Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ümit koca
10 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2010, 20:00

bu başlığın haberler ve sohbet bölümüne taşınması en doğrsusu olur !

berk okul
10 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2010, 20:16

haberler ve sohbetin yanındaki ışığın lambası yok . yeni konu ileti gelince ışığı yanmıyor böyle kalsa iyidir

mert
10 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2010, 20:41

Bence bir üniversiteye ''uluslararası'' diye isim vermek ve onu bu şekilde nitelemek yanlış. Diğerleri uluslararası değil mi yani. Bir üniversite ulusal olamaz. Üniversite, zaten adı üstünde universal'dır yani evrenseldir. Bunu ulusal olarak kısıtlayamazsınız zira o zaman üniversite olmaktan çıkar.

ümit koca
10 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2010, 22:02

Alıntı:
Bence bir üniversiteye ''uluslararası'' diye isim vermek ve onu bu şekilde nitelemek yanlış. Diğerleri uluslararası değil mi yani. Bir üniversite ulusal olamaz. Üniversite, zaten adı üstünde universal'dır yani evrenseldir. Bunu ulusal olarak kısıtlayamazsınız zira o zaman üniversite olmaktan çıkar

üniversiteye uluslararası isminin verilme sebebi üniversitede okuyacak öğrencilerin %50 sinin yabancı öğrencilerden oluşacağı için konulmuştur üniversite şimdiden birçok ülke ile anlaşmalar yapılmış üniversite bi nevi Türkiye'nin tabiri caizse harwardı,oxfordu olacak

bu arada berk bey haberler sohbet bölümüne taşınmasında kastım antalya safasındaki değil ana sayfadaki haberler sohbet kısmına taşınmasını önerdim

Musa07
10 yıl önce - Prş 05 Ağu 2010, 16:07

Olsun;Univers sonuçta.İki defa dile getirmenin anlamı yok.Alışveriş listesine iki defa 'elma' yazmak gibi.

Ömür Yılmaz
9 yıl önce - Pzr 07 Ksm 2010, 17:07

Alıntı:
selçuklu mimarisi imiş.

Berbat bir mimari imiş...

Antalya İslam Cumhuriyeti ..

İsmail270116
9 yıl önce - Pzr 07 Ksm 2010, 17:13

Alıntı:
Berbat bir mimari imiş...

Antalya İslam Cumhuriyeti

Ne alaka şimdi ? Şu karın ağrılarınız çok komik yahu Güldürüyorsunuz kendinizi millete

akın sarıbey

9 yıl önce - Pzr 07 Ksm 2010, 17:14

Maalesef her olayda olduğu gibi bunuda çok basite indirgeyen arkadaşlar var.. Bu Üniversitenin yapımında fethullah Gülenin katkısı olması burada eğitim alacakları onun yanlısı veya taraftarı yapmaz..Nasıl ki Amerikaya giden türk öğrencilerin amerikancı olmaması gibi. Veyahut burnumuzun dibinde olan Galatasaray lisesi öğrencilerinin hepsinin fransa yanlısı olmaması gibi.. Ee tabi at gözlüğü bunların görülmesini engelleyebilir..

mustafa vural
9 yıl önce - Pzr 07 Ksm 2010, 17:24

güzel bir proje hayırlı olsun

Yusuf Esengül

9 yıl önce - Cum 10 Arl 2010, 16:57

Henüz eğitime başlamamasına rağmen ciddi bir tanıtım atağına girmişler. Uluslararası Antalya Üniversitesi logolu kravatlardan gördüm bir grup okul idarecisinde. Demek ki okul müdürlerine kadar ulaşmışlar.

Eski bir Antalyalı olarak gurur duydum. Hayırlı olsun.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET