Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 454455456 ... 513514515   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 455
drummer man Cihan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 17:31

Alıntı:
Haydi Konya ! Çarşamba akşamı sende tribünde yerini al Traoreyi yanlız bırakma !

Bu şekilde nefret tohumu ekmeye ne gerek var?
Traore'ye hepimiz çok üzüldük, başkan da açıklama yaptı, Durica da konuştu.
Bilerek yapılan birşey değildi. Tribüne insan çekmek istiyorsanız başka yollara başvurun, bu şekilde ancak "holigan" çekersiniz tribüne.

Alperbatuhan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 17:40

Valla burağın ayağını kırmasalar yeridir

Trabzonun forvet hattını kasti sakatlayabilirler
Konya ligin başından beri forvetsiz.
Taraftarda bunu trabzondan biliyor acayip bir nefret var şuan.

Heleki konya yenik duruma düşerse önüne gelen ,sakat bırakmak için faul yapacaktır

drummer man Cihan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 18:20

Traore forvet değil ki bunu niye Trabzonspor’dan bilsinler? Forvet arkası ve kanatlarda oynayan bir oyuncu Traore. Bence beceriksiz yönetimlerine kin kusmalılar. Bajic gibi adamı iyi paraya satıp takımı Patrick Eze, Manyama, Evouna gibi gereksiz adamlarla doldurdular.

abdulaziz42
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 19:45

Hem iyi paraya sattı diyorsun hem de neden sattı diyorsun Bajic Udinese'de ilk defa geçen hafta ilk 11'de başladı. Yedek kulübesinde oturuyor. Dünya kadar para verdiler, kim olsa satardı. Bedavaya gelen adam 5.5 milyon euroya satıldı. Traore konusuna gelecek olursak Trabzonspor kulübünden o maçtan sonra herhangi bir geçmiş olsun mesajı geldi mi? Futbolcunuz özür diledi mi? Yoksa maçtan sonra 32 diş gülerken verdiği pozu hatırlamıyor musunuz? Kimse holiganlık istemiyor ama fairplayin öldüğü bir ortamda kimse hoşgörülü yaklaşamaz bu duruma.

drummer man Cihan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 21:12

Birincisi neden sattı demedim. Çok iyi paraya satmasına rağmen o parayı çok kötü kullandı dedim.

İkincisi Duricanın 32 diş güldüğü bir an hatırlamıyorum. Öyle bir an varsa bile çok normal, takım son dakika golüyle maç kazanmış ne bekliyorsunuz?

Üçüncüsü de aşağıdaki resimler, hem Başkan Muharrem Usta hem de Durica üzüntülerini paylaştı. Bilgisiz bir şekilde laf atmak yerine biraz araştırmak lazım.

abdulaziz42
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 21:23

Buyrun uçaktaki pozu. Samimi bir şekilde üzülseydi bu pozu kendi çekip paylaşmazdı. Traore alçılı bacağını koymuş Durica sırıtıyor sonra da sorry friend diyor ne âla memleket Başkan değil kulüpten gelmiş mi geçmiş olsun mesajı?

drummer man Cihan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 21:42

Ne var bu pozda? Adam vatandaşlarıyla fotoğraf çektirdi. Rakibi sakatladı diye şehirde üç gün yas mı ilan etseydik? Kimse gülmeyecek miydi? Ortada ölüm yok bişey yok, futbolda her zaman var olan ve olacak olan sakatlıklar bunlar, amma abarttınız kimse gülmesin istiyorsunuz.

Git gide komik olmaya başladın. Başkan’ın tweetini koyuyorum, sen kulüpten açıklama var mı diyorsun. Başkan diyorum Başkan, kulübün en üst kademesi, kulübü yöneten kişi. Daha ne bekliyorsun?

abdulaziz42
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 22:21

Komik olan sensin. Adam sırıtıyor, ben onun samimiyetinden bahsediyorum, sen şehirde yas mı ilan edilecekti diyorsun. Olayın baş aktörü kendi eliyle fotoğraf çekip koyuyor gayet neşeli. Traore'yi ve Konyaspor taraftarını düşünüyor mu yoksa kışkırtıyor mu? Haber yapılmış tepkiler çığ gibi büyüdü diye Ben bu tepkileri maç sonrasında da vermiştim. Konyaspor taraftarı da unutmadı eminim ki.

drummer man Cihan
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 22:56

Bir insanın son dakika golüyle kazanılmış bir maçtan sonra gülmesinden daha doğal ne olabilir. Fotoğraftaki adamlar Slovakya milli takımından arkadaş, aynı takımda buluşup aynı formayla ilk maçlarına çıkıp kazanmışlar. Gülmesinler mi? Traore’nin sakatlığı hepimizi üzdü, Duricayı da üzdü ki adam üzüntüsünü paylaştı sosyal medya hesabından özür diledi. Başkan da geçmiş olsun dedi. Ne arıyorsun başka.

barissello
6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 09:17
Haydi Konya ! Karda -Siste -Yağmurda- Deplasmanlarda ! hep takımının arkasında OL

Konyaspor tribünü Türk halkının vicdanı sevgisi coşkusudur.Aksini söyleyen kendini anlatır.

sayfa 455
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET