Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
T_y_l_n

7 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 23:22

Bence Yılmaz Büyükerşen'in büyük etkisi var. Eskişehir'in bu düzenini sağlamasını bütün Türkiye izledi. Her sene yapılan düzenlemeler basına haber oldu. Balçık olan dereyi bu hale getirmesi bence müthiş. Yatırım yok, ödenek yok, hizmet yapamıyoruz diyen belediyelere örnek olması lazım...

Behçet Salgın
7 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 23:33

bir gün eskisehir belediye baskani olmazsa, yozgata gelir insallah

serdarsara

7 yıl önce - Sal 23 Şub 2010, 23:37

ESKİŞEHİR belediye başkanı değil (ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI)

Alıntı:

bir gün eskisehir belediye baskani olmazsa, yozgata gelir insallah

mahmut korkmaz
7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 13:46

bence büyükşehir belediye başkanı yılmaz büyükerşenin çok büyük katkısı olduğu kadar halkının da bilinçli olması eskişehire bugünlere getirdi.

Yusuf Esengül

7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 13:51

Bu durum sadece Eskişehir'le alakalı değil ama. Benzer çıkışı yapan iller de var.

Aynı şeyleri Adana için, Antalya için, Kayseri için , Konya için , Bursa için söyleyebiliriz.

Erdi ARDA
7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 14:02

Alıntı:
Bu durum sadece Eskişehir'le alakalı değil ama. Benzer çıkışı yapan iller de var.

Aynı şeyleri Adana için, Antalya için, Kayseri için , Konya için , Bursa için söyleyebiliriz.

Söyleyebiliyorsanız konu açarsınız,ama şuan bu konuda Eskişehir konuşurken diğer şehirleri karıştırıp konuyu bulandırmayınız.

Yusuf Esengül

7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 14:07

Ha anladım Eskişehir'i öven cümleler yazmamızı istiyorsunuz. Tamam.
(Ama yukarıdaki cümleleri yabana atmamanız gerekirdi. Yani sadece Eskişehir'e has bir şey değil ki bu durum. Neyse......)

Porsuk çayı güzel
İki üniversiteye bütün illerden önce ulaştı,
Raylı sistemi kusursuz işliyor,
Büyükşehir çalışıyır hem de süper,
ES-ES tutulmuyor,
Adanalı ile birlikte sadece Eskişehir'in dizisi var,
Bütün demiryolları burada kesişiyor,
.....

mahmut korkmaz
7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 14:17

yusuf bey burda amaç şehirleri kıyaslamak yada benim şehrim çıkış yaptı senin şehrin yapmadı polemiğine de girmek değil bu konuda hala ülkede eskişehirin yaptığı bu çıkışı ve eskişehir isminin bu denli sık sık telaffuz edilmesi insanları şaşırtıyor yada merak uyandırıyor bizde burada neden ve nasıl sorularına cevap almaya ve bilgi alışverişinde bulunmaya özen gösteriyoruz.

Erdi ARDA
7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 14:40

Alıntı:
Ha anladım Eskişehir'i öven cümleler yazmamızı istiyorsunuz. Tamam.

Eskişehir'i öven cümleler yazın diyen olmadı sadece gelip konuyu bulandırıyorsunuz.O şehirleri de kendi başlıkları altında değerlendirirsiniz ama burası Eskişehir'in konusu.

Ahmet Bey
7 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 14:41

diger illerin alamadigi devlet desteginin buraya gereginden fazla olmasindan ve cografi konumu ..Yoksa bu iste ne belediye baskani buyukersen'in nede eskisehirlinin bir becerisi oldugunu sanmiyorum..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET