Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 550
brk1979

4 ay önce - Pts 18 Ksm 2019, 16:31

İzmit kavşağında ve KMO-TEM kavşağında asfalt serimi belli bir noktaya gelmiş

(+)

(+)

lgezer
4 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 09:10

Kocaeli üniversitesi bağlantı tüneli ve yolu iptal edildiği söyleniyor. Bilgisi olan var mı?

gokhan tiryaki

4 ay önce - Cum 22 Ksm 2019, 04:10

Umarım bu olmamıştır,Kocaeli Üniversitesi öğrencisi olarak mart ayına kadar eğitimimi yurt dışında sürdürüyorum dönünce kullanırım diyordum. 2 yıldır da takip ettiğim bir proje her gün binlerce öğrenci taşınıyor İstanbul-KOÜ arasında ve hem arabaların yaptığı menzil buna bağlantılı olarak yakıt sarfiyatlarıyla araçların bakımı ve biz öğrencilerin çalışma saatleri bakımından olumsuz etkisi oluyor normal yolun. Bu sebeple çoktan bitmesi gereken bir yoldu iptal olduysa çok üzülürüm.

Danko
3 ay önce - Prş 26 Arl 2019, 08:14
Dereköy

Arkadaşlar selam Dereköy de bir miktar arazim var Bölgenin geleceği ve fiyatlar hakkında malumat verebilecek bir arkadaşımız var mi ?

vizyon41
2 ay önce - Prş 02 Oca 2020, 11:39

brk1979 Bey, planet aboneliği kısıtladığı için görüntüleme yapamıyorum.
Sevindikli-Sipahiler Bölgesinden güncel uydu görüntüsünü sanırım 3 gün sonra güncellendiği zaman bizimle paylaşabilir misiniz?

brk1979

2 ay önce - Prş 02 Oca 2020, 14:07

Alıntı:
brk1979 Bey, planet aboneliği kısıtladığı için görüntüleme yapamıyorum.
Sevindikli-Sipahiler Bölgesinden güncel uydu görüntüsünü sanırım 3 gün sonra güncellendiği zaman bizimle paylaşabilir misiniz?

benimde üyeliğim doldu fakat artık sentinel'den bakıyorum her hafta güncelleniyor. son güncellemede hava bulutlu olduğundan görüntü iyi değil.

En son temiz görüntüler;

Sevindikli

(+)

Sepetçi

(+)

vizyon41
2 ay önce - Cum 03 Oca 2020, 11:55

brk1979 teşekkür ederim.

Görüntü aldığınız linki tam paylaşabilir misiniz? Pek çözemedim.

brk1979

2 ay önce - Cum 03 Oca 2020, 14:26

Alıntı:
Görüntü aldığınız linki tam paylaşabilir misiniz? Pek çözemedim.

https://apps.sentinel-hub.com/sentinel-playground/

gokhan tiryaki

2 ay önce - Cmt 04 Oca 2020, 04:14

brk1979 Bey teşekkürler paylaşımınız için. Sevindikli Kavşağı'ndan sonra kapalı olan yolda epey ilerleme var gibi gözüküyor.

alikedi
2 ay önce - Prş 23 Oca 2020, 12:15

Merhaba Kuzey Marmara Otoyolu'nun Sevindikli'den sonraki Tem (E-6) bağlantıları ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? İzmit Doğu çıkışından sonra Hyundai fabrikasını civarında bir çalışma var bu çalışma KMO ile ilgili mi? Teşekkürler

sayfa 550
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara