Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara Estergon Kalesi
sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 40, 41, 42  Sonraki
Ana Sayfa -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
muratçimen

6 yıl önce - Cmt 15 Arl 2007, 23:30
ARKADAŞLAR HEP ELEŞTRİYORUZ İYİSİNİDE SİZ YAPIN

Arkadaşlar burdaki bazı yorumlara üzülüyorum çünkü her şeye bir bahane bulunuyor hep kusur hep kusur
şimdi keçören bence gerçekten çok gzl bir yer çünkü selçuklu osmanlı ve cağdaş modren bir yapılaşma Tabi daha yeni kültürel yapısı değilşiyor şimdi arakadaşların bazıları demişki binaların mimarisi çok çirkin sonra camiye benziyor gibi ne alakası var bunu ben anlamadım ankarada keçiören belediyesi mimari çalışmaları çok gzl bence çünkü hem modern bir çizgi taşıyor hemde eski kültürel yapıyı türkiyedeki tarihi yapılara ve yeni yapılara bakarsanız daha iyi anlayacaksınız Türkiye Cumhuriyeti kurulalalı 84 yıl oldu ama türkiyeye gelen veya türkiyedeki iç turistler hep osmanlı selçuklu bizans yapılarına mest oluyor cunku gercekten göze hoşluk ve herseyden önemlisi el emeği var istanbuldan ankaraya geldim her iki şehiride çok iyi analliz ettim ve bence burda bazı hakızlıklar yapıldğı için bu yazıyı yazdım keçiören ankarada bence gercekten cankayayı geçiçek bir yer olcak hem ulaşım hem mimari hemde iş potansiyeli açısından ve keçiörene yapılan yatrımlar çok iyi diye düşünüyorum keçiören dağlık ve taşlık bir arazi burda bazı şeyler yapmak gercekten cok zor düz alanınız fazla yog Şelaler bence iyi bir kamuflaş olmuş sonra yürüşüş parkurları çok ii herkeze hitap ediyor yaşlı genç herkez kullanoıyor ve ilçenin merkezinde olması çok avantaj Estergon kalesi gecekten hoş olmuş tabi gerceği ile uygunluğu tartışılır ve cumhuriyet kulesi ve teleferik bunlar tamamlanıp hizmete acıldığında çok gzl olcak tabi alternatif uşlaşım hatları bulunmalı

Atilla DÜNDAR
6 yıl önce - Pzr 30 Arl 2007, 23:34

(+)

Onur BALCI

6 yıl önce - Pts 31 Arl 2007, 14:16

(+)

mali06
6 yıl önce - Pzr 06 Oca 2008, 18:54

(+)

Onur BALCI

6 yıl önce - Çrş 23 Oca 2008, 01:56

(+)