Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 446447448449   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 447
Misafir ad2

3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 18:33

şampıyonluğa oynasa fuller

turkoman
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 09:47

Marsilya maçında hiç susmadan delicesine takımımızı destekleyelim ve bu maçı alalım inşallah. Sonrasında topyekün yükselişe geçeceğimize inancım tam.

Mehmet BAYA

2 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 13:46

6 Yıldır takımın banko ismi Ali Turan, yönetim kurulu ile anlaşıp sözleşmesini 2 yıl daha uzatmış.
Yorumlara bakıyorum da 'Ali'nin performansı düştü', 'hakkını verrr!', 'Ali'den daha iyisi bulunsun' vb. şeyler yazılıyor.
5 maçlık ceza sonrası sezonun ilk taraftara açık maçında tribünde 12880 kişi var.
Soru çok basit. Daha 2 yıl öncesine kadar 30 binin üzerinde gelen taraftarlar bugün neden gelmiyorlar ?
Soru kadar cevabı da çok basit. Konyaspor taraftarı gelen 2 kupa ile geçmişi unuttu. Ukalalaştı ve hiçbir şeyi beğenmez oldu. Sezon başından beri bu takım iş yapmaz deyip ortaya bir teori atıp o teorinin gerçekleşmesi için var gücüyle mücadele ediyorlar. Çünkü sonunda 'ben demiştim' diyecekler. İnsan çok kötü bir canlı.
Kısacası Konyaspor taraftarı daha şampiyon olmadan şampiyon takım taraftar kafasına erişti. Ne mutlu size.
Allah akıl fikir versin.

Misafir ab1

2 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 18:04

Mehmet bey ali turanla alakali bi elestiri goremedim nerde elestirmisler ali 34 yasinda 2 yillik sozlesme imzaladi ali camdali gibi ali camdali ve ali turan konyasporun gelecekteki teknik direktorleridir sehir diger furbolculari oldugu gibi onlarida sever sayar eksik yonu varsada incitmeyecek sekilde elestirir ama ben biyerde goremedim elestiri elestiren varsada futbol bilgisi sorgulanmasi lazim

5 maclik ceza sonucunda 12880 kisi gelmis diyorsun bu muhtemelki resmi rakam ama maca giden konyalilar maratonun tamamen dolu oldugunu bati altin 4/3 dolu oldugunu kuzey altin 4/3 dolu oldugunu bahsettigin 12880 rakamindan fazla oldugunu bilir maraton 10 bin kisilik 9 bin kisi olma kuzey alt 4 bin kisilik 3 bin kisi olsa bati alt 4 bin kisilik 3 bin kisi olsa eder 15 bin kisi ki kuzey ust guney ust alt bati ustu bu hesabin icine katmadim bile ki ayrica cumartesi 16.30 mac verilmis ayrica gecen uefa avrupa ligi ve tr kupasinda sonuna kadar gittigimiz icin ic saha maclarimizi genelde pazar aksam saatlerinde oynadik tabi buda gecen sene 30 bin dolaylarinda taraftarin stada gelmesini tesvik etti

Ukalaliktan bahsediyorsun sana soruyorum elde edilen basarilarla uvunulmesi kadar dogal ne olabilir ki gecen senenin lig 1.ve 2.sine karsi elde edilmis kupalar var bu kupayi bi anadolu takimi alsa ovunmeyecekmi taraftari hakli olarak tabi ovunecek ki anadoluyu gectim istanbul takimlari bile gecmiste elde ettigi basarilari sozlu olarak donup donup tekrarliyorken neden bizim hakli olarak ovunmemiz sizi rahatsiz etti bi super kupa finalini kac anadolu takimi oynadida kaci aldi

Biz takimimiza guveniyoruz seviyoruz elde edecegimiz bundan sonrasinda bir cok basari var

Mehmet BAYA

2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 09:54

Sosyal medyadaki taraftar sayfalarında Ali Turan hakkındaki yorumlara ulaşabilirsiniz. Keza haber ajanslarının haber yorumlarından da ulaşabilirsiniz.
Ayrıca skorborddaki resmi taraftar sayısını baz almayacaksak hangi rakamı baz almamız gerekir ?
Yorumum 2 üstte duruyor. Övünmeyle ilgili bir cümlem yok. Aksine ukalalık diyorum. Övünmek ve ukalalık arasında çok kalın bir çizgi var. Hem bundan neden rahatsızlık duyayım bunu da anlamış değilim. Sonuçta mensubu bulunduğum takımımın ilk ve tek şampiyonluğunu görmüş nadir insanlardanım. Lig şampiyonu olmuş bir kulüp taraftarıyım
Konyaspor sıradan bir Anadolu kulübüyken kabuğunu kırıp büyük takım olma yolunda hamle yaptığı ilk dönemden itibaren çok yakından takip ediyorum. Konyaspor neydi, neler yaşadı ve sonraki süreçte camia nasıl bir değişim içerisine girdi. Tüm bu yorumlarımı bu konu üzerinden geçmişteki mesajlarıma bakarak ulaşabilirsiniz.
Tekrara girmek istemiyorum. Konyaspor sıradan bir Anadolu kulübüydü. Ardından lig 3.lüğü, Türkiye Kupası ve Süper Kupa kazanarak yukarıya hamle yapan bir kulüp oldu. Yani İstanbul için bir risk söz konusu oldu. Arının kovanına çomak sokup arılar tarafından sokulmamak mümkün mü ? Tabiki değil. Peki burda taraftarın pozisyonu ne oldu ? Taraftarlar tüm bu başarıların mimarı diyebileceğimiz Ahmet Şan ve Aykut Kocaman'ı tartışır oldu. Hatırlayalım 'Aykut korkak futbol oynatıyor' denildi. Ahmet Şan için hırsız ve pinti denildi. Lig 3.'lüğü sonrası geçen yıl koca bir sezon Traore ve Holmen kalıpları üzerinden Hora ! geçirilmedi. Takım lig sonunda 5-6'da kendisine yer bulabilirdi. Ancak Avrupa macerasının da üstüne gelmesiyle ve camiadaki bütünlüğün bozulmasıyla lig 9.'luğu geldi.
Kupa finali sonrası bu sezon taraftarın yaptığı saçmalıklar sürdü. 5 maç ceza alarak Konyaspor'un önünü kestiler. Yetmedi Mustafa hocanın şapkasına, ağzındaki sakıza taktılar. Böyle bir yapıda başarı gelmesi mümkün mü ?
Yani demem o ki Konyaspor büyük kulüp olmaya hamle yaptı. Taraftarı ise daha kulübü büyümeden büyük takım taraftarı gibi oldu. Şımardı, ukalalaştı. Beğenmez oldu.
İstanbul'un taraftarı takımına küsse devreye medyası girer. Medyası saldırsa TFF'si girer. TFF'si savaş açsa hakemi kurtarır. Olmadı devlet girer. Ancak Konyaspor'a İstanbul saldırırken taraftarı sırtını dönerse kimsesi kalmaz. Olay bundan ibarettir.

kadir inanmaz

2 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 16:10

konyaspor taraftarı olarak malesef çok erken doyuma ulşatık bu akşam konyaspor tarihinin en önmli maçı var stadda 20 bin kişi ancak olacak üzücü bir durum

Misafir d74

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 19:42

Çok kötü bir kaleci Serkan hep gelen toplara bakıyor

Misafir 005

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 02:45

konyaya 12bin seyirci yeterli sayi

Misafir 11f

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 10:35

Konya maçlarının genel ortalaması 15 18 bin arası

Bu kötü döneminde bu ortalamaya oynuyor

Geçen yıllardaki ortalamasını herkes biliyor

Bu yıl neden böyle oldu derseniz

Takımın kötü gitmesi
Soğuk havalar
Verilen absürt cezalar
Yüksek bilet fiyatları
Sürekli son dakikada kaybedilen puanlar
Bıkkınlık oluşturdu
En kısa zamanda düzelmeniz dileğiyle....

süleyman4242
1 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 15:55

Maç Sonucu | Batman Petrolspor 0-3 Atiker Konyaspor'umuz

sayfa 447
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET