Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 549
Tevfik Metin Tanöven

2 ay önce - Çrş 25 Eyl 2019, 12:39

Arkadaşlar Burç arkadaşımız Kuzey Marmara Otoyolu Emlak piyasası diye bir başlık açtı . Kamulaştırma çalışmaları ve bedelleri hakkında tartışmalarınızı neden o başlıkta tartışmıyorsunuz . Artık bu başlıkta yapım çalışmalarını takip eden arkadaşlara sıkıntı veriyorsunuz . Kamulaştırma bedelleri hakkındaki bilgileri o başlıkta paylaşın . Bu başlığın amacına uygun tek bir bilgi paylaştığınız yok yaptığınız sadece gereksiz mesajlarınızla başlığı çöplüğe çevirmek .

ömer burakali
2 ay önce - Prş 26 Eyl 2019, 16:43

Kusura bakmayın Tevfik Metin bey.Birinin sorduğu soruya cevap verip ona yardımcı olarak yanlış yaptımı onu aydınlatmanın çok yanlış ve gereksiz olduğunu farkettim sayenizde.Şahsınızdan ve diğer kullanıcılardan özür diliyorum.Gereksiz yardımseverliğimden dolayı tekrar kusuruma bakmayın.

vizyon41
2 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 09:57

Konuyu herkes bir tarafa çekiyor.
İçerik eğer ilgisiz diyorsanız forumda yayınlamayabilirsiniz.
Demek ki site yönetimi foruma yetişemiyor.
Moderatörler şart.
Ayrıca sitenin misyonu da tam olarak kullanıcılara aktarılmalıdır.

alikedi
2 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 10:40

Arazi Toplulaştırmanın emlak ya da istimlak bedeli ile bir alakası yok. Arazi toplulaştırma projesi Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yürüttüğü bir proje. Bu Proje Kocaeli'nin pek çok köyünü içine alan bir proje. Bu başlığın adı "Kuzey Marmara Otoyolu Kocaeli İli Güzergahı" ve soru sorduğum bölgeler otoyolun geçmesinden etkilenen bu güzergahın çevresinde kalan alanlar. Anlayışınız için teşekkür ederim.

hayalmeyal
2 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 18:20

ben bu başlığı açıldı açılalı kaç senedir takip ediyorum.

bu başlık altında geçmiş yıllarda güzergahta kamulaştırma ile ilgili çok bilgi edinildi ve yardımcı olan arkadaşlar oldu. @vizyon41 arkadaşın dediği gibi herkez başka yere çekiyor.
@ömer burakali arkadaş sen bilgini esirgeme bölgede ne olacak ne bitecek haberdar olması, kişinin yerinin değerini bilmesi özellikle güzergahtaki kişilerin hakkı.zaten bu sayfa bu kadar süre takip etmemin ve diğer kullanıcıların etmesinin sebebi bu.
emlak işleri alım satım işlerini ayrı kefeya koymak lazım zaten öncesinde bu konuda yeni konu başlığı açıldı.yerini pazarlıcaklar o sayfadan yapabilirler.

ahuser
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 12:39
kuzey marmara otoyolu

kuzey marmara otoyolu kocaeli güzergahı ile ilgili epeydir bir bilgilendirme olmadı sanırım herhangi bir gelişme ile ilgili bilgisi olan varmı.

yasin4234
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 22:39

ben hafta sonu istanbuldan kalkip sevindikli cumakoy cirakli koylerini dolastim. asiri hareketsiz. kmo da bombostu. keske fiyatlari asagi cekseler, soyup sogana cevirdiler gelene kadar

cempeace
1 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:23
Selamlar

İstimlak bedelleri ile ilgili bilgisi olan varmı. Sipahiler köyü icin

doğan12b
1 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 19:02
İstimlak

Sevindikli köyünde istimlak fiyatı ile bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler M2 sini kaçtan istimlak edildi

Sehlen
1 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 22:04

Doğan 12b
Sorunun cevabı muhafakiyetler
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=168343

sayfa 549
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara