bu normaldi çünkü kendisi abdulhamid düşmanı (bize dair her şeyin düşmanı) ismail safa.nın oğlu idi. cennetmekan abdulhamid han ol kefereyi ist.da bulunması ümmet'çün tehlikelidir deyu sivas.a sürmüş idi. sebebi ne idi / şu idi: ismail safa ve hain saz arkadaşları ingilizlerin afrikadaki melezler (Boer/Buur) isyanında uyguladığı vahşet katl-i am ve jenoside (soykırım) vs. kutlamak'çün pera.daki (beyoğlu) unidet-kingdom (:england/birleşik kırallık/ingiltere) b.elçiliğine kutlama amaçlı ve çelenkli ziyarette bulunmuş idi. günler o günler idi ki ing. b.elçisi london gezisi dönüşü garda yaşasın kıral corc yaşasın ingiltere sloganı atan üniversite (:medrese) öğrencilerince karşılanmış galata.yı geçerken bi bakmış atlar arabanın önünde değil yanında gidiyor ödü patlamış peki atlı-karaço nasıl olup da gidiyo dıgıdık dıgıdık diye pencereden başını çıkarıp bakmış ki yarının tc.sini kuracak fedakar samimi candan talebeler (:kadrolar) atları çözmüş kendileri koşumları başına geçirmiş yaşasın ingiltere diye canhıraş sloganlar atmaya devam ederek arabayı yürütüyor.. saygıdeğer b.elçinin bundan sonraki duyguları tam olarak bilinmiyor ama muhtemelen şaşkınlık ardınca tatmin haz kibir tanrıcılık vb. şeyler olmalı.. haa aynı gün tıbbiye (tıp fakültesi) bayrak direğine de ingiltere bayrağı çekilmiş ve üç gün süreyle nazlı nazlı dalgalanmıştır.. hmm yıl 70.lere erdikte aynı soyun dölleri (denizgezmiş uğurmumcu mahirçayan ve sazarkadaşları) bayezıt kulesine kızılbayrak (rus bayrağı) çekmişti eh yani vardı bi kıble değişikliği ki her orospuçocugunda o kadarcık inhiraf/sapma görülebilir aççicik hoşgörü caanım hepimiz sonuçta dinkardeşiyiz(!) dii mi ama. evet arkadaşlar tc denen çadır kolayberi kurulmadı çok zahmet çekti amcalar ki saymakla bitmez. evet insanyapısı (yani sosyolojisi / keşke ideolojisi olaydı) böyle idi. ihanetin dahi -yerine göre- bi izahı varken bunun bırakın izahı, mizah’ı bilem yoktur yani tc adembabamızdan bugüne ve kıyamete kadar örneği olmamış ve olmayacak öle böle değil çoközel bi organizeyşındır. “tutlu olcun”"

Muhammet Bozok
1 ay önce - Sal 29 Ekm 2019, 00:40

Muhterem Izmir'li Genç Arif
Tekrar hoşgeldin , Boer savaşindan sonra vuku bulan Tıbbıye rezaletinide şimdi merak ettim....evet "hain içerideyse kapı kilit tutmaz" sözüne katilmamak elden değil o yüzdende milletçe siyasi , sosyolojik , ideolojik ve akademik camiada dahil olmak üzere bütün bağirsaklarimizi temizlememiz lazim. Gayri milli ne kadar eski köklü "kale" varsa fikir ve kurumsal bazda lağvedilmesi lazim.

sayfa 6675
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET