Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 962
eray_b
1 yıl önce - Çrş 17 Tem 2019, 15:26

yörsan ın bir tesisi olacakmış doğru mu?

Yasanın karşılıklı tesisi olacak.yapimi şu an devam ediyor.yolun açılışına yetişeceği söyleniyor.susurluk çıkışına yaklaşık 5 km mesafede.bu fotoda inşaat alanı uzak olsa da gözüküyor .

(+)

DirenJK

1 yıl önce - Çrş 17 Tem 2019, 17:13

Alıntı:
Aynı fikirdeyim. Aynı şeyleri düşündüm. Ancak ben güzergahım ve sık seyahat ettiğim yerler itibariyle ancak buraları gözlemleyebiliyorum. Karacabey-Susurluk arasında çalışmalar da şayet aynı tempoda devam ediyorsa belki hepsi birlikte açılabilir.

Cuma günü itibariyle, Karacabey Balıkesir Kuzey arası halkanın son zinciri. Özellikle Susurluk geçişi projede en geride olan kesim.

NurP
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 09:29

Günaydın herkese.
İstanbul'dan Foça'ya gidiş-geliste, otoyol tam açıldığında, en uygun giriş-cikis yerlerinin neresi olduğunu bilen varsa yazabilir mi? Bir de para ödenen segmentleri ve tutarları bulabileceğimiz bir yer var mı?

faruk1977

1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 12:07

Foça’ya , Manisa-Menemen çıkıştan Aliağa yönüne doğru , Foça sapağı üzerinden gidilebilir.
Ya da Savaştepe çıkışı üzerinden Bergama-Aliağa-Yenifoça takip edilebilir.

Mustafa ahmet2
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 13:01

Alıntı:
Günaydın herkese.
İstanbul'dan Foça'ya gidiş-geliste, otoyol tam açıldığında, en uygun giriş-cikis yerlerinin neresi olduğunu bilen varsa yazabilir mi? Bir de para ödenen segmentleri ve tutarları bulabileceğimiz bir yer var mı?

İstanbul dan çıkışta Osmangazi köprüsüne veya feribot sonrası dahil olduğunuzda bu otobanı kullanıp ya soma çıkışından ya da manisa çıkışından çıkıp foçaya devam edebilirsin.
yeni otobanların para konuları biraz karmaşık farklı yerlerde ödeme yapıyorsunuz örneğin Osmangazi çıkışta ödeme alıyorlar, Bursa girişte ödeme alıyorlar, Bursa çevre yolu ücretsiz, Bursa'dan sonra ücretli vs..

NurP
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 14:21

Sanki Manisa-menemen çıkışı en uygun gibi de, oradan çıkışta Turgutlu ödemesi mi, Saruhanlı ödemesi mı alınıyor, onu merak etmiştim.

batuhan ilkd
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 16:43

Saruhanlı gişelerden çıkıp manisa üzerinden gidebilirsiniz açılan kesimlerde 2 gişe arası genellikle 10-15 tl civarı

onur2016
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 16:45

focaya saruhanlı cıkısı en uygun
ordan manisaya devam edip cevre yolundan menemen yo layrımından menemene gidiceksiniz

oradan cankalle yoluna cıkıp foca yol ayrımına kadar devam edeceksiniz.

onur2016
1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 16:54

8 agustosta acılıor dedi giselerde calısan arkadas.i
ins dogrudur

matkap34

1 yıl önce - Pzr 21 Tem 2019, 17:08

8 ağustosda komple mi açılacak

sayfa 962
ANA SAYFA -> ULAŞIM