Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 472473474 ... 539540541   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 473
Münferit58
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 20:06

Konya akıllı oynarsa turu geçer. Galatasarayın savunması kötü özellikle sol taraf felaket.Konyaya başarılar.

nevrans

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 20:08

Galatasaray taraftarıyım iyi olan kazansın.

Misafir 57f

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 20:27

Solda ferhat ve fofana var keza fofanayi bir cok spor sever biliyordur kendi acimizdan avrupaya gitme adina tek umudumuz sehir ve takim avrupanin keyfine varmisken acikcasi avrupayi istiyor umarim gsyin zamaninda ulkemizi en iyi sekilde temsil ettigi gibi tekrar temsil etme sansini elde ederiz mac sonu her 2 takiminda hakemi konusmayacagi bir mac olur

Misafir 57f

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:26

Bu sezon izledigim en bozuk ks vedatin sahada varligini yoklugu belli degil amir iyi bir futbolcu yeni sakatliktan cikti kisacasi ilk 11 konusunda bence yanlis tercihler yapildi enazindan omer ali mehdi ali camdali filipovic olmaliydi mehmet ozdilek her 2 kupa mavindada kadroyla cok oynadi

Misafir 28f

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:29

Ligde çok fazla takip edemiyorum ama bu akşam kupa maçında izleme imkanım oldu. Takım gerçekten çok kötü bu akşam Galatasaray karşısında bir varlık gösteremediler ve maç 4-1 Galatasaray takımının galibiyeti ile bitti. Ligde aynı oyunu oynarsa kesinlikle küme düşer Konyaspor. Etoo, Jahovic, Fofanda gibi yıldızların olmasına rağmen bu kadar etkisi bir oyun beklemiyordum. Takımın küme düşmesi halinde bu yıldızların hiçbiri takımda kalmaz.

sahinok
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:34

Maçı izledim Konyaspor çok kötü oynadı maalesef. Çok ciddi zafiyetleri var.

Onur Deniz
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:42

Ligi düşünüyoruz ayağına yedeklerle çıkmak nedir ya? Mehdi nerede Ali çamdalı nerede? En son Aykut döneminde oynayan önlibero volkan fındıklı neden bu maçta oynadı? Delireceğim ya.

abdulaziz42
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:42

Hoca ligi düşünüyor besbelli. Defans hattı çok kötüydü. Anlaşmazlıklarından gol yedik zaten. Volkan fındıklı stoper değil normal yerinde bile kötü oynayan adamı gelmiş defansa koymuş hoca. Selim zaten hataya açık. Eren de kötü oynadı bugün. Kaleci her topu elinden kaçırdı neredeyse. Kurtardığı bir iki zor pozisyon dışında çok kötüydü. İleride Orkan ve Vedat yine çok etkisizdi. Milosevic,Ömer Ali Şahiner, Mehdi Bourabia, Ali Çamdalı, Filipovic, Ali Turan, Serkan Kırıntılı eksikliklerini hissettirdiler. Bu 11'le turlamayı beklemiyordum zaten

Fatihcan55
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:47

İçimden bir ses Konyaspor Eto'ya boşuna para verdi diyor. Umarım öyle olmaz, Eto'yu severim.

Misafir bfc

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:57

Ligi düsüneceksin tabi. Siz, ligde kalırız rahatlıgındasınız ama isiniz cok zor ve mehmet ödilek bunun cok saglam sekilde farkında. Su an icin konyasporun son ücten kurtulması cok zor görünüyor. Allah yardımcınız olsun.

sayfa 473
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET