Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Eski Fotoğraflar
« önceki   123456 ... 165166167   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 5
Özcan

15 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2005, 15:42

Muhtemelen Gemlik Yolu üzeri

(+)

Hüdavendigâr Camii

(+)

Setbaşı

(+)

Ulucami

(+)

Yeşil Cami, Yeşil Türbe ve uzakta Ulucami

(+)

Özcan

15 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2005, 15:47

Yüksek bir yerden Bursa manzarası

(+)

Mudanya

(+)

Muradiye

(+)

Pınarbaşı

(+)

Tayyare Sineması

(+)

Özcan

15 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2005, 16:03

Tophane Saat Kulesi

(+)

Yenişehir

(+)

Yeşil Türbe

(+)

Yıldırım Camii

(+)

Ebru K.Türk
15 yıl önce - Sal 12 Tem 2005, 17:33
Bunlar da benden olsun..

Arkadaşlar geçen gün bi arkadaşın bilgisayarında aşağıdaki resimleri buldum. Gerçi orjinal halleri 3. resim gibi hafif renklendirilmiş sephia tonlarındaydı ama daha anlaşılır olmaları için biraz işleyip renklendirdim. Sadece Y.Beyazıt Külliye resmini bi türlü -en azından diğer ikisi kadar- yapamadığım için sadece ışık ayarları yapıp yolladım.

Bursa Genel Görünüşler

(+)

Burasını tam çıkaramadım ama sağ taraftaki kayaların ardı Hünkar Köşkü olabilir gibime geldi.

(+)

Yıldırım Beyazıt Camii (ozamanlar caminin orjinal minaresi yerindeymiş ve şimdikinden daha güzelmiş. Sahi niye o minare yıkıldı ve her neden yıkıldıysa onarılmadı da yanına ayı bir minare yapıldı? Bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.)

(+)

En son Ebru K.Türk tarafından Prş 14 Tem 2005, 01:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

aysegül
15 yıl önce - Cum 15 Tem 2005, 16:59
en taze en eski fotograflar:)

arkadaslar bu hafta ofiste calısırken bir bey geldi kendi calısması emegi bursanın 100 yıl önceki fotograflarını bi cd de toplamıs ve satıyordu tabiki merak ettim ve bir tane aldım gerci sitede benzer fotograflar var ama içlerinden bir kaçtanesini eklemek istiyorum izninizleeee....

sayfa 5
« önceki   123456 ... 165166167   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA