Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Estergon Kalesi
123 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Misafir f5a

13 yıl önce - Cum 01 Ekm 2004, 00:08
Ankara Estergon Kalesi

Estergon Kalesi-Etnografya Müzesi fotoğrafları için.

(+)

Zafer Mos
13 yıl önce - Çrş 13 Ekm 2004, 00:16

Sahidende cok güzel görünüyor, ilk baslarda biraz absürd gelmisti bana kale meselesi..
Gezip görmek lazim, bu sene maalesef gidemedim Ankara'ya..

Yalniz devasa merdivenlerini görenler, o kaleye cikmaktan vazgecerler gibime geliyor..

Bir de Keciören konusunda mukerrem hakli, eskiden it/cakal doluydu, su an yasanir bir
bölge olma yolunda hizli adimlar atiyor..
Cocuklugum gecti gerci benim, vazgecemem ne olursa olsun, itiyle kopuguyla da güzeldi
bana

Mükerrem

13 yıl önce - Prş 14 Ekm 2004, 12:32

estergon kalesi suan acildimi acilmadimi??? cok merak ediyorum. benim buyuk annem kalenin karsisindaki apt. da oturuyor. bana gecen yaz acilisi olacak demisti yanliz ne acilisini gördüm nede duydum.. kesin görmek isterim önümüzdeki yaz, tabiki acilmis olursa..

giray
13 yıl önce - Prş 14 Ekm 2004, 12:42

Zafer merdivenlerden korkmaya o kadar da gerek yok çünkü merdivenlerin biraz yukarısındaki araba yolundan girdiğin zaman hiç yorulmuyorsun ve bu yol hemen hemen düz ve kısa. Ayrıca biraz daha heyecan isteyenler için ileride buraya teleferikle ulaşmanın da mümkün olacağını hatırlatayım.

Erdal
12 yıl önce - Prş 11 Ağu 2005, 11:04

Çok güzel olmasa da kötü de denemeyecek bir yapı.Bu yapıya kötü demek çok yavan ve önyargılı bir yaklaşım bence.. Bu bölgenin eski halini bilen biri olarak söyleyebilirimki kale bulunduğu bölgenin çehresini değiştirdi.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA