Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3156
Misafir 3a7

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:22

Arkadaşlar katar bmc amazon satın alacaktı. TSK da bir miktar bmc amazon alabilir. Bu arada silah standardı bir ordu çok önemli. Örneğin mrap olarak kirpi seçildi kirpiyle devam edilmeli. Hem eğitim hem yedek parca hem de tamir yönünden büyük fayda sağlar. Bu arada hafif zırhlı ttza için cobra 2 ile devam edilse daha iyi olurdu. Belkide bmc amazonlar eski land rover ların yerini alabilir😎😎😎

Misafir 072

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:53

Bu bmc Amazonlar şehir içi asayiş içinmiş yoksa Afrin gibi operasyonlardada işe yarar mı?
Bide unimakların yerindemi alınacaklar?
Keşke pars 8x8 sen daha çok alınsaydı
Bide şu yeni araçlardan biraz görseydik operasyonda şekil olurdu

Misafir 4e5

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:57

Sayın arkadaşlar bu zırhlı araçların hemen hemen hepsini yakından gördüm ejder zırh açısı olmayan bir araç tam olarak zırh değerlerini incelemesemde kobra 2 ejderden çok daha iyi görünüyor zırh açısı BMC nin Amazon aracında da yok o yüzden bence 4*4 lerde kobra secilmeliydi geçen Avrupa'da bir ülkenin ihalesine hem ejder hem kobra 2 katıldı ejder ihalede elenirken kobra 2 ihalede hala devam etmekte buda kobra 2 nin değerlerinin ejderden iyi olduğunu gösterir eğer fiyat farkı fazla yoksa bence kobra 2 ye verilmeliydi 4*4 ihaleside

mehmet GZL
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:26
4x4

Alıntı:
PUSAT Tümosan

Alıntı:
NMS, Nurol Makina

Alıntı:
Amozon BMC

Alıntı:
PARS FNSS

avares_
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:30

Alıntı:
avada- karada-denizde-uzayda-azez-afrinde- menbicde-suriyede-ırakta-katarda-kıbrısta-afganistanda-pakistanda-azerbaycanda-aden körfezinde afrikada ve her yerde komandooo komnadoo komandoo zoruna giden iki kere okusun

Yalniz bisey hatirlatiyimki Karabag Savasinda Elçibey Turkiyeden yardim istediginde yardim gonderilmedi. Malesef orta dogudaki tutumluluk Azerbaycan icin gosterilmedi. Sadece lafda oluyor

Misafir aff

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:30

Otokar alsın tankı işi bitirsinler seri üretime geçsinler artık. Beklemek için vaktimiz yok. Diğer teklif verenlere de araç sipariş etsinler ne güzel işte herkesin gönlü olur.

Muneccim
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:46

Alıntı:
Yalniz bisey hatirlatiyimki Karabag Savasinda Elçibey Turkiyeden yardim istediginde yardim gonderilmedi. Malesef orta dogudaki tutumluluk Azerbaycan icin gosterilmedi. Sadece lafda oluyor

Surekli bos konusuyorsun yav. O zaman Azerbaycan da Kibrisi taniyaydi. Biz boyle gereksiz konusuyor muyuz? Hayir cunku boyle bir hamlenin Azerbaycan icin sonuclarini biliyor ve susuyoruz. Susmak guzeldir.

Misafir 072

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:47

Otokar diye yanıp tutuşanlara otokar paramı veriyor acaba?
Bu otokar hayranlığının altında yatan neden sahibinin yeşil gözlü eli yüzü temiz insanlar olmalarımı?
Bmc nin sahibi sakallı diyemi Bmc ya da fnss olmasın istiyorsunuz
Cidden sagda solda cahil dediğiniz insanlardan daha cahil insanlarsınız.

En uygun teklifi veren alsın demek neden zor?
Sizin düşündüğünüz gibi iki farklı kalitede tank olmayacak.
Otokarda Bmc de fnss de aynı planlara malzemelere ve denetimlere göre üretim yapacak.
En uygun fiyatı ve en kısa süreyi veren kazansın demk neden zor.
Koç un Ahmet’in Mehmet’in ihaleden alacağı para senin cebinden çıkacak.bunu biliyor musun?

Gökhan Gök

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:56

Böru dizisi fragmanindan Nurol Ejder 4x4 ve Otokar Kobra 1

Misafir 24a

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:06

Türkiye elçibeye yardım etmedi çünkü demirel orda koca bir rusya duruyor sözünü söyleyerek korkaklığını devletede yamadı

sayfa 3156
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET