Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 963
sahinok
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 17:42

İstanbuldan Ayvalıka otoyolun açılan kısımlarını kullanarak geldim. Evet pahalı ama resmen ışınlıyor. Tamamı açılınca orta ve üst düzey gelirli İstanbullular Ege’ye akar bu yoldan.

velibuzluk
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 18:04

Onur bey 8 agustosda hangi bolumler aciluyor..bide hangi gise memuruna sordunuz..

onur2016
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 18:10

arabayle gelirken sordum.tam yer soylemedi akhisar gisesinde arkadas
balıkesire kadar acılır tahminen

ins butun bolumler acılır..

Abdullah 78
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 19:07

Alıntı:

İlk yapılacak işin en sona kalmasının nedeni açık ... Binali beyin önceki dönem izmir BB adaylığı ve vaatleri... hemen unuttunuz yahu.

Bu bölümü yapacak olan Astaldi firması battı. O yüzden şu an geriden takip ediyor. Eğer gerçekten merak ediyor olsaydınız, önceki sayfalarda bu durumun tartışıldığını görürdünüz. Bilgi olmadan yorum yapmanın zararları...

Yiğitler
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 20:23

900 sayfadır takip ediyorum. Binali bey açıklama yaparken oradaydım izmirden başlayacağını aynı şekilde.. Üstelik inşaatları ait yükleniciler yapıyor. İZMİR kısmını ÖZALTIN YAPIYOR. Astaldi yok yani şantiyede izmirde falan.. Karacabeyide Astaldi yapmıyor. keşke herşeyi bilmeseniz.

Buggy1
1 yıl önce - Pts 22 Tem 2019, 01:56

Arkadaşlar size bir bilgi vermek istedim. Açılısın 8 Ağustos'ta olarak açıklanması hiç gerçekçi bir tarih değil. Beklenmeyen birkaç durum oluştu. Üstü kapalı olarak detay vermeden şöyle izah edeyim; alt yükleniciler üzerlerindeki baskıyla işi teslim etmek için çalışıyorlar ancak bazı malzemeleri geç sipariş ettiler ve bu malzemeler 1 ay sonra teslim edilecek. İşin muttak tarafında olduğum için hem alt yükleniciyi hem de kontrolörleri zor durumda bırakmamak için daha fazla detay veremem. Benim öngördüğüm açılış Ağustos sonu ya da Eylül başı. Ama şöyle bir durum da var. Altyüklenicinin geç sipariş ettiği malzemeler gelene kadar bir alternatifi var ancak maliyetli bir alternatif. Eğer siyasi baskı gelirse ve yüklenici de o alternatifi kullanmayı seçerse deklare edilen tarihte açılış yapılabilir.

Abdullah 78
1 yıl önce - Pts 22 Tem 2019, 11:52

Alıntı:
900 sayfadır takip ediyorum. Binali bey açıklama yaparken oradaydım izmirden başlayacağını aynı şekilde.. Üstelik inşaatları ait yükleniciler yapıyor. İZMİR kısmını ÖZALTIN YAPIYOR. Astaldi yok yani şantiyede izmirde falan.. Karacabeyide Astaldi yapmıyor. keşke herşeyi bilmeseniz.

"En başta tamamlanması gereken yer", olarak forumdaşımız Bursa-Susurluk kısmını söylemiş. Siz onun altına yorum yapınca doğal olarak İzmir anlaşılmıyor.

Ayrıca Nurol Dünyası Dergisinde Astaldi'nin yapacağı bölüm olarak "Bursa-Susurluk-Balıkesir" kesimi belirtilmiş.
Herşeyi bilmemekle birlikte, araştırıp, forumdaşlarımızın faydalanabilmesi için paylaşıyoruz.Aşağıda proje ile ilgili neredeyse tüm detayların bulunduğu linki görebilirsiniz.

[url=]https://www.nurol.com.tr/dergi/nurol-dunyasi-dergisi-27/mobile/index.html#p=36[/url]

Mustafa ahmet2
1 yıl önce - Pts 22 Tem 2019, 12:08

Harita üzerinde yaptığım incelmeye göre;
Bursa Karacabey arasında 2-3 sorunlu nokta var buralar çözülürse bu kısım yetişebilir.
Karacabey Susurluk arası Susurluk bağlantısına bağlı, Susurluk bağlantısı yapılırsa açılabilir.
Susurluk Balıkesir arası yetişmesi zor ama imkansız değil,
Burada yetişmeyen işler, gişe, bariyer, ücret toplayacak personel, bilgisayar sistemi vb.. gibime geliyor yoksa diğer yol malzemeleri tedariğinde sorun olacağını zanetmiyorum.
Ayrıca kontrolür yolun tümünün bitirip açılmasını ister resmi vazifesi bu,
Bakanlık ve Kgm kendi insiyatifi ile bu kısımları açabilir diye düşünüyorum.

YAZLIKCI34
1 yıl önce - Pts 22 Tem 2019, 12:10

hadi artık yetişsin

erkaan

1 yıl önce - Pts 22 Tem 2019, 12:30

Bayrama yetişmesinin imkânsız olduğu söylenebilir

sayfa 963
ANA SAYFA -> ULAŞIM