Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 961
kadir akbas
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 09:49

Alıntı:
En başta tamamlanması gereken en sona bırakıldı bunu ben anlamıyorum.

Amaç hizmet olmadığından kaynaklanıyor. Bunu biz bile görebiliyorsak demek ki altında başka işler aramamız lazım.

ekremh
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 12:04
8 Ağustosta açılıyor mu?

https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/2019/06/19/is ...i-aciliyor
https://www.olay.com.tr/otoyol-8-agustosta-asinma ...4806yy.htm

Sonuca çok yaklaştık gibi....Olan güzelim yolüstü mola yerlerine olacak.Otoyol işletmesi umarım otoyol benzinliklerinde bu arkadaşlara da (Ceren Tur,Can köfte,Menekşe kilo ile et...) yer verir.

Yiğitler
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 14:08

İlk yapılacak işin en sona kalmasının nedeni açık ... Binali beyin önceki dönem izmir BB adaylığı ve vaatleri... hemen unuttunuz yahu.

manevracı
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 16:13

Hadi canim hic yaparlar mi oyle sey

Adem Güdük
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 16:18

Bugün Here maps'e güncelleme geldi. Yeni güncellemede Balıkesir geçişi açılmış görünüyor.
https://wego.here.com/?map=39.73502,28.39316,10,normal

sezgin91
4 ay önce - Sal 16 Tem 2019, 23:06

yörsan ın bir tesisi olacakmış doğru mu?

etembey
4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 10:58
Balıkesir - Bursa

Pazartesi Akşamı dönerken otobanın ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğunu anlamış olduk.
Umarım Bayram öncesi açılır.

okurtulmus
4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 11:16

Bu hafta sonu da Balıkesir Batı - Soma arasındaki hummalı çalışmayı belli noktalarda görme şansım oldu.

Ertuğrul köyünde viyadüklerden sonra gelen Kuyualan mevkiinde İzmir gidiş istikameti zaten şeritler çekilmişti, İstanbula gidiş istikametinde püskürtme asfalt yapılmıştı. Bu gittiğimde 2. kat asfalt atılmış. Yine aynı mevkide çitler örülmüş.

Mecidiye köyü civarında gördüğüm kadarıyla önceki gidişimde tel çit direkleri çakılmaya başlamıştı. Bu gittiğimde çitler çekilmiş. Yolda ise işler bitmiş.

Savaştepe kavşağında çalışma asfalt atmaya hazır hale gelmiş.

Soma kavşağında asfalt atılmış, yola bağlantı kalan işler tamamlanıyor.

Eğer her yerde bu hızda hummalı çalışma yapılıyor ise bayram öncesinde Balıkesir Batı - Akhisar arasının yetişebileceğine kanaat getirdim. Bayramdan 2 hafta önce bir sefer daha gideceğim o bölgeye. Son durumu o zaman paylaşırım.

DirenJK

4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 11:24

Bu kesimin reel bir faydası olmayacak, zaten Balıkesir Akhisar arası kesim mevcut devlet yolunun en rahat, en iyi bölümü.
Döndük dolaştık aynı yere geldik. Ciddi sorun yaratan 3 bölge vardı,
Akhisar şehir geçişi,
Susurluk Outlet ışıklar + Susurluk geçişi (bayramlarda büyük eziyet)
Bursa - Karacabey arası

Gelinen noktada Akhisar geçişi dışında hala çözüm yok.

okurtulmus
4 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 12:04

Alıntı:
Bu kesimin reel bir faydası olmayacak, zaten Balıkesir Akhisar arası kesim mevcut devlet yolunun en rahat, en iyi bölümü.

Aynı fikirdeyim. Aynı şeyleri düşündüm. Ancak ben güzergahım ve sık seyahat ettiğim yerler itibariyle ancak buraları gözlemleyebiliyorum. Karacabey-Susurluk arasında çalışmalar da şayet aynı tempoda devam ediyorsa belki hepsi birlikte açılabilir.

sayfa 961
ANA SAYFA -> ULAŞIM