Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
tekin m
7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 12:30
Süper Lig tahmin yarışması sohbet odası [futbol]

Bundan böyle tahmin yarışmasıyla ilgili düşüncelerinizi önerilerinizi ve şikayetlerinizi bu başlığa yapınız Diğer iki başlığımıza (birisi Süper Lig Tahmin Yarışması başlığı diğeri de tahmin yarışması sonuçları başlığı) herhangi bir yorum yapmayınız ve bu başlıkları sadece başlık adında geçen amaçlar için kullanınız

MeteHan!
7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 12:33

Genel Puan Durumu ne zaman açıklanacak.

said sargın

7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 12:34

Güzel olmuş ben sezon boyunca Denizli'ye verdim maçları ligden düştüler gençlerbirliği maçını puan alayım diye beraberlik verdim Denizli yenmiş.

tekin m
7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 12:35

Devlet38 o işle ilgileniyor ben bu aralar yoğunum ve ne yazıkki ay sonuna kadar da boş vaktim fazla yok bu nedenle devlet tek başına bütün puanları hesaplamak zorunda kalıyor 1 hafta içinde tüm puanları hesaplar diye düşünüyorum zaten haftalık alınan puanları sonuç sayfasında belirtmiş o puanları kendi puanlarınıza ekleyerek puanınızı hesaplayabilirsiniz
Alıntı:
Genel Puan Durumu ne zaman açıklanacak

Alıntı:
Güzel olmuş ben sezon boyunca Denizli'ye verdim maçları ligden düştüler gençlerbirliği maçını puan alayım diye beraberlik verdim Denizli yenmiş.

Sana onca dedim yapma etme diye dinlemedin bırakamadın gitti Denizli'yi Bu arada geçen hafta beni de yaktı Denizli Yenilcek diyorum yeniyor yenecek diyorum yeniliyor ne acayip takım

Cenk Gültekin
site denetçisi

7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 14:13

Bende Fenerbahce genelde kazanacagini düsündügüm maclara 2-0 verirdim, son haftalarda hep 1-0 bitti..
Sonra dedim madem öyle Fenerbahce - Eskisehirspor macina 1-0 vereyim, bu seferde 2-0 bitti

said sargın

7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 14:19

Alıntı:
zaten haftalık alınan puanları sonuç sayfasında belirtmiş o puanları kendi puanlarınıza ekleyerek puanınızı hesaplayabilirsiniz

Devletin işi gerçekten zor yukarıdaki önerini yapmaya bile üşendim devlet nasıl olsa hesaplar diye.

tekin m
7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 14:41

Alıntı:
Devletin işi gerçekten zor yukarıdaki önerini yapmaya bile üşendim devlet nasıl olsa hesaplar diye.

Herşeyi de Devlet'ten beklemeyin tamam anladık oy verip seçiyorsunuz ama herşey de devletten beklenilmez ki

Hadi zirvenin puanlarını ben açıklayım bari
tekin m= 425 puan
Devlet 38=398 puan
fduran1983=384 puan
tunarda=380 puan
Metehan=376 puan

said nuri senin puan 210+18=228 puan oluyor

said sargın

7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 14:53

Alıntı:
said nuri senin puan 210+18=228 puan oluyor

Mesele puanım değil yeğen mesele benim o puanla nerede olduğumdur.

tekin m
7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 14:56

Alıntı:
Mesele puanım değil yeğen mesele benim o puanla nerede olduğumdur.

Herşeyi de dayıdan bekleme yeğen dayı da bir gün yolcu sonuçta

muratmuratçelik

7 yıl önce - Cum 07 May 2010, 15:10

Alıntı:

Öncelikle bu sohbet odası hayırlı olsun. Ben yan odadan (Kelime bulmaca yarışması sohbet odası) geliyorum. Devlet ide oradan çok iyi tanırım. Devletin eli kolu uzundur heryere herşeye yetişir merak etmeyin. Birkeresinde Kelime bulmaca yarışmasında bir etapta 400 puan almıştı.

Bu arada ben 89 puana ulaşmışım. 80 puanla 64. sırada idim şimdi kaçıncı sıradayım. Ligde kalabilecekmiyim acaba.?

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET