Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
0345 özer er

9 yıl önce - Cmt 15 May 2010, 23:01

Alıntı:
Fenerbahçe daha önce de, denizi doldurup ada yapmaya kalkmıştı.

birazseviyeli yorum yapın bu deniz doldurma işiyle üniversite kurma işinin hiçbir alakası yok,kurulacak bu üniversite .zorunuza ne gidiyor her branşta ezip geçmişiz daha ne istiyorsunuz,karşımızda duramıyorsunuz,bitmişsiniz.çamur atın,dalga geçin merak etmeyin kervan yürür.

Ayhan
9 yıl önce - Cmt 15 May 2010, 23:03

Alıntı:
Fenerbahçe Üniversitesi için İBB'den onay çıktı hayırlı olsun....

İBB yetmiyor, meclise kanun tasarısı gelip, yasalaşması gerek...

DURSUNC

9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 10:16
biz bu dünyaya sıgmıyoruz

aziz yıldırımın dedigi en dogru şey artık fenerbahçe,galatasaray v.s yoktur.fenerbahçe ve digerleri vardır.çevremdeki herkes neden se kendi takımlarını yönetimlerinin basiretsizligini eleştirmeyi bırakmış aziz yıldırıma çamur atma derdinde.içten içe herkesin böyle bir başkan istedigine adım gibi eminim.kedi ile cigerin meselesi işte.bakalım bu yazıdan sonra kimler içindeki hangi kini kusacak ?

Berk Kay
9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 10:30
kurulsun anasini satayim...

bu konu bana cok matrak geldi. ama bu fikri sonuna kadar destekliyorum. fener uni. kurulsun. aziz baskan en pahali hocalari transfer etsin. en basarili ogrencilere astronomik burslar verip transfer etsin. sonra da fener uni. bilimsel indexlerde siralamaya giremeyince aziz baskan soyunma odasini, pardon siniflari bassin ve hoca ve ogrencileri bir guzel fircalasin. ne matrak olur yahu

fener taraftarlari da kampusu basip kaleci rustuyu, pardon rektoru ya da dekani pataklasinlar.
aziz baskan yerli hocalar varken yabanci bilimadamlarina tonla para verip transfer etsin, sonra performasnlarindan memnun kalmayip daha ilk yilin sonunda sepetlemeye kalksin ve tonla tazminat odemek zorunda kalsin. ve bu sapsal hatayi her sene pes pese yapsin.

valla dusuncesi bile insani keyiften dort kose yapiyor, hele bir de gerceklersirse bu proje, seyreyle gumburtuyu. kurulsun anasini satayim fener uni. memlekette cumbus biraz daha artsin

vozkan
9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 10:37

Ülkemizde eğitime yapılacak her türlü yatıımı desteklemek lazım.
Umarım bu üniversite Anadolunun pek çok yerinde açılan Fenerbahçe spor okulları gibi sadece para kazanmak amaçlı, katılımcıya hiç bir faydası olmayan bir kurum olmaz.

Eğitim son derece ciddi bir iş olup Fenerbahçe kulübü gibi sadece para kazanıp yabancı futbolcu transferi yapmayı planlayan kurum ve kuruluşların güdümünde ne kadar sağlıklı olur pek emin değilim.Burada görev YÖK e düşüyor.
Açılacak üniversitenin eğitim kalitesi mutlaka çok sıkı bir şekilde denetlenmeli.
Yoksa bu üniversite başarısız Fenerbahçeli öğrencilere diploma satan bir kuruma dönüşebilir.

serkan alkan
9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 10:44

galatasarayın üniversitesi olurda fenerin olmamı? oluu tabiii

neşetyıldız

9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 11:23

Fenerbahçe ve Beşiktaş üniversitesi de olur,niye olmasın güzel gelişmeler.Fenerbahçe semt ismi değilmi,bundan kimse alınmasın.

osmancık
9 yıl önce - Çrş 26 May 2010, 11:25

Fenerbahçe semt ismi ama üniversite kayışdağı'na yapılıyor.
Kayışdağı Üniversitesi olsun

hakankaas
9 yıl önce - Cum 18 Şub 2011, 07:30

Fenerbahçe Türkiyedir daha ayrıntıya girersen Istanbul Anadolu Yakasıdır , Kadıköy Kayışdağı Ataşehir farketmez .

Cemoli D18
9 yıl önce - Cum 18 Şub 2011, 12:21

yapılsın yaa ne de güzel olur eksik vardı bu yönde zaten

sayfa 3
« önceki   1234 ... 151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET