Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ayhan
11 yıl önce - Cum 05 Mar 2010, 21:30
Marriott Hotel - İzmir


Bünyesinde 20’ye yakın alt markası bulunan dünyanın 3. büyük otel zinciri ABD merkezli Marriott International, Türkiye’de İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmir’e de otel açacak. Balçova’daki Ege Park Alışveriş Merkezi’nin de bulunduğu 23 katlı binada faaliyete geçecek Marriott Oteli, binanın sahibi Ege Varlık Yönetim A.Ş.’nin işleteceği bildirildi.

Marriott’un İzmir’deki oteli, Ege Park’ın Balçova’daki 23 katlı binasında açılacak. Ege Varlık Yönetim A.Ş.’ye ait olan otelin yapım çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu ve yıl sonuna kadar açılmasının planlandığı öğrenildi.

JW Marriott Ankara olarak Ankara’nın en büyük otelini ise Özdoğan Grup ile işbirliği yapan zincir, Ankara’daki otelin Avrupa’nın en lüks oteli olmasını planlıyor. Toplam 14 bin metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan otelin 2010 yılının sonunda açılması planlanıyor.

Marriott’un Anadolu’ya açılma hedefinin bulunduğunu açıklayan Marriott Türkiye İş Geliştirme Müdürü Tarık Nasser, İstanbul, Ankara, İzmir dışında Denizli, Gaziantep, Adana ve Trabzon’da yaygınlaşma hedefleri doğrultusunda yatırımcılarla görüşmelerde bulunduklarını belirterek, bu illerde 4 yıldızlı ‘Court Yard By Marriottbüyümeyi hedeflediklerini söyledi. Marriott’un bu özel markasının 5-6 yıl içinde Türkiye’de 15 şehirde yaygınlaşması hedefleniyor.

http://www.turizmgazetesi.com/news/news.aspx?id=53008


0ğuz Lemi Tuna

11 yıl önce - Cum 05 Mar 2010, 21:36

Best BUY yazıları vardı o binada. Dediğim bina Agora AVM, Palmiye AVM ve Kipa AVM leri arasındaki bina. O binadan bahsediliyor değil mi?

aybata
8 yıl önce - Sal 24 Tem 2012, 16:58

Yazida sozu gecen bina "Ramada Hotel" olarak tasarlandi ve hazirlaniyor (sanirim 1 ay sonra aciliyor). Izmir'e Marriott degil yine Marriott International'in bir markasi olan "Renaissance" markasiyla geliyor. Acilacagi yer Swiss Hotel giris kapisinin oldugu yerde bulunan caddede ki mavi bina.

Fotograf ve bulundugu bolge: http://harita.yandex.com.tr/-/CRxya-iJ


mert101

8 yıl önce - Sal 24 Tem 2012, 18:04

Alıntı:
Acilacagi yer Swiss Hotel giris kapisinin oldugu yerde bulunan caddede ki mavi bina.


o binada kac senedir acılamadı gitti Güzel bir bina oldu ama bos duruyor


kemal01adana
8 yıl önce - Sal 24 Tem 2012, 18:12

otelle ilgili resim varsa paylaşırsanız sevinirimsayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR