Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 715
oğuzo6
3 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 21:52

GB hobi bahçelerini tespite devam ediyor gözle görülür artış var Tarım Bakanlığı ortada henüz yok.yönetmelikte eskiler kalacak havası var.
Otoyol inşası sırasında firmanın mikserleri mahalle yollarını bozdu düzeltmiyorlar. Kaymakamlıkta toplantı yapılmış işi çözmüşler.
selam.

Erdemleee
2 ay önce - Cmt 28 Ksm 2020, 17:03

Çok şükür bitiyor , 3 senede bitecek inşallah .. metro değil alt geçit

http://www.golbasisongaste.com/golbasi-belediye-b ...18338h.htm

matematk06
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 11:54

👉 3 ay önce bu başlık altında aşağıda yazılanlar dikkatimi çekti 👈
💥Bence Gölbaşı Niğde ücretli otoyolunun kısmen acilmasiyla beklentiler azaldığı için forumda yazan sayısı da azaldı doğal olarak.
💥 Özellikle Gölbaşı için ⚡ aşağıda sayın Mertgilin belirttiği
Temelli -maliköy (Eskişehir yolu ) ile Gölbaşı-Nigde ücretli otoyolunun birleşmesi çok önem arz etmektedir .
Not: Tırnak içerisine alınan yerler .

"tilsimonline

3 ay önce - Pts 07 Eyl 2020, 13:07

soğulcak temelli arası yol yapım çalışmalarını aynı firma başlamış olarak gördüm,tabellalarda temelli yazıyor fakat üstü kapatılmış,temelliden direk bu otobana bağlantı yapılıyor.

mesajı beğendiniz mi?: ★+2

mertgil
3 ay önce - Pts 07 Eyl 2020, 14:06

Otoyolla ilgili olarak Gölbaşı'nı ilgilendiren
2 önemli yol kaldı geriye;

1.'si Bilkent Yolu
2.'si Temelli Yolu"

mertgil
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 12:02

Sn matematk06,

3.'sü de var.Daha önce yazmışım;

Alıntı:
mertgil
1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 20:09

Ankara Niğde Otoyolu, Ankara Çevre Yolu Kavşağından Turgut Özal Bulvarına bağlantı yolu açılması ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

Karar No.1087
Karar Tarihi.09.09.2020

ABB Meclis Kararı

matematk06
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 12:16

Gözünden kaçmış sayın Mertgil

💫
mertgil
1 ay önce - Cmt 17 Ekm 2020, 20:09

Ankara Niğde Otoyolu, Ankara Çevre Yolu Kavşağından Turgut Özal Bulvarına bağlantı yolu açılması ilişkin Altyapı Hizmetleri Komisyonu Raporu oylanarak oybirliğiyle kabul edildi.

Karar No.1087
Karar Tarihi.09.09.2020

ABB Meclis Kararı💫

Peki bunu biraz açar mısınız? Hangi güzergahları içeriyor mesela... teşekkürler

mertgil
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 12:32

Sn matematk06,

Bende de net bilgi olmamakla beraber
tahminim Hacılar Çevreyolu yolu kavşağından Incek Bulvarinin güneybatı devamı olan Turgut Özal Bulvarına bağlantı yapılması sözkonusu.

Peki Bilkent Bulvarı ile ilgili bir girişim varken, Niğde Otoyolu Hacılar Kavşağından
neden Turgut Özal Bulvarı kavşağına diger bir bağlantı sözkonusu olabilir diye düşündüğümüzde, bana en makul olan ihtiyacin Şaşmaz'dan (Şaşmaz sanayi bölgeleri ve lojistik servisi ile çok alakalı) gelen hattın buraya bağlanması olabilir diye düşünüyorum.

Bu yorum şimdilik ileri(orta vadeli) bir yorum gibi algılanabilir ama makul.

matematk06
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 12:38

Teşekkürler sn Mertgil inşallah tahmin ettiğiniz güzergah olur , çünkü gerekli ve faydalı olur öyle bir güzergah, ancak zamanla göreceğiz kararın içeriğini anladığım kadarıyla 👍

Demir Ülgen
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 20:29

Bu otoyol arsa ve arazilere hiçbir fayda getirmedi. Sanki dahada durgunluğa ve olumsuzluğa iteledi.

Erdemleee
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 22:26

Otoyolun bitişinin denk geldiği zaman diliminde ki makro ekonomik riskler ve pandemi buna neden oldu bence . Işık görünürse yeni bir çehre er ya da geç bekliyor Gölbaşını

matematk06
2 ay önce - Cmt 12 Arl 2020, 14:08

Niğde - Gölbaşı ücretli otoyolunu bilindiği üzere ERG inşaat yapmıştı .

Aynı şekilde ERG Niğde-Golbasi ücretli otoyolununTemelli & Malıköy(Eskişehir yolu) bağlantısını da bitirmesi gerekiyor diye biliyorum!?...

Otoyolun temelli Malıköy birleşiminin hangi aşamada

olduğunu ve bir takviminin olup olmadigini açıkçası

merak ediyorum.Neticede Ankara yeni bir çevre yolu

kazanacak , otoyolu ile Eskişehir yolunu buluşturacak ve

yeni lojistik merkezleri birbirine kavuşturacak gibi ! Ancak

hiçbir bilgi ve yorum göremedim.

Cevabı ve bilgisi olanlara şimdiden teşekkür ederim.

sayfa 715
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet