Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1073
Ahmet YükselS
1 ay önce - Cum 23 Ağu 2019, 22:47

Alıntı:
Şecaat arzederken merd-i kıpti sirkatin söyler. Bilinçaltına bakar mısınız? Terör örgütünü hala cemaat olarak görüyor. Nasıl da kendisini ele veriyor. Zaten kendisini gizlemek için herkesi fetöcü diyenlerden korkmak lazım. Her türlü eleştiriyi bastırmak, yıldırmak, muhalefeti susturmak için kullanılan bir argüman. Ama burda kendi tezlerini kabul ettirmek için fetöcü diye yafta takanlar, kalkıp savcılığa gidecek cesareti kendilerinde bulamıyorlar. Deşifre olmak var sonunda.

Cemaat olarak gördüğümü nerden biliyorsun? Türkçede sözüm ona diye bir laf var. Mevzu iyi anlaşılsın diye cemaatsel dedim, örgütsel desem çoğu kişi anlamazdı.. Hangi örgüt diye sorarlardı.. Cemaatsel deyince herkes anladı ne olduğunu.. Seni deşifre eden etmiştir zaten, ben ne uğraşacam? Ben tahminde bulunuyorum, Muhtemelen ya KHK'lısın, ya bilmem ne!! Zamanında ölümüne savunduğun iktidara bugün ölümüne niye karşı duruyorsun? Ya örgütsel bir durum var ya da suyunu kestiler!! İkisi de kötü.. O zaman sorgulamıyordum şimdi sorguluyorum edebiyatını da kimseye yediremezsin. Onca algı yapıyorsun, bu kadar insan niye kullanıyor otoyolu, bunun cevabını veremiyorsun.. Hayatını Türkiye düşmanlığına adamışsın. İflah olmazsın..

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cum 23 Ağu 2019, 23:00

Alıntı:
Burada eski yoldan yakıt 700 TL deyip algı operasyonu yapanları mı dinleyecektik? AA bültenlerinde, açılış beyanatları ortada. Yol 8 saatten 3 saate düşüyor diye reklam yapıyorlar, aslı astarı yok. Bunu sorgulamayacak mıyız? Yakıtda tasarruf olacak diyenlere karşı hesap kitap yapmayacak mıyız? Mesafe düşüyor diyenlerin eldeki tek argümanı eskiden körfezi dolanmaya karşı sunulan kısalma. Ellerinde kala kala bu argüman kaldı. hepsi boşa çıktı çünkü.

Ankara-İstanbul hızlı trenle 3 saat deniyordu. Zamanında biz de inanıyorduk. Hızlı tren açıldı ama 5 saatte gidiyor. Sapma büyük. Eskiden sorgulamıyordum, artık sorgulamayı, kendi hesabımı kendim yapmayı tercih ediyorum.

hepsini yap, hatta hakli oldugun konularda su ana kadar oldugu gibi benden full destek .ama iktidar bozuk saat bile olsa esantiyon gibi 1-2 tane de senin tarafindan bile ovulecek sey yapmistir illa ki ,bunlari bir muhalif olarak yaziyorum bu arada.

ya da cik ADAM GIBI "ben siyasi de konusuyorum, bundan bagimsiz yorum yapmiyorum, bu yuzden de yorumlarimda asla bu adamlarin hic bir isine olumlu yorum yazmam" de , simdiden daha fazla saygi gorursun

tantric
1 ay önce - Cum 23 Ağu 2019, 23:10

Bayram süresince her iki yolu da (eski e5 ve yeni otoyol) kullanma fırsatım oldu. Her ikisinde de pendik-yalova ido kullandım 71TL ki ki bence uzun tatillerde Osmangazi köprüsü kullanıp anadoludan gelenlerle birleşmek çok mantıklı değil neyse, otoyol rahat fıstık gibi yol hız sabitleyici varsa oooh al kahveni izle yolu ayrıca süreyi kısaltıyor ciddi anlamda. Parası da bence köprü kullanılmadığı durumda uygun. Ha bu arada eski yol da inanılmaz rahat. Rahatça orası da kullanılabilir. Otoyolu kullanan persona şu şekilde, yabancı plakalılar, 34 plaka lüks araçlar ve şirket araçları. Normal vatandaş tercihini eski yoldan yana kullanıyor

APEMİA 03
1 ay önce - Cum 23 Ağu 2019, 23:23

Otoyolun Bursa Akhisar arasındaki korkuluklar tamamlandımı? Bursa Akhisar arasındaki Oksijen tesisleri ne zaman açılır? Ayrıca Çanakkale köprüsü lapseki balıkesir otoyoluna ve menemen aliağa çandarlı otoyoluna bağlantı girişi nerden verilmiş?

erdall erdall
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 00:11

(+)

(+)

Ahmet YükselS
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 00:28

Böyle fotolar paylaşmayın, yolun yoğun kullanıldığını gören İyonya kıskançlıktan bayılabilir

mehmet20
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 00:42

Inşallah pazar günü didim-bursa yolculuğunda eski yolu deneyeceğim. Izlenimlerimi size aktaracağım

Kayserili Mehmet

1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 01:15

Alıntı:
Böyle fotolar paylaşmayın, yolun yoğun kullanıldığını gören İyonya kıskançlıktan bayılabilir

Evet, fotoğraftaki trafik yoğunluğu fena görünmüyor. Ama tüm Oksijenler, pırıl pırıl Restoranlar, Cafeler, Çocuk Bahçeleri v. s. yemyeşil çevre düzenlemeleriyle birlikte tamamlanıp tam faaliyete geçtiğinde ben 2020 yazında yaklaşık 1 milyon İstanbul’lunun otoyolu kullanarak Ege’ye akmasını ve bu yoğunluğun ikiye katlanmasını bekliyorum.

Ahmetuzuncelebi
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 02:13

Osmangazi’den girip susurluktan çıktığımızda ne kadar öderiz?

Pamukkale’ye gideceğim. Susurlukta mola verme niyetim var. Osmangazi’yi kesin kullanacağım ama sonrasında nereden çıkmak mantıklıdır?

Mehmet Kasım İyonya
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 08:50

Alıntı:
Seni deşifre eden etmiştir zaten, ben ne uğraşacam? Ben tahminde bulunuyorum, Muhtemelen ya KHK'lısın, ya bilmem ne!! Zamanında ölümüne savunduğun iktidara bugün ölümüne niye karşı duruyorsun? Ya örgütsel bir durum var ya da suyunu kestiler!! İkisi de kötü..

İstanbul İzmir eski yoldan yakıt 700 TL tutar diyen birinden beklenecek yazılar. Her konuda böyle sallamasyon yorumlar yapar. Hiç şaşırtıcı değil. Hayatımda hiç memur olmadım ki KHK'lı olayım. Aksine fetöcü olsaydım devletin en stratejik yerlerine yerleştirilirdim çünkü KPSS'den 97 almıştım. Ama 15 yıldır özel sektörde çalışıyorum. Kişi herkesi kendisi gibi sanırmış. ben ne uğraşacam diyorsunuz ama dakka başı her mesajın sonunda fetöcü diyorsunuz. Savcılığa gitme cesaretiniz yok. Asıl deşifre olmamaya çalışan kişi siz olmayasınız. İyi taktiktir, gizlenmek için herkese fetö çamuru atmak. Dün iktidar doğruları yapıyordu desteklediğimiz oldu, şimdi ülkenin durumu ortada, çok yanlışlar yapıyor, desteklemiyorum. Dün dolar 2 tl idi şimdi 6 tlye dayandı, genç işsizlik % 25. Meyve sebze çok aşırı pahalı. Hükumet bunları düzelticem diye geldi, daha beter yaptı. Nesini savunacağım. Körmüyüm ben? Markete manava gitmiyor muyum? Etiketleri görmüyor muyum. İnsan bir şeyi savunur ama gerçekleri görünce de savunmaz. Bu tarz mega projeler için eskiden ülkenin hayrına olduğunu sandığım için destekliyordum ama hiç bir hayrının olmadığını gördüğüm için savunmuyorum. İnsan hatasını göremez mi? Ekonomiyi batırdığını gördüğüm için savunmuyorum.

sayfa 1073
ANA SAYFA -> ULAŞIM