Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Cenk Gültekin
site denetçisi

8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 15:21

Alıntı:
Bu arada ben 89 puana ulaşmışım. 80 puanla 64. sırada idim şimdi kaçıncı sıradayım. Ligde kalabilecekmiyim acaba.?

Abi düsme hattindasin..
2. lig'den gelenlerle tarafsiz sahada play-off oynayacaksin..
Play-offlar Bolu'da

Saka maka ben kac puandayim acaba..
Metehan'in arkasindaydim ama gerisini bilmiyorum..
Acaba arkamdan gelen yetisecek mi..

Devlet38
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 15:35

Evet artık sohbet odamız açılmıştır. Fikirlerinizi ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz. Haftalık sonuçları dün açıklamıştım, genel sonuçlar bugün açıklanacaktır. Murat arkadaşımızında dediği gibi beni sitede rekorları kıran adam olarak bilirler. Kelime Bulmaca'da 400 puanlık bir rekora imza atmıştım. Tahmin Yarışmasında da rekor benim elimde. Tek bir hafta'da 42 puan alarak rekoru kırmıştım. Ayrıca burada yarışmamızla ilgili olmayan mesajlar silinecektir. Sohbet yaparken dikkat edelim. Başarılar dilerim

tekin m
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 16:09

Alıntı:
Yarışmasında da rekor benim elimde.

Diğer rekorda bende koca sezon boyunca sadece bir hafta liderliği kaybettim genel sıralamada kalan haftalarda 1'.lik benim ah ah o haftada kaybetmeseydim namağlup şampiyonluğa gidecektim

Ahmet Arif Hoca

8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 16:57

Tam 19 hafta 19. lukta kaldım bende, rekor değilse bile istikrar

Gokhan Bayraktar
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 17:12

Kelime oyunu müdavimleri buraya akın etmiş

Bu oyun sarmadı beni tahminlerim tutmuyor ki

Devlet şu ilk 50 sıradakilerin puanını topla bakalım benim kelime oyununda kazandığım 23.000 küsür puani geçecek mi?

tekin m
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 17:20

Alıntı:
Kelime oyunu müdavimleri buraya akın etmiş

Bu oyun sarmadı beni tahminlerim tutmuyor ki

Devlet şu ilk 50 sıradakilerin puanını topla bakalım benim kelime oyununda kazandığım 23.000 küsür puani geçecek mi

Benim kelime oyunu da iyidir sadece 1 hafta ve onda da 3-4 gün katılıp 210 puan toplamıştım ondan beri daha yarışmaya katılmadım eskiden gündüz oluyordu iyiydi akşamları tam benim TV saatime denk geliyor yarışma kalkıp katılmaya üşeniyorum
Bu oyunda da tahminleriniz tuttukça zevk almaya başlarsınız önce bir maçı tahmin ederken direk skoru bilmeye değil kimin kazanacağını tutturmaya çalışın ondan sonra yavaş yavaş skor tahminlerini tutturmaya çalışırsınız Hem skor tahmini yapmak mecburi değil ki maçın neticesini de tahmin etseniz puan alıyosunuz mesela BJK-Manisa maçına 1 deyip tutturursanız 3 puanı cebe indiriyorsunuz

a.tuna
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 18:18

Alıntı:
tekin m= 425 puan
Devlet 38=398 puan
fduran1983=384 puan
tunarda=380 puan
Metehan=376 puan

Bu son açıklanan puanlar 32. haftanın sonundaki puanlar mı?
Yanlış hatırlamıyorsam 31. hafta puan açıklanmamıştı

Devlet38
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 18:23

Bu hafta son iki haftayı hesapladım. Genel sonuçlar güncellenmiştir. Artık son iki haftaya girdik. Kurallar ile ilgili fikirlerinizi burada açıklayabilirsiniz. Gelecek sezon bir kaç değişiklik olacaktır

muratmuratçelik

8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 19:35

Alıntı:
Evet artık sohbet odamız açılmıştır. Fikirlerinizi ve önerilerinizi buraya yazabilirsiniz. Haftalık sonuçları dün açıklamıştım, genel sonuçlar bugün açıklanacaktır. Murat arkadaşımızında dediği gibi beni sitede rekorları kıran adam olarak bilirler. Kelime Bulmaca'da 400 puanlık bir rekora imza atmıştım. Tahmin Yarışmasında da rekor benim elimde. Tek bir hafta'da 42 puan alarak rekoru kırmıştım. Ayrıca burada yarışmamızla ilgili olmayan mesajlar silinecektir. Sohbet yaparken dikkat edelim. Başarılar dilerim

Sn Devlet38 Önümüzdeki hafta lig bitiyor. Dolayısıyla yarışmada en azından bu sezon için bitiyor. O zaman bu başlıpğa kimse bir şey yazamayacakmı? Yazarsa nasıl yapsında yarışmayla ilgilendirsin. Ne olacak. Nasıl olacak DEVLET bu kaosu çözsün lütfen.

Devlet38
8 yıl önce - Cum 07 May 2010, 19:50

Tabi ki yazmaya devam edeceğiz. Bütün sezonun değerlendirmesini yapabileceksiniz. Kurallarda bazı değişikliklere gidilecek. Bu konu hakkında yorumlar yapılacaktır. Tabloları yorumlayabilirsiniz. Demek istediğim çok konumuz var. Yeterki taraftar tartışmaları olmasın. Yoksa başlık kilitlenir

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET