Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
sedat tekin

11 yıl önce - Sal 20 Eyl 2011, 05:16

kucuklugumde hatirladigim hamam a gitmistik, giristeki koca karilar beni iceri almiyorlardi bu anliyor diye tabi bende daha cocugum, anlamiyorum hatta icerde hamam bocegi gordum dedim ki demek bu yuzden bu hayvana bu adi veriyorlar

21ahmet
10 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2012, 10:30

Alıntı:
kucuklugumde hatirladigim hamam a gitmistik, giristeki koca karilar beni iceri almiyorlardi bu anliyor diye tabi bende daha cocugum, anlamiyorum hatta icerde hamam bocegi gordum dedim ki demek bu yuzden bu hayvana bu adi veriyorlar

Sabah sabah çok güldüm. Erkek çocuğu getireni, babasını da getirseydin bari diyerek azarlardılar. Bu korkunç olay hangimizin başına gelmedi ki

tuna destan
8 yıl önce - Cmt 23 Ksm 2013, 22:19

Diyarbakır gazi caddesi telgrafhane sokakta, çarşı karakolunun tam karşısında tarihi bir hamam restore edilmeye başlanmış. Üzerinde hiçbir bilgi yazmıyordu. Hangi hamam bilgisi olan var mı?

OMERA

8 yıl önce - Cmt 23 Ksm 2013, 22:54

Alıntı:
21:19 (bugün)  

Diyarbakır gazi caddesi telgrafhane sokakta, çarşı karakolunun tam karşısında tarihi bir hamam restore edilmeye başlanmış. Üzerinde hiçbir bilgi yazmıyordu. Hangi hamam bilgisi olan var mı?

Deve hamamı

tuna destan
8 yıl önce - Cmt 23 Ksm 2013, 23:24

Çocukken çok gittiğim bir hamamdı annemlerle. Restorasyondan sonra tekrar gitmek nasip olur inşallah. Geçmiş anımsatan her ne varsa onları bir bir yeniden yaşamak çok tuhaf bir duygu..

sayfa 2
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler