Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 764
mertgil
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 21:30

Alıntı:
Ankara Üniversitesi'nin Gölbaşında yapmayı planladığı projeler için yer bakılmış.

GB Başkanının yukaridaki habere dair tweetindeki fotolar Ankara Üniversitesi
için değil miydi.Şimdi de Emniyet binası diyor bu fotolarda.
Ben de mi yanlış gördüm yoksa tweetin içeriği mi değişti.Yani Ankara Unv. haberi degisti mi.Teyit edebilecek olan var mı.

nadirbey
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 22:17

Sn mertgil habeeler farkli emniyet binasi dedigi yeryeni golbasi hastanesin yani bu ayri bir haber

nadirbey
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 22:18

Sn mertgil habeeler farkli emniyet binasi dedigi yeryeni golbasi hastanesin yani bu ayri bir haber benim evin yakini hastene karsisi bugun bakmislar emniyet icin

mertgil
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 22:25

Sn nadirbey,

Sn KSKR ' in paylaştığı haberi, teyit için ben de GB Başkanı' nin tweetinde görmüştüm gündüz saatlerinde.Başkanın tweetlerine akşam tekrar bakayım dediğimde fotolar aynıydı fakat Ank. ünv. haberinin yerini Emn. Binası diye değiştiğini gördüm.
Acaba gündüzkü tweeti yanlış gorebilmis olabilir miyim diye kendimden şüphe etmeye başladim.O yüzden teyit edebilecek olan var mı diye sordum.

nadirbey
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 22:57

Golbaai cok farkli bir ilce yeni adliye hacilara yapiliyor emniyet orencik tarafina

sysonal
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 23:14

Alıntı:
Golbaai cok farkli bir ilce yeni adliye hacilara yapiliyor emniyet orencik tarafina

Ne şiş yansın ne kebap, ortada göl var yandan geç.

Adnan57
1 ay önce - Sal 02 Mar 2021, 23:30

Haberleri paylaşmadan önce teyit etmekte fayda var.
Daha sağlıklı paylaşımlara sahip bir platform İçin..

mertgil
Adnan57
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 09:18

Bu ceplerden binmek ve inmek suretiyle Ankara şehir trafiğinin az da olsa yükü alınmış olacak. Çünkü, Gölbaşı ve civarındaki mahallelerden Konya istikametinden gidilecek tüm vilayetlere gidecek yolcuların Ankara AŞTİ ye gitmesine gerek kalmayacak.
Bunun aynı zamanda yolcular İçin de bir kolaylık ve zamandan kazanma olacağı anlaşılıyor.
Hayırlı olsun.

matematk06
1 ay önce - Cum 05 Mar 2021, 10:40

Alıntıdır- hürriyet Ankara haberlerinden...( 14 Ekim 2018)

" RESMİ İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR

Gölbaşı Cep Terminali: Terminal olarak belirlenen alan, Gölbaşı Mezarlığı’nın arkasında 858. Sokak ile 414. Sokak kesişiminde bulunuyor. Alana ilişkin imar planı değişikliği, ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandı. Parselin tahsis amacı değişikliği için hazırlanan uygulama dosyası Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’nca İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne gönderildi. Alan mera statüsünde olduğu için resmi işlemleri devam ediyor."

👉 Not: Neredeyse 3 yıl geçmiş !

sayfa 764
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet