Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 445446447 ... 449450451   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 446
Misafir ad2

1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 12:00

Kaleci calgren neden fazla süre almıyor barisello

Refik1903
1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 13:32

Konyanin kadrosu forvet hariç kaliteli. Yönetim bence forvete kone love gyan adabayor gibi ismi duyulmuş bi kaliteli forvet almalıydı. Bu oyuncular geldikleri takıma bi ivme kazandırdılar. Ve bu eksikliği konya hissediyor. Gençler çok ve onlara örnek olacak kaliteli forvet gerekli

Misafir 8b5

1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 15:54

Calgren bildigim kadariyla isvec milli takim kalecisi onunde serkan gibi bu ligin kaliteli kalecilerinin birinden olmasi onu zorluyor ama kupa maclarinda buyuk ihtimalle o forma giyer

Ks gol ylollarinda sikintisi var ama forvete ihtiyaci yok elindeki ezekieli iyi degerlendirirse ligin golculerinden birisi olur diger taraftan sansizligimiz ilk hafta ts durica kasabinin kart bile gormeden trorenin ayagini kirmasiydi

Ks taraftari takimi ozlemis dunki hazirlik maci alel acele ayarlanmis bi hazirlik maci olmasina ragmen tribunde 7 bin dolaylarinda taraftar vardi

Onumuzdeki ic saha macinda taraftar sahada olacak taraftarsizlik takimi etkilemiyor desek yalan olur ama dogruyu konusmak gerekirse bu ceza maksimum turkiye sartlarinda 3 olmaliydi emsal nitelikli kararlara bakarak ama tabi anadolu takimi olunca malesef cifte standart ortaya cikiyor

Ks iyi bir takim sadece takim ve teknik heyet icinde huzura durust ve samimiyete ihtiyaci var dunki maci izlemedim ama takimin dun ortaya guzel seyler koydugu soyleniyor ozellikle fb alt yapisindan alinan kaan fb li turan sofuoglunun savunmaci oglunun (adi aklima gelmedi) calgren ve hadjiahmetovicin

24 kasimdaki fb macinda nalcacililar tarafindan 4d yapilacagini duydum

Artik stada girme vakti geldi bu hafta itibariyle

süleyman4242
1 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 10:59

Takımımızın Süper Lig’de oynayacağı Antalyaspor maçı ile UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaşacağı O. Marsilya müsabakasının biletleri satışa çıktı.

Atiker Konyaspor’umuzun oynayacağı iki önemli karşılaşma için yönetim kurulumuz önemli bir karar aldı ve Antalyaspor ile Marsilya karşılaşması için paket fiyat belirledi. Antalyaspor ve O. Marsilya karşılaşmalarının her ikisini de izlemek isteyenler bu fırsattan indirimli olarak yararlanabilecekler.

Ancak taraftarlarımızın bu paketi tercih etmemesi durumunda, sadece Antalyaspor ya da sadece O. Marsilya maçı için satışa çıkan biletleri satın alma imkânına da sahip olabilecekler.

Buna göre Antalyaspor ve O. Marsilya karşılaşmaları için satışa sunulan biletlerin fiyatları şöyle:

ANTALYASPOR-O.MARSİLYA İKİLİ PAKET BİLET FİYATLARI (SATIŞTA)

Batı Alt Tribünü (Tüm Bloklar) 60.-TL,

Batı Üst Tribün (Tüm Bloklar) 35.-TL

Doğu Alt Tribün (Tüm Bloklar) 30.-TL,

Doğu Üst Tribün (Tüm Bloklar) 20.-TL,

Güney Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 15.-TL,

Kuzey Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 15.-TL,

ÖNEMLİ NOT: Süper Lig karşılaşmalarında kağıt bilet satışı olmadığı için bu paketten sadece Passolig kart sahipleri yararlanabileceklerdir. Satışlar Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu gişelerinde ve www.passo.com.tr adresinden yapılabilmektedir.

ATİKER KONYASPOR – ANTALYASPOR MAÇI BİLET FİYATLARI (SATIŞTA)

Batı Alt Tribünü (Tüm Bloklar) 25.-TL,

Batı Üst Tribün (Tüm Bloklar) 20.-TL

Doğu Alt Tribün (Tüm Bloklar) 15.-TL,

Doğu Üst Tribün (Tüm Bloklar) 10.-TL,

Güney Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 5.-TL,

Kuzey Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 5.-TL,

KONYASPOR- O. MARSİLYA MAÇI BİLET FİYATLARI ( ANTALYASPOR MAÇI SONRASI SATIŞA ÇIKACAK)

Batı Alt Tribünü (Tüm Bloklar) 100.-TL,

Batı Üst Tribün (Tüm Bloklar) 50.-TL

Doğu Alt Tribün (Tüm Bloklar) 50.-TL,

Doğu Üst Tribün (Tüm Bloklar) 25.-TL,

Güney Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 25.-TL,

Kuzey Alt/Üst Tribün (Tüm Bloklar) 25.-TL.

Misafir Tribünü: 50.-TL

NOT: UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarında Passolig kart zorunluluğu yoktur. O. Marsilya maçı için kağıt bilet satışı gerçekleştirilecektir.

http://konyaspor.org.tr/antalyaspor-ve-o-marsilya ...aciklandi/

Misafir 10a

3 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:42

Konyasporumuzun ligde taraftariyla cumartesi 16.30 bulusacagi musabakada kalan bilet 14 bin

Alperbatuhan
3 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:45

Maç günü 35 bin üstü olabilir
Şuan 28 bin bilet tükenmiş

Konya taraftarı aylar sonra ligde ilkkez seyircisiyle buluşalacak

Misafir 10a

3 hafta önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:59

Yarin mac saatine kadarda mutlka bilet alan olacaktir kombinelilerin durumuna gore degisebilir ama bence 30 bin garanti diyorum yarinki macta maci alirsak muhtemelki marsilya maci ful ceker macin bizim acimizdan kiritik bi mac olmasindan dolayi

Misafir 2bf

3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 15:11

Maraton ve kuzey tribun biletleri bitmis bu tribunler yaklasik 20 bin kisi aliyor muhtemelen guney ust dolu olur guney altta 2 bin kisi civari olur bati alt dolu olur bati usttede 3 bin civarinda olur muhtemelki maca 30-33 bin taraftarla cikariz bu rakamda kombinesi olup gelmeyen olursa ona gore degiskenlik gosterir

abdulaziz42
3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 17:24

Statta büyük boşluklar var. Olsa olsa 15 bin kişi vardır. Ben hep güney üstten alırdım, ucuz olduğu için Doğu üstten aldım. Çoğu da benim gibi yapmış. Doğu üst kadar dolu bir tribün yok. Güney kale arkası yüzde 80 boş. Kuzey yüzde 40 dolu. Batı altta bin kişi kadar var. Beklediğimin altında kaldı seyirci sayısı.

barissello
3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 17:29
TFF işi biliyor 15.20 bin arası seyirci

Cumartesi saat 16 maçı için yine iyi

sayfa 446
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET