Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 11:50

(+)

(+)

E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 11:54
birkaç güzellik

batuhan
7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 13:16

Ben son 10 yıldaki çıkışını Avrupa özentiliğine bağlıyorum.Eskişehir'i severim hem de çok annemin memleketi sonuçta hatta bir çok defa gitmişimdir ve her gidişimde hayran kalırım ama yapılanlara bakılınca yani şehrin görüntüsüne bunu herkes söylüyor tıpkı Avrupa şehirleri gibi özellikle Hollanda'daki şehirlere çok benziyor diye söyleniyor ki burada haklılar da.Tabi buna tam özentide denemez çünkü içinden geçen bir nehir var ve sonuçta görüntüde onun etrafında biçimleniyor.Buda o şehirlere benzemesine yol açıyor.

Bir nedende belediyecilikten anlayan ve hayalleri olan bir başkanın başta olmasıdır.Ancak şunu da söylemek isterim açıkçası.Başkanınız çok iyi gerçekten ama Eskişehir eski halini hepimiz biliyoruz.Büyükerşen'in yerine bir başkası gelmiş olsaydı da Eskişehir bunun gibi olurdu çünkü sorunlar belliydi ve en önce bunlara el atılacaktı.Bugün Büyükerşen'in yerinde sokaktan geçen bir adamı koysaydınız da Eskişehir bugünkü Eskişehir olurdu.Tabi yerine konulan kişi şehri iyi bilen ve yıllarca burada yaşamış biri olmalı.Neyse sonuç olarak Eskişehir gelişiyor ve bu beni sevindiriyor.Yetenekli bir başkanınız var gelişmeye müsait bir il ve sonuç Eskişehir.

orkun_01
7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 13:28

Eskişehir'i hiç görmedim ama güzel olduğunu duydum. Ancak Ankara'yı hiçbir şehire değişmem.

kadir sönmez
7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 13:46

kesinlikle ESKİŞEHİR en güzel şehirlerimizden.... anca son on yıldır bir çok şehrimiz gelişme ve atak içersinde (bir konya bir bursa bir kayseri bir antalya...daha bir çok şehrimiz).bu gelişmeleri $belediye başkanlarımızın gerçekten iş yapmasına bağlayabiliriz vatanı milletti için çalışanlara gerçekten helal olsun

ismail deveci
7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 13:58

Geçen yaz,gittiğim Eskişehir'den gerçekten çok etkilendim,hangi partiden olursa olsun kardeşim,mükemmel işler yapılmış,sn Yılmaz Büyükerşen büyük işler yapmış,kendisini takdir ediyorum.

E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 15:12
Birkaç güzel fotoğraf Eskişehir'i tanımak ve hakkında fikir edinmek için

E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 15:14
Yılmaz Hoca ve öğrencileri tarafından yapılan heykellerimiz

E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 15:15
Restore edilen Odunpazarı Evleri ve park içi plajdan bir görünüm

E S E S

7 yıl önce - Pzr 14 Mar 2010, 15:16
Kent Park Plajı ve Porsuk Çayı