Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 553
Gökhan172

2 ay önce - Cum 01 May 2020, 15:03

Derince Çıkışı (Kaşıkçı-Toylar bölgesi) kamulaştırmaları yapılmıştı, ne zaman hizmete girer?

Emin54
2 ay önce - Cum 01 May 2020, 18:55
KMO bu yıl tamamlanıyor

https://www.trthaber.com/m/?news=kuzey-marmara-ot ...egory_id=1

Osman4108
1 ay önce - Pts 04 May 2020, 00:19

Akmese ambarci da her hangibir şey söz konusu mu acaba

Sehlen
1 ay önce - Cum 08 May 2020, 12:01

Emin54
1 ay önce - Cum 08 May 2020, 12:19

Sehlen, gönderdiğiniz belge okunmuyor. Ne ile ilgili?

Mehtap Serin
1 ay önce - Cmt 16 May 2020, 20:05

Arkadaslar

Cumakoy de arsam vardi merak ettim Gebze ye bagli oldugumuz icin orada TCK girip borc varmi diye bakiyorsunuz

Arsayi devralirken belediyedeki eleman bana 2021 yada 22 ye kadar vergiden muaf demisti ama simdi baktim bin TL emlak vergisi gozukuyor. Tarla statusunde imari cikmamis arazinin nasil emlak vergisi olur anlamadim

Cumakoy un muhtarini cepten aradim. Kendisi olayi biliyor merak etme biz belediye baskaniyla bu konuyu konustuk yanlislik yapmislar. Imari olan olmayan hepsine birden emlak vergisi cikarmislar dedi

Peki normalde vermeyecegiz degilmi dedim. Hayir az da olsa vereceksiniz cunku artik koy degil muhtarligiz gibi bir sey soyledi. Ama bu emlak vergisinden muaf olmanin yolu varmis. Araziyi oradaki bir koyluye veriyorsunuz oda ekip biciyor. Belediyeden adam getirip gosteriyorsunuz burada ekilip biciliyor diye o zaman emlak vergisi verilmiyormus.

Ama Gebze belediyesinin sitesinde 1 hazirana kadar odemezsen cezasi var diyor. Sizlerde durum nasil?

Bence hangi belediyeye bagliysaniz sitesine gidip TCK ile sorgulayabilirsiniz. Bakin sizede vergi gelmismi?

Emin54
1 ay önce - Cmt 16 May 2020, 21:07

Mehtap Hanım, konu başlığa uygun değil ama size cevap vermek isterim. Benim Körfez Sipahiler'de toplulastirma kapsamındaki tarlama vergi çıkmamış.

Mehtap Serin
1 ay önce - Pzr 17 May 2020, 06:51

Emin 54

Belkide Korfez Sipahiler acaba hala koy olarak gozukuyor ve muhtarlik yada ilce statusu kazanmadigi icinmi?

Bilmiyorum yalnizca tahmin yurutuyorum

Gökhan172

1 ay önce - Pts 18 May 2020, 11:50
Kaşıkçı Mahallesi Toplulaştırma

Kuzey Marmara Otoyolu Derince çıkışında (çıkış istimlak yapıldı yolu henüz yapılmadı) bulunan Kaşıkçı Mahallesi Toplulaştırması sonuçlandı, yeni parseller e-devlete düştü, tapular bayramdan sonra dağıtılacak.Hayırlı Olsun.

brk1979

3 hafta önce - Sal 09 Hzr 2020, 11:54
İzmit - Kartepe ve Akmeşe Kavşakları Son Durum

(+)

sayfa 553
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara