Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Yeni nesil genç kuşağı kültürel yönden nasıl buluyorsunuz ?
Üst düzeyde 15.2%  15.2%  [10]
Vasat - Daha iyi olabilir 37.9%  37.9%  [25]
Çok zayıf umutsuz vaka. 47.0%  47.0%  [31]
Toplam Oy : 66

CemEfe Can
10 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 18:06

Üniversite gencliginin apolitik olmasi gayet normal. Bu gercek sadece ülkemizde degil bütün dünyada böyledir. Sabahtan öglene kadar zamanini üniversitede geciren, öglenden aksama kadar evde veya kütüphane'de tekrar yapan ve aksamda kafa dagitmak icin arkadaslariyla sagda solda takilan biri bir de HSYK'yi, Ergenekon'u mu takip etsin?

HSYK'yi bilmemek kültürsüzlük degildir ayrica, o gencler kültürüsüz degil apolitikdir, bu da ayip birsey degil. Kültürün ve kültürel aktivitenin üniversiteli ögrencilerin ve üniversite mezunlarinin tekelinde oldugu tartismasizdir.

Er Kut
10 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 18:13

Alıntı:
Abdnin içi boş gençliğine karşı övündüğümüz bilgili, kültürlü, duyarlı gençliğimiz internet deryasında yitip gidiyor mu acaba..?

Bu tarz şeyler her daim genellenmemeli esasında, zira insana göre değişir.
Gençlik, internette sadece wowturkey.com sitesinin "Haberler Sohbet" bölümüne 'takılsa', inanın bana hayatları ve hayata bakış açıları değişecektir, yada en azından değişmesine vesile olacaktır .

(Sadece gençler değil, ben bu ülkede belli bir yaşa gelmiş kitlelerdende umutsuzum! Aynısı onlar içinde geçerli, balık baştan kokar).

Saygılarımla.

mehmet mendoza
10 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 18:24

Alıntı:
Üniversite gencliginin apolitik olmasi gayet normal. Bu gercek sadece ülkemizde degil bütün dünyada böyledir. Sabahtan öglene kadar zamanini üniversitede geciren, öglenden aksama kadar evde veya kütüphane'de tekrar yapan ve aksamda kafa dagitmak icin arkadaslariyla sagda solda takilan biri bir de HSYK'yi, Ergenekon'u mu takip etsin?

Eğer günümüz üniversite gençliğinin çoğunluğu bahsettiğiniz şekilde zamanını geçiriyorsa ben sözlerimi geri alıyorum

apo34
10 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 20:36

Türk gençliğinin şuan ne halde olduğunu Abbas Güçlü'nün Genç Bakış programlarında görebilirsiniz...

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET