Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 252
Ysnts
6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 22:42

Ne olur ihale yine iptal edildi demeyin

serkan33

6 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 22:46

Yahu ihale ilanı ortada yok diyoruz olmayan şey nasıl iptal edilsin

Ysnts
6 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 11:04

Tamam işte şubatta olacağı açıklanmıştı ekapta yok demişsin . Ekapta yoksa şubatta olmayacak demektir. Belirlenen tarihte bir ine olmazsa yine ileri bir tarihe ertelenmiş oluyor

serkan33

6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 22:14

Sene ortasına pist ve apronların inşaatı bitiyormuş

Alıntı:
İlimizde yapımına devam edilen bir başka önemli yatırım olan Çukurova Bölgesel Havalimanı ile ilgili de çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydeden Bakan Elvan, 2018 yılının ortalarına doğru havalimanının altyapısının, pistinin ve apronlarının bitirilmiş olacağını belirterek, üstyapıya yönelik çalışmaların ise ikinci kez ihaleye çıkılmasının ardından en kısa zamanda bitirileceğinin altını çizdi.

http://www.mersin.gov.tr/-mersin-demiryolu-ile-ka ...aglaniyor-

BHavaci
6 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 22:43

Alıntı:
Sene ortasına pist ve apronların inşaatı bitiyormuş

Sene ortasında apron ve pist ancak kaba inşaat gibi bir durumda bitmiş olacak. Alt yapı ihalesi kapsamında yapılacak işlemler sonrasında ancak toprak piste inme yeteneğine sahip uçakların kullanabileceği bir seviyede olur pist

ali alimi012
6 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 16:41

29 ocak

(+)

Ysnts
6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 06:51

http://www.mersinhaberci.com/haber/12386/mersinli ...landi.html
Tarsus ticaret ve Sanayi Odası Meclis başkanı söylemiş . Çukurova havalimanı 2021 e kaldı demiş. Yani haber öyle . Bi yanlış anlaşılma olabilir mi acaba . Ben pek ihtimal vermiyorum ama , bilgisi olan varmı?

Ömer_KSK
6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 07:17

Oda yöneticisinin yalnızca bir beklentisidir o. Şu üstyapı ihalesi halledilip işe bir başlansın, o sırada bakanlıktan açılış tarihi açıklaması yapılır zaten.

Ysnts
6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 07:23

İhtimal vermiyorum , Ulaştırma bakanımız , kalkınma bakanımız hepsi açıklama yaptı şubat ayında üst yapı ihalesi yapılacak die. 2021 e kaldığına dair başka hiç bir habere rastlamadım . İhtimal vermiyorum haberde bi yanlışlık var ama yinede araştırmakta fayda var .

serkan33

6 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 09:28

Ee adam yanlış bir şey dememiş ki, havalimanının tamamlanması 2021’de diyor. Daha üstyapı ihale ilanı bile yayınlanmadı, anlaşılan üstyapı ihalesi işi uzayacak beceriksiz DHMİ yüzünden, bu seneyi ihalenin yapılması ve sonuçlanmasıyla geçirirsek, geriye kalan 2019-2020 yıllarında da inşaatı sürer zaten, 2021’de de açılır Ticaret Odası başkanının dediği gibi...

sayfa 252
ANA SAYFA -> ULAŞIM