Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
drsarkom

8 yıl önce - Cum 08 Oca 2010, 23:43

muttalip şu an tek tarım ve hayvancılık yapılabilen yer.. başka yer bulun lütfen zaten tıp fakülsesi civarına büyüyyen şehir tarımı ve işlenebilen toprağı mahvetti. stad ankara yoluna doğru eski sanayi ortadan kadırılarak yapılmalıdır. hem böylece eski sanayi bölgesini taşımak için de bahane olur.

serdarsara

8 yıl önce - Cum 08 Oca 2010, 23:46

stadın mutalıba yapılması ile ilgili eskişehir taraftarının görüşü açık ve net şekilde ortadadır
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.as ...e6z7z2a584

savaşşentürk
8 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 01:57

Eskişehir en sevdiğim illerden biri yeni stadyum yakışacaktır inşallah bi an önce inşaat'a başlanır.

ads 1940
8 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 01:59

ya nedir bu stadları şehir dışına taşıma modası anlamadım gitti önce ist olimpiyat sonra kayseri kadir has derken bizim adanaya (şehrin 20 km uzağına) yapılması planlanan 40 bin kişilik stad ve şimdi eskişehir stadı şunu bilinki ülkemizde zaten belli bir futbol kültürü tam anlamıyla yokken şimdi bide stadları yıkıp şehirden uzak yerlere yaparak insanları futboldan (stada gitmekten) iyice soğutuyoruz peki ne için euro2016 da 2-3 maçlığına elin gavuruna ev sahipliği yapmak için neymiş uefa öyle istiyormuş 2-3 maç ev sahipliği uğruna anaoludaki stadlar yıkılacak şehirlerin kmlerce uzağına kuş uçmaz kervan geçmez ıssız yerlere stadlar yapılacak ondan sonra o stadlara seyirci beklenecek bence tüm imkanlar seferber edilerek stadlar şehirlerde bırakılmalıdır yada euro 2016 adaylığından çekilinmelidir yoksa ülkemiz stad mezarlığına dönebilir

Furkan ÇINAR
8 yıl önce - Cmt 09 Oca 2010, 20:46

ads 1940 dediklerinize katılmıyorum.Eskişehir trübünleri değil 40 km.Stat nerede olursa olsun doldurur diyorum.Trübün kültürünü Türkiye'ye getiren takımlardan biridir Eskişehirspor.Şuanda da gerek maç biletleri fiyatları olsun,gerek maç ayrımı yapmadan takımına statda destek veren ender takımlardan biridir ES ES taraftarı.
Ayrıca stadın Muttalip Bölgesine yapılmasından yanayım.Şuanki statın olduğu yere yeni bir stadın olması imkansız gibi birşey.Yani yapılır ancak daha fazla paraya mal olur.İlk önce çevre düzenlemesi yapacaksın,bunun için bazı caddeleri iptal etmen gerekir ki statın 4 tarafı cadde şuanda.
Hadi stadı genişletelim 35.000 kişilik yaptık stadı gelen insanlar arabalarıyla nasıl varacaklar hadi vadılar diyelim nereye park edecekler...bunun gibi pek çok sorun var.
En iyisi stadın başka bir yere yapılmasıydı ve doğru olanında yapıldığını düşünüyorum.Konuda ES ES taraftarı olunca statın dolmaması gibi bir durumda yok diyorum.Birde yeni yapılacak yere sadece statla iş bitmeyecek.Çevresi düzenlenecek.Yeni yollar yapılacak.Ulaşım sistemi düzenlenecek gerek tramvay,gerek otobüsler...
Ayrıca TFF ye Hep Destek Tam Destek ,İnşallah EURO 2016 yı kazanıcaz.

Behçet Salgın
8 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 00:03

3. sayfadaki proje mutlaka yapilmali bu sehire cünkü cok güzel cizilmis fakat cokbüyük oldugu icin kücügü'de yapilabilir o stadin yani miniatürü... [/img]

Furkan ÇINAR
8 yıl önce - Cmt 06 Şub 2010, 00:37
-

Projelerin açıklanmasına artık kısa bir zaman kaldı.Stadyum projesi bütün herkes tarafından merakla bekleniyor.
TFF adaylık dosyasını teslim ettikten sonra projeleri açıklayacakmış.

Behçet Salgın
8 yıl önce - Cmt 13 Şub 2010, 21:43

Alıntı:
Serdar Bey haklısınız,dedikleriniz doğru ancak zaten şehir büyüyor,kent merkezindeki statın çevresi zor kaldırıyor bu işi geleceği düşünürsek hiçten olmıyacak bu iş.Ayrıca şuanki statın olduğu yere yeni stat yapılsa çok sıkışık bir görüntü olucak bununda bir anlamı kalmaz bu kadar insanı,arabasını nasıl sığdıracaksınız çevresine?

yeni stat buraya yapilmamali ve meydan yapilacaksa üstü meydan, alti otopark olmalidir...

Behçet Salgın
8 yıl önce - Cmt 13 Şub 2010, 21:44

bu stadin yapimini destekliyorum..

Furkan ÇINAR
8 yıl önce - Pzr 14 Şub 2010, 18:26
-

Artık projelerin açıklanmasına kısa bir süre kaldı ,herkes heyecanla bekliyor...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET