Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 388
UĞURÖZ
2 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 16:28

Adana için de ulaşım bağlantısı olacaktır.
Ama açıldıktan kaç yıl sonra ulaşım kolaylığı sağlanır orası muamma.

Murat Ds
2 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 16:46

Ben bir Adanalı olarak yeni havalimanını destekliyorum. Bence her iki şehrede ciddi artıları olacaktır.

serkan33

2 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 18:43

Otobüsten çektim, Mersin yönünden gelirken Tarsus girişindeki havalimanı bağlantı yolu inşaatı

Köprü ayakları

Asdffgg
2 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 23:29

Havalimanı yolu değil orası. Tarsus sahil yolunun bitmeyen 400 metrelik kısmı yani. O köprü ayaklarından biraz ileride 4 şeritli yol başlıyor. 12 km boyunca devam ediyor. Havalimanı yolu Yeniceye varmadan kolumanın ordan başlıyor

Ömer_KSK
1 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 23:55

Alıntı:
Havalimanı yolu Yeniceye varmadan kolumanın ordan başlıyor

Burası aynı zamanda D-400 karayolu ile Ankara-Niğde-Pozantı-Tarsus otoyolunun kesiştiği nokta. Bu da demek oluyor ki; Ankara-Niğde-Pozantı-Tarsus otoyolunu kullanan bir araç hiçbir yere sapmadan dümdüz gittiğinde Çukurova Bölgesel Havalimanı'na varacak.

gökhan gülşin

1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 13:33

Sevgili Mersin'li forumdaşlar; öncelikle Yenice'ye yapılacak olan ve Mersin merkeze 45km uzaklıktaki havalimanınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın..
Ama Şakirpaşa havalimanının kapatılmasına başta Adana olmak üzere Osmaniye ve Hatay'ın kuzey ilçeleri de karşı çıkıyor.
Hükümetimizin, Çukurova halkının Şakirpaşa'nın kapatılmaması yönündeki isteğini değerlendireceğini umuyor ve temenni ediyorum.

ceyhanlı umut
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 14:24

Alıntı:
Sevgili Mersin'li forumdaşlar; öncelikle Yenice'ye yapılacak olan ve Mersin merkeze 45km uzaklıktaki havalimanınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın..
Ama Şakirpaşa havalimanının kapatılmasına başta Adana olmak üzere Osmaniye ve Hatay'ın kuzey ilçeleri de karşı çıkıyor.
Hükümetimizin, Çukurova halkının Şakirpaşa'nın kapatılmaması yönündeki isteğini değerlendireceğini umuyor ve temenni ediyorum.

Katılıyorum Osmaniye kadirli Dörtyol Erzin Ceyhan yumurtalık Kozan gibi ilçelere oldukça uzak
bu havalimanı Ceyhan’a yapılmalıydı
çünkü Ceyhan şu an milyar dolarlık yatırımları alıyor gelecekte çok iş adanı gelip gidecek
termik santral petrokimya tesisleri vb
ayrıca Dörtyol-İskenderun hattındada ticaret canlanacak
Adana-Ceyhan arasına bir havalimanı yapılmalı acilen

alp in
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 14:39

Bu yol ve köprü ayakları ne için bilmem ama yeni olmadığını ve en az 2 yıldır bu halde olduğunu bilmenizi isterim.

khancl33
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 15:17

havalimanı 15-20 km batıya kaydırıldı diye karalar bağlamaya gerek yok bence planlı bir şekilde yapılacak çevreyolları ve bağlantı yollarıyla belki de doğu il ve ilçelerdeki insanlar adana şehir merkezine girmeden aynı süre içerisinde yeni havalimanına ulaşacak

Ahmet YükselS
1 ay önce - Cmt 17 Ağu 2019, 17:28

Alıntı:
Adana-Ceyhan arasına bir havalimanı yapılmalı acilen

Adana-Ceyhan arasına değil de Ceyhan-Osmaniye arasına bir havalimanı işe yarar. Hem, Kadirli, Kozan, Düziçi, Ceyhan, Yumurtalık, Osmaniye, Erzin, Dörtyol, Andırın yararlanır, hem de Ceyhan enerji bölgesi için en uygun ulaşım olur.. Çukurova havalimanı buralara 130-140 km. Oldukça uzak..

sayfa 388
ANA SAYFA -> ULAŞIM