Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 712
mertgil
2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 21:29

Alıntı:
Pek anlayamadim acaba bu imar degisikligi bolge icin iyimi kotumu olmus

Çok kısıtlı parseller için geçerli. Parsel no'ları zaten kararda var.
Plan notlarında aslında gerekli açıklama var.
Mevcut imar durumunu bilmediğimden alınan karar avantajlı mı değil mi bilmiyorum.

Mem06
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 08:18

Bu Örencik neden böyle sıkıntı çekiyor 0.15 imar veriyorsun emlak vergisini alıyorsun üstüne birşey yapılmıyor çok üzücü

İsmail86
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 21:58

Örencik gibi 0.15 villa imarı verip yol altyapı yapmadıkları semtlerden oy kaygıları yok da ondan ama bakın görürsünüz sıradaki seçimde bu kararları nasıl da ateşten gömlek olacak üzerlerine herkes görecek.Gölbaşı merkez ilçelerinin en önemli sorunu bu olması gerekirken nasıl da kulak arkası ediyorlar 😡😡😡

Suddenly
2 ay önce - Prş 19 Ksm 2020, 09:52

Sayın İsmail86, hizmet gelse de gelmese de Gölbaşı tercihini hep bu şekilde kullanıyor, projelerle Gölbaşının çehresini değiştirebilecek ehil insanlara değil de partiye göre oy kullanıyor, gelecek seçimlerde de bana göre bu değişmeyecek, ne ÖÇK sınırları, imar beklentileri değişmeyecek.
Gölbaşı'nın alt geçide mi ihtiyacı var yoksa aynı bedele mal olabilecek Konya yolu üzerinden gelecek niteliklili bir hafif raylı sisteme mi tartışılsaydı keşke, Gölbaşı ÖÇK yemyeşil ağaçlarla, suni göllerle donanmış bambaşka bir belde olabilir ama .....ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ne de Gölbaşı Belediyesi bunun farkında ...

006 misafir
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 13:18

Uçak pisti modern tekne go kart vs yerleri ulaşan otelin arkasından başlıyor ileri ye doğru gidiyor gittim baktım aselsanin bomba imha robotu yapacağı yer kolumanin arkasında 12 adet dükkan is yeri yapılıyor onun altında ki parsel konya yolunda ki traktör satıcıları ni belediye gidin diyormuş buradan

nadirbey
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 18:19
Sn 006 misafir

Ayriyetten aselsan mevcut fabrikasinin yanina cok buyuk bir fabrika daha kuruyor 1 aydir temel attilar temel. Bitmis kule vinc kurulmus

Erdemleee
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 19:12

Nadir bey koluman ın arkası denilen alan mı ASELSAN fabrikasının kurulacağı yer diye belirttiğiniz alan

nadirbey
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 19:29
Sn erdemlee

Hayir kolumanin ilerisinde aselsanin ana fabrikasinin oldugu yere yapiliyor bugun ikinci kule vinci kuruyorlar

006 misafir
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 20:09

Kolumanin arkasında fend traktör showroom yapıyor karşısında 12 adet dükkan yapılıyor onun altında buralarda gelişme oluyor dedi ordaki bekçi biraz muhabbet ettik konustuk

Erdemleee
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 20:27

Bilgiler için teşekkür ederim .. Eksik olmayın . İyi akşamlar

sayfa 712
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet