Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
namikun

7 yıl önce - Çrş 05 Ekm 2011, 23:18

Bugün Cep telefonu ile geçerken çektim. Araba seviyesi olduğu için arkadaki kurulmaya başlayan şantiye ve iş makinaları gözükmüyor. Biraz ilerlesin inip çekim yapacağım. Şu an sadece arazi de hafriyat çalışmaları devam ediyor. Şantiye ofisi de kuruldu.

unutkan
7 yıl önce - Pzr 09 Ekm 2011, 09:47

arkadasim bu mesaji yazmissin iyi guzel olmus ama bu resimden ben hic birsey anlamadim sana zahmet bir google earth tam yerini isaretlermisin? yada bir plan uzerinde gösterebilirmisin tam nereye yapilyor??seninde bildigin gibi teknopak arazisi cok buyuk bu binalar hemen havaalaninin yanina mi yapiliyor yoksa atlantis alisveris merkezine yakin olan yere mi cevabin icin simdiden tessekkurler

namikun

7 yıl önce - Pts 10 Ekm 2011, 20:17

Resimde sarı ile görülen yerler şantiye binaları, mavi daire ise hafriyatın devam ettiği alan. Kırmızı çizgi ise tabelanın olduğu konum.

unutkan
7 yıl önce - Sal 18 Ekm 2011, 14:57

tessekkurler arkadasim eline saglik cok guzel olmus artik senden guncel resimleri bekliyoruz....

Erlik Han
7 yıl önce - Cum 11 Ksm 2011, 11:43

Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kocaman bir de tabela dikilmiş girişine. Baya bir hafriyat kamyonu trafiği mevcut. İnanılmaz bir artısı olacak bölgeye.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL