Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ethem
15 yıl önce - Cum 01 Ekm 2004, 18:49
Sizce yakın geleceğin en güçlü medya grubu hangisi olacak?

Sizce yakın geleceğin en güçlü medya grubu hangisi olacak?

Yusuf
15 yıl önce - Cum 01 Ekm 2004, 19:14

Leman Dergisi Medya Grubu

Attilla
15 yıl önce - Cum 01 Ekm 2004, 20:52

Ben Dogan gurubu diye biliyorum.

cinümit
15 yıl önce - Cmt 02 Ekm 2004, 06:25

tabiki doğan.onun sırtı yere gelmez.

Alp
15 yıl önce - Cmt 02 Ekm 2004, 16:59

taki doğan mı?

BAHADIR

15 yıl önce - Pts 04 Ekm 2004, 16:10

kesinlikle doğan grubu gibi gorunuyor

SALTUK

14 yıl önce - Prş 06 Oca 2005, 16:28

Dogan grubu turkiyeye sokulmus bir truva atidir. Kendileri secilmisdir. Kim tarafindan mi? bosverin soylemeyeyim daha iyi simdi birileri cikar "komplo teorisi" der. yalniz suna dikkat edin dogan grubunun mansetleriyle ve basyazarlariyla diger bazi kose yazarlarinin nasil celistigini iyi takip edin. ozellikle grubun en buyuk gazetesinin basyazari birilerinin turkiyedeki sesidir. bu tip insanlardan turkiyede oldukca fazladir bu satilik adamlar hakkinda ta 1990 yilinda kara harp okulunda bir docent yuzbasi dan dinledigim bir seminerin 2004 de ornek uygulamasini goruyorum.
tabiki simdi siz bana bu sahislarin bazi vatansever yazilarini ornek gosterebilirsiniz eee olsun o kadar kucuk meselelerde gostermelik yazilar elbette olacak yoksa guvenilirlikleri tartisilir.

süha çelikkaya
14 yıl önce - Prş 06 Oca 2005, 16:39

Şüphesiz Doğan Grubu , zaten ülkeyi istedikleri olaylara yönlendirebileck güce sahipler

Emre_Uzan
14 yıl önce - Prş 06 Oca 2005, 16:59

Doğan grubu gelecekte çok sağlam şekilde patlayacaktır. Tıpkı geçmişteki diğer benzerlerleri gibi. Kim diyebilirdi Uzan grubunun kuyusu kazılacak diye? Kim diyebilirdi koskoca Asil Nadir imparatorluğu bitecek diye? Şu anda bütün muhalefet partileri Doğan grubuna fevkalade kin güdüyorlar ve AKP iktidarı bittiği anda yerle bir olucak gibi geliyor bana bu kartel medya. Açığı da çok zaten Aydın Doğan'ın.

Taha
14 yıl önce - Prş 06 Oca 2005, 22:34

Su medya konusuna bile parti tartismasi giriyor ya helal olsun. Bence ileride en buyuk medya guruplarindan birisi Cihan Haber olabilir. Suan yukselen reyting grafigi ile ilerisi icin umut veriyor tabi. Dogan medya gurubu zaten onde uzun surede onde goturebilir. Ayrica Star tv'de iyi bir musteri bulursa en guclu medya gurubu olmasi icten bile degildir.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET