Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6651
mustafa 1903
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 16:33

Alıntı:
Ordan cekmis burdan bukmusler, neden boyle bir sekil verdiler gercekten anlamakta gucluk cekiyorum.

Mühendis olmadığındandır.

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 16:53

Valla Akıncı SİHA mız bana hiç te çirkin gibi gelmedi. Hem öyle olsa ne yazar, biz donanımına bakalım. Meziyetleri ile birlikte elimizi çok rahatlatacak.

mustafa1981
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 16:57

Alıntı:
ya yerli ve milli diye hebetli bulabiliyor olabilirsin ama elini vicdanina koy lutfen. Son derece cirkin bir IHA. Ordan cekmis burdan bukmusler, neden boyle bir sekil verdiler gercekten anlamakta gucluk cekiyorum.

Dünyadaki diğer ihalara göre çok daha güzel bence. Yerli ve milli diye öyle düşünmüyorum.

ahmetsever
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:09

Alıntı:
Son derece cirkin bir IHA. Ordan cekmis burdan bukmusler, neden boyle bir sekil verdiler gercekten anlamakta gucluk cekiyorum.

Anlamakta güçlük çekilebilir, hatta hiç anlanmayabilir, bu tamamen o kişinin/kişilerin problemi
Burada tasarım yarışması falan yapılmıyor, hiçbir yere bağlı olmadan lisans almadan, yerli ve milli savunma sanayi ürünü/ürünleri ortaya çıkıyor çıkartılıyor.
Son birkaç yıldır terörle mücadele ve ırak/suriye'deki başarılarımızın altındaki sebeplerin başında bu iha/sihalar geliyor, 7 gün 24 saat her türlü hava koşulunda görüntü bilgi geliyor, gerekirse anında müdahale ediliyor.

Alıntı:
Dünyadaki diğer ihalara göre çok daha güzel bence. Yerli ve milli diye öyle düşünmüyorum.

Güzellik, çirkinlik konusunda polemiğe girmeye gerek yok, ortada çalışır yerli/milli bir sistem var ve hiçbir yere bağlı kalmadan istediğimiz değişiklikleri, tadilat v.s. yi yapıyoruz, ihraç ediyoruz, daha nesi beğenilmiyor.

eminwow
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:14

Arkadaşlar yeni farkettim akıncının eski fotoğraflarında 6 silah istasyonu varken yeni fotoğraflarında 4 tane görülüyor. bende kafa karışıklığına sebep oldu bu işin aslını bilen varmı?

(+)

(+)

sedat_038
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:17

Ben 2 fotoda da 6 tane görüyorum sadece 2 tanesi yer değiştirmiş.

eminwow
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:28

Alıntı:
Ben 2 fotoda da 6 tane görüyorum sadece 2 tanesi yer değiştirmiş.

mamL ler tek bir silah istasyonunda bulunuyor, çoklu salan vasıtasıyla.

samsa çavuş
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:28

gram emeğim geçmedi ama gururdan öleceğim.

Fatihkrblt
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:57

Neresini çekmiş bukmuşler biraz daha aç
Konuyu bizi aydınlat içimizi kararttın

Bence gayet estetik bir uçak
Barış pınarı harekatına yetişseydi kendini
Sahada uygulamalı kanıtlardı

Çaykenarı
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 19:59
Akıncı

Arkadaşım ihayı telli duvaklı gelin edecek değiliz. Hedefine bombayı bıraksın bize yeter. Şekil şukuldan önce sahadaki isterileri karşılaması önemli

sayfa 6651
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET