Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 238
sysonal
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:31

Sn misafir d2e bence misafir olarak değilde bir nick kullanmanız daha faydalı olacaktır

Alıntı:
Açıkçası kaç soru sorduysam cevabsız kaldı ilginiz için tşk ederim

Engineer93
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:17

Sn Girişimciadam

Otoyol gişelerinin nerede olacağı ile ilgili ısrarla bilgi almaya çalıştığınızı söylüyorsunuz. Karayolları Genel Müdürlüğü YİD projelerini merkezden yürütür işin önemi ve özelliği gereği. Karayolları Bölge Müdürlüğünden bu konuda bilgi alamazsınız çünkü yetkileri yok. Son söz daima KGM merkezden söylenir.

Diğer genel bir husus ise forumun emlak sayfasına doğru evrildiği. Benden forumdaşlara otoyol ile ilgili sadece teknik ve doğru bilgi geldiği görülecek proje ve zaman ilerledikçe.

Mahmuttpc
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:40

Gölbaşı öçk içindeki alanların 0.20 den 0.90 çıkması konusu. Belediyeden öğrenmeye çalıştığımda. Köy içi köy dışı diye bir ayrımdan bahsetmiyor. 0.90 a çıkması için çevre bakanlığına yazıldığını vd beklediklerini söylüyorlar. Zaten öçk içind e olupta köy içi köy dışı diye ayırmak hem mümkün değil hemde hukuken de uygun değil. 0.90 a çıkmayan her parsel sahibinin hakkını mahkemede araması demektir. Görüşünce öçk içindeki tüm 0.20 ler 0.90 a çıkacak gibi. Sonuçta kat artmıyor.

sysonal
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:52

Sn Mahmuttpc bende görüştüm dediğiniz gibi sölüyorlar. Fakat emlakçı arkadaş köyiçi dedi. Ve ekledi “rant için yapılmıyor gerekliydi”. Umarım köyiçi dışı ayırmazlar ama ayıracaklar gibi. Ben 30 senedir orada arsa sahibiyim. Ya sabır ya sabır diye bekliyorum.

ankarali düsünür
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:12

0-30 km arası dışında geri kalan plana ait video var mı

haliller06
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:13

Valla bende aynı durumdan şikayetçiyim 20 senedir benimde arsam var ve bu emsalden dolayı hiç kimse birşey yapmıyor yapamıyoruz çünkü 0.15 dalga geçer gibi bu yüzden gölbaşı gelişmiyor işte 0.90 olsa mucize birşey olur herkes umdugunu bulur güzel siteler güzel villalar boy gösterir selamlar..

Mahmuttpc
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:05

Aynen haliller06 ben tamamına verileceğini dusunuyorum. Gelişmesi vd yapılaşmanın artması için bu şart. Zaten niğde otoyolu ve incelten gelecek bulvar ile ivme kazanması için 0.90 gibi bir artış gerekli.

haliller06
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:25

İnşallah mahmut bey temennimiz o yönde..

Misafir c2a

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:58

Şayet 0,15 Emsal (ki yıllardır vergi ödüyorum) artırılmazsa, ben arsamın 0,5 olan köy imarına dönüştürülmesini talep edeceğim. Köy olsun bari, vergi ödemekten kurtulalım. Yine çıkacak bazıları rant felan diye konuşmaya başlayacak. Peşinen söylemek istiyorum, yine yükseklik aynı kalsın, bizim derdimiz apartmanların dikilmesi değil. Arsamızın ada büyüklüğü 30.000 metrekare ve toplam 20 kişi arsa sahibi. 20 kişi için ne altyapı geliyor,ne de yol. Bunlar gelmiyor ama vergiyi alıyorlar. Birde yolun karşısı 0,20 biraz ilerleyince 0,30' a çıkıyor. Neye göre, kime göre 15-20-30?
Köy olsun temiz olsun.

Misafir a3b

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:15

koparan köy merkezinin imari varmi ?

sayfa 238
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet