Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1127
kadir akbas
2 ay önce - Pzr 03 May 2020, 10:27

Alıntı:
Alttaki viyadük çoktan tamamlanıp açıldı.yeni mi oldu bitti sandınız.

Evet tamamlandığını ben de biliyorum da, viyadüğün tamamlanmış görüntüsü yeni olduğundan belirtmek istedim.

ali alimi012
2 ay önce - Pzr 03 May 2020, 15:03

Maalesef senin ifadelerin yanlış Kadir Akbaş iyi niyetli olduğunu biliyorum O yüzden sana bir şey demiyorum ama ifadelerin Yanlış anlaşılabilecek şekilde ve yanlış anlaşılmıştır da zaten viyadük tamamlanmış da ne demek viyadük zaten çoktan tamamlanmıştı Google dönen acizin resimleri 1 yıl sonra güncellemesi viyadüğün yeni tamamlanmış olduğunu veya tamamlamış olduğu anlamına mı geliyor şöyle diyebilirdin Google yeni görüntü yüklemiş zahmet edip yeni görüntüleri serbest bırakmış elinde olmasına rağmen yeni görüntüleri yeni yayınlamış diyebilirdin Veya en azından görüntüleri yeni yüklemiş diyebilirdin viyadük tamamlamış ifadesi kesinlikle yanlış bir ifadedir viyadük çoktan tamamlamıştı viyadük görüntüsü yüklenmiş ya da viyadüğün tamamlanmış görüntüsü yüklenmiş gibi ifadeler olabilirdi

kadir akbas
2 ay önce - Pzr 03 May 2020, 16:09

Sizi mi kıracağım Sayın ali alimi012 Bey. Yanlış anlaşılmaya mahal vermeyeyim. Googleda viyadüğün tamamlanmış görüntüsü yüklenmiş.

kadir akbas
2 ay önce - Çrş 06 May 2020, 22:27
7 Nisan 2020

Google 7 Nisan 2020 görüntüsü yüklenmiş.

(+)

kadir akbas
1 ay önce - Prş 21 May 2020, 17:17
Akhisar Çevreyolunundaki ilerleme

18 Şubat 2020

(+)

18 Nisan 2020

(+)

Misafir Berk
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 19:11

Arkadaşlar merhaba otoyolumuzdaki molo yerlerinde daha çok yer açılacak mı biliyor musunuz?

tfmm
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 09:00

bayram öncesinde kuzenim iş nedeniyle izmire gitti geldi. yeni yolu kullanıp kullanmadığını sorduğumda yeni yoldaki tesislerin çoğunun kapalı olduğunu görünce eski yoldan gitmek zorunda kaldım dedi. yakın zamanda bu güzergahı kullanan oldu mu? bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

marble88
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 18:22

Arkadaşlar bilenler yardımcı olabilir mi ?

İzmir'den Kırklareli'ye otomobilim ile gitmem gerekiyor. İlk defa gideceğim.
Hangi güzergah kullanmalıyım ?
Harıtaya baktığımda ücretli bu otoyolu kullansam İzmir den çıkıp Susurluk çıkmam mı gerekiyor ? Bu güzergah ne kadardır ?
Sanırım Bandırma - Tekirdağ feribot var. Bunu kullanmam gerekiyor değil mi ?

Yardımcı olanlara şimdiden tşk ederim.

Semih28
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 18:45

Canakkale uzerinden gelseniz daha iyi olmaz mi?

Ustura Faysal
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 18:52

Alıntı:
Canakkale uzerinden gelseniz daha iyi olmaz mi?

Bursa-İstanbul üzerinden gelişe göre evet, daha avantajlı.
Ama Bandırma-Tekirdağ feribotu ile olur ise o zaman hayır.

En güzeli Bandırma-Tekirdağ feribotu ile gitmek. Çanakkale yolu ile arasında (Feribot için saati ayarlamak şartı ile) 1 saate yakın ve ortalama 50-60km bir avantaj olur. İzmir'den Kırklareli'ne gitmek için zaten öyle Osmangazi, İstanbul v.s. falan dolaşmaya gerek yok, köprüyü kullansan bile nereden baksan 200km civarı fazladan yol yapılır.

sayfa 1127
ANA SAYFA -> ULAŞIM