Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
Gökhan Yılmaz

5 ay önce - Sal 14 May 2019, 02:08

Gebze belediyesinin 420 milyon tl borç ile devraldı onun için zaten 1 yıl hizmet alamayacağımızı biliyoruz kendi de bunu belirtti kimse pişman değil daha yeni seçildi illa ki yatırımlar olacaktır bekleyip göreceğiz

Gökhan Yılmaz

5 ay önce - Çrş 15 May 2019, 01:17

(+)

Gebze Stadı

Gökhan Yılmaz

5 ay önce - Prş 16 May 2019, 03:22

(+)

Sitemizden ferit beyin havadan çektiği görüntü dilovası hariç tüm Gebze görünüyor

Misafir e69

4 ay önce - Pts 27 May 2019, 23:38

Ben doğma büyüme Gebzeli bir birey olarak güzel Gebzemin gelişmiş modern bir şehir olmasını çok istiyorum evet sanayi bakımından oldukça iyi bir konumdayız kentsel dönüşüm ulaşım konusunda da şaha kalkması gerekiyor Gebzenin yatırımlara ihtiyacı var şehircilik anlamında kalkınması gerekiyor

Mesela Gebze-Darıca güzel bir metro hattı olacak ileride bu hat Çayırova ve Şekerpınara neden uzatılmasın ki?

Gebze Kocaeli şehir merkezine minimum 1 saat uzaklıkta Darıca yada Eskihisar İskelesinden İzmit'e Gölcük ve Karamürsele vapur seferleri konulabilir.

Gebzenin toplu taşıma sorununda hatların güzergahlarına göre araç konulması gerekmektedir. Mesela yolcunun çok yoğun olduğu bir hatta 7.5 mt midibüs çalıştırılması doğru olmaz en az 12 mt araçlar hatta 18 mt körüklü otobüs de olabilir

Eray3424
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 11:22

Kocaeliye Bağlı kalmasa (Gebze,Darıca,Çayırova) Dahada çabuk geliştirir bu bölgeler misal Darıcada Geçen gün bir yağmur yağdı sokakları caddeleri su bastı fotolayacaktım bu rezaleti bir adamın gövdesinin yarısına kadar bir sokakta su basmıştı insanlar kendi çabalarıyla o suyu tahliye etmeye çalışıyordu sonra Darıca belediyesine ait dozer geldi suyu dozer itmeye çalışıyordu 45 dk felan uğraştı dozer ama nafile su geldikçe geliyordu ve darıca orta okulunun önündeki çift şeritli yoluda kapatmıstı araçlar tersten geliyordu ama ortalıkta hala İSU ya ait hiçbir araçta yok ve gelmedilerde Darıca belediyesinin dozeri ve insanların yardımı ile bir kanal açtılar taşları sökerek su biraz olsun azaldı yağmurda azalmıştı şanslarına.Bu olayların olma Sebebi İSU nun doğru dürüst kanal vb hiçbirşey yapmaması İSKİnin 90 lı 2000 li yıllardan kalma (Darıcada Yerleşim pek yok zeytinlik etraf)Kanalizasyon sistemi ile duruyor.Kocaeli Belediyesi Gebze bölgesine bir çivi çakmadan etrafa logolarını yapıştırıyorsun ama bu bölgeler kendi kendine gelişerek bu güne gelmiş Bir İstanbullu olarak bunu söylüyorum Kocaeli Gebze bölgesini haketmiyor.!!! Umarım İller yasası tekrar gündeme bir gün düşer İnşallah Gebze bölgesi(Darıca,Çayırova ,Gebze) Kocaeliden ayrılır.Buna Has Gebzeli olan gökhan abide hak vericektir.

sayfa 14
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler