Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 765
nısab
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 11:30

gölbası emlak piyasası ve fiyatlarına faydası olmayacak bi proje daha

mertgil
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 11:46

Odtu uzay teknokent hakkında bir gelişme yok sanırım.

Projeler var şimdilik gerçeklik yok.
Kent çiftliği, hobikoy vs, onlarca proje var ama hepsi şu an laftan öte değil.Sadece Mogan etrafında biraz çalışma oldu.

Adnan57
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:05

Ankara Niğde Otoyolu GÖKÇEHÜYÜK Dinlenme Tesislerinde aşama, PEYZAJ çalışmalarına ve ıslak zeminlerin fayanslarının yapımına gelmiş.
Buna ait bir kaç resim paylaşmak istedim.

(+)

(+)

(+)

(+)

Adnan57
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:06

(+)

(+)

(+)

sysonal
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:07

Paylaşımlar için teşekkürler.

mertgil
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:25

Adnan Bey, fotoğraflar için teşekkürler.

Dinlenme tesisi hakkındaki değerlendirmeniz ne olur. Sizce bölgeye olumlu katkı sunabilir mi.Benim beklentimden cok daha küçük bir tesis olmuş gibi.Bir de bu dinlenme tesisine haymana yolundan doğrudan bağlantı olabilecek yol çalışmaları var mıdır?

Adnan57
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:46

Bu dinlenme tesisi bölge için bir kazanç elbette. Ancak, benim de beklentim daha büyük ve kapsamlı bir tesis olmasıydı. İstanbul’a gidiş gelişteki Highway misali.
Tesis tam olarak neye, ne kadar cevap verecek tam kestiremiyorum.
Haymana yolundan bağlantı var. Bağlantı yolu ÖÇK. tarafından imara işlenmiş.
Tesisler her iki yönüyle giriş çıkışa da açık olacak çünkü, konum itibari ile gişelerden muaf bir yerde ve durumda.

Adnan57
1 ay önce - Cmt 06 Mar 2021, 21:49

Bu gün bölgeye Haymana yolundan gittim. Aklımda özellikle Bağlantı yolu vardı ancak, henüz bir çalışma yok.

Erdemleee
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 12:53

Bölge konut yoğunluğu bu halde iken bu alanda Avm beklemek ciddi bir hayal . Otoyol bu fiyatlarda zaten yoğunluk kazanamayacak bir süre .
Bölgemizin gelişimi için kurum ( ASELSAN , Ğtürk sat , uzaykent , Showroom , dumansız Sanayi̇ alanları ) artması devamında konutu ve ticari alanları tetikleyecektir diye düşünüyorum

nısab
1 ay önce - Pzr 07 Mar 2021, 13:58

Öçk oldugu sürece konut yapılmaz buralara gölün sefasını incek tarafı sürdü cefası bize kaldı

sayfa 765
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet