Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6509
Fatihkrblt
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 19:28
Arkadaşlar

Kaptan Barbaros u
Tebrik ediyorum
Misal
Hiç bir tank şuan iha avlayamaz
Ana şuan Envarterdeki tb2ler tank avlar

Stratejik olarak ülke ve ssb ve kuvvet Hss iha hurjet
Mmu milgem milden fuze ve mühimmat konularına
Daha çok odaklanmalı.

Tüm ss çalışanlarına başarılar
Allah işlerini rast getirsin
Projeler aksamasın

En son Fatihkrblt tarafından Sal 17 Eyl 2019, 19:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yüzbaşı Volkan
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 19:44

BMC pickup modelinin bir adı veya numarası varmı, bu konuda bilgisi olan varmi?

En son Yüzbaşı Volkan tarafından Sal 17 Eyl 2019, 21:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

napan
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 19:59

Teknofest'e bugün giden olduysa Tai'nin yeni bir sürprizi olacak diyorlardı, her yere baktım okudum bir şey bulamadım siz bir şey gördünüz duydunuz mu ?

Kaptan Barbaros
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:07

Alıntı:
Altay tankı şu an modernize edilen tanklardan tabi ki de çok üstün bir tank bu tartışmaya bile açılmaz, şimdi teknik konulara açmaya gerek yok merak eden bakar öğrenir, Altay olsaydı o vurulan tanklarımız emin ol o kadar şehit vermezdik ki zaten en önemlisi şehit vermemek yada çok az vermektir. Suriye'de Atak vuruldu düştü değil mi, kötü bir şey söyleye bildiler mi, bir çok ülke almak istiyor pakistanla anlaşma yaptık, biz bir mal ürettik mi özellikle savunma sanayiinde sıkıntısız sağlam mallar üretiriz, her koşulda ve şartta ataklar cayır cayır çalışıyor, pakistandaki denemeleri bir okusanız atakların diğer muadillerine ne kadar fark attıgını
ve ne övgüler aldıgını, hele Türkiye de ve sınır dışında pkk piçlerin anasını ağlatıyor değil mi!

Elimizde başka doğru dürüst savaş helikopteri olmadığından atak yapmılmak zorundaydı.
Atak olmasaydı 6 adet Cobrayla idare etmeye çalışıyorduk.
Şuan elimizde tank olduğu için rahat davranılıyor.
Bakış açınıza göre atak gecikseydi, cobra vurulup düşseydi atak geciktiği için şehit verdik diyecektiniz.
Vurulan tanklarımızın sıradan roketatarla değil çok değerli müttefiklerimizin bize parasıyla vermeyip teröristlere bedavaya verdiği dünyanın en gelişmiş tank savarlarıyla vurulduğunu hesaba katmıyorsunuz anlaşılan.

En son Kaptan Barbaros tarafından Sal 17 Eyl 2019, 20:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Metehan209
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:11

MMU ve Akıncı'yı öpmeye çalıştığım için Teknofest alanından güvenlik görevlileri tarafından çıkartıldım.
Yusuf Akbaba

https://mobile.twitter.com/ssysfakb

mustafa1981
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:17

Alıntı:
MMU ve Akıncı'yı öpmeye çalıştığım için Teknofest alanından güvenlik görevlileri tarafından çıkartıldım.
Yusuf Akbaba

Bize böyle vatansever adamlar lazım işte

kagan4343
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:21

Tank önemli ama hava savunma, deniz platformları ve uçaklar çok daha önemli. Tabii bundan gecikmesi normaldir gibi bir anlam çıkmasın. Altay bizim alnı ak savunma sanayimize yakışmayan (gecikme ve Bmc nin tek başına yapamaması) tek şey! Bunca proje arasında elbette kötü şanssız şeyler olacaktır. Ama Altay a denk gelmesi kötü oldu! Bir Bayraktar ile BMC yi aynı başarıda görmeye çalışanlar olunca susamayan bir kesim de olacaktir doğal olarak.

Metehan209
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:27

Alıntı:
Teknofest'e bugün giden olduysa Tai'nin yeni bir sürprizi olacak diyorlardı, her yere baktım okudum bir şey bulamadım siz bir şey gördünüz duydunuz mu ?

Tai nin büyük sürprizi, yarın mis, arkadaşlar.

En son Metehan209 tarafından Sal 17 Eyl 2019, 20:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cengiz6161
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:31

keşke kara araçlarıda gelse

En son cengiz6161 tarafından Sal 17 Eyl 2019, 20:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cengiz6161
3 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:33

Rus Hava Kuvvetleri Komutan Yardimcisi General Yury Grekhov:

Tsentr 2019 tatbikatinda S-400, S-300PM ve S-300PS hava savunma sistemlerimizi test ettik. Bu kapsamda balistik fuzeyi simule eden bir hedefi de 35 km irtifada yok ettik.

sayfa 6509
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET