Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 292
ser123
6 ay önce - Cmt 21 Nis 2018, 20:58

EVET,TAM KESİN!!! YOL İNŞAATI BURDA BAŞLAMIŞ

mertgil
6 ay önce - Cmt 21 Nis 2018, 21:22

Karagedik yol açma çalışmaları,haberciler sitesi ve devamı olan gökçehöyük kavşağı inşaatı çalışmaları Sn Ser123 ün de ifadeleriyle ilerlemeye devam etmekte o halde.Anlaşılan herşey yolunda devam ediyor.

Misafir 494

6 ay önce - Cmt 21 Nis 2018, 22:25

İmkan olsa kavşağın oralardan yer alınsa, fırsatlar göre göre kaçıyor

Misafir 8e1

6 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 11:51

12, 13 yıl önce bitirilmeliydi bu otoban...çok gereksiz yatırımlar yapılırken , Niğde Ankara otoban projesi unutuldu....şimdi nereyse bayram havasında seviniyoruz...umarım seçimden sonra yüklenici firma ağırdan almaz....

Misafir 81b

6 ay önce - Pzr 22 Nis 2018, 12:44

Dün bor gezinti yaptım. Konya yolunda bala kavşağında köprüden Haymana yazan yöne donuldugunde yol genişletilmiş stabilize hale getirilmiş. Yakında asfalt atılır. Bu yol Haymana yolunda tam hacimuratli mahallesi dönüşüne denk gelmektedir. Ve hayvan yolu ile Konya yolunun yol olarak ilk bağlantı bu kesimden yapılmaktadır.

onur_21
6 ay önce - Pts 23 Nis 2018, 11:07

Sayın Misafir 81b,

Bahsettiğiniz yol çalışması Nato Yolu genişletme ve asfalt çalışması.
Bunun amacı ise Gölbaşı Merkezden geçen Konya Yolu nun alta alınma sırasında alternatif güzergah oluşturmak.
Konya yolundan gelenler veya Ankara dan Konya yoluna çıkacak olanlar eskiden de bu güzergahı kullanırlardı.
Ancak Şehir giriş güvenlik noktasını bay pas ettiği için devlet bu yola sıcak bakmıyor ve düzeltme yapmıyordu.
Şu an ise zaruri hale geldi Oğulbey Konya Yolundan başlayıp, Yavrucuk Haymana Yoluna çıkan ve oradanda Ankara Çevre Yoluna bağlana bilen Nato Yolu üzerinde Fabrikalar Depolama alanları ve Çiflikler vs. var.

Nato Yolu,Nigde Oto yolunun yaklaşık 8.km sine denk geliyor.

Önümüzdeki yıllarda Gölbaşının özellikle Haymana Yolu üzeri köyleri gözde ve aktif bölgesi olacak gibi gözüküyor.

Misafir a86

6 ay önce - Pts 23 Nis 2018, 18:53

Aynen Haymana yolunda bir çok köyde köylüler bile bir koop kurup tarlalarını 500 m2 lik hobi bahcesine cevirip m2 si 110, 120 tl satmaya başlamışlar. Örnek hacimuratli.

Misafir c6e

6 ay önce - Pts 23 Nis 2018, 21:00

Seçimlerde oy istemeye nasılsa gelecekler demiş birisi. Valla sıkıntı da orada zaten, benim yıllardır vergi ödediğim arsamın yolu bile yok

Misafir 7a8

6 ay önce - Sal 24 Nis 2018, 12:28

Sn onur 21'in dediği gibi haymana yolu oğulbey kavşağı , yoğun bir arter çekişine sahip olacak gibi , otoyol bıtımı ıtıbarı ıle yoğunlukta artış beklenmekte. Kişisel beklentim olarak kavşak etrafında imar planları hayata geçerek yeni bir çehre değişikliği muhtemeldir

Misafir 717

6 ay önce - Sal 24 Nis 2018, 14:47

"Temelli yeni doldurma gölet tarafına yapılan rehabilite

merkezi nin temelli yerine gölbaşı'nda olması m.tuna

tarafından onaylanmıştır " diye bir haber okudum..

M.tuna temelli den ziyade gölbaşı'nda olması çok daha uygun

demiş ...

sayfa 292
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet