Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 670
Ahmet YükselS
1 yıl önce - Cum 15 Mar 2019, 23:34

entepli dakka başı kod değiştirip burda edebiyet yapma, hadi işine

Misafir 173

1 yıl önce - Cum 15 Mar 2019, 23:57

Edeler bir Maraşlı olarak bence Gaziantep havalimanı genişletilmeli ve bölgesel havalimanı olarak orayı kullanmalıyız. Hem ucuz bilet hem de daha çok sefer avantajımız olur, kış aylarındaki iptal olan seferler de iptal olmaz. Raylı sistemle hallolur bu iş.

tilki123
1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 00:24
Kahramanmaraş Havalimanı

(+)

(+)

(+)

Sabır boyun eğmek değil mücadele etmektir.
Hz. Ömer
#KahramanmaraşHavalimanınıkullan

Ahmet YükselS
1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 01:48

Alıntı:
Edeler bir Maraşlı olarak bence Gaziantep havalimanı genişletilmeli ve bölgesel havalimanı olarak orayı kullanmalıyız. Hem ucuz bilet hem de daha çok sefer avantajımız olur, kış aylarındaki iptal olan seferler de iptal olmaz. Raylı sistemle hallolur bu iş.

entepli her kılığa giriyorsun bakıyorum, şimdi de maraşlı mı oldun?
entep şehir merkezinden havalimanına raylı sistem var mı ki maraştan entep havalimanına raylı sistem yapıyorsun yalancı?
entep havalimanı bölgesel olamaz çünkü her şeyden önce yeri yanlış..
çocuk kandıracak aklınca!!
entep için uğraştığın kadar kendin için uğraşıyor musun acaba?

Misafir 0bc

1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 09:15

Ahmet Yüksels Gaziantep raylı sisteme geçeli çok oldu.Havalimanına gitmesine gerek yok.Sizin başlıkta görüyorum dert yanıyorsunuz.Yakında orası da bu başlık gibi olur.

Tkbthn
1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 17:40

SONBAHARDA PEGASUS KAHRAMANMARAŞ Havalimanında sefer ARTIŞIna gidecek
Uçuşlar satışa açık değil ama haftalık 5 SEFER gözüküyor

Misafir 7e3

1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 19:18

5 sefer veya 4 sefer yapıldı varsayalım.Adıyaman'a seferler ne zaman başlıyor.

erhan344

1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 19:33

Arkadaş trolmü değilmi bilmiyorum ama 24 mesajından 23ü Kahramanmaraş Havalimanı 1 ide Adıyaman Havalimanı . Çok ilginç geldi bana.

En azından bazıları gibi çekememezlik yapmıyor ve sayfayı sabote etmiyor. Geliyor güzel güzel paylaşımlarını yapıyor.

Ha bide hem üye hem misafir olarak takılanlar var

Misafir 3a3

1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 20:51

Birade benn Gaziantepliyim.Kahramanmaraş'ı çekememezlik yapmam;ama Kahramanmaraşlı kardeşlerimizin bu forumda Gaziantep düşmanlığı yaptığını çok gördüm.Ayrıca beni üye olduğumu düşünenler varsa da kesinlikle üye değilim.

Ahmet YükselS
1 yıl önce - Cmt 16 Mar 2019, 21:10

Alıntı:
Ahmet Yüksels Gaziantep raylı sisteme geçeli çok oldu.Havalimanına gitmesine gerek yok.Sizin başlıkta görüyorum dert yanıyorsunuz.Yakında orası da bu başlık gibi olur.

Arkadaş şaka mısınız? Antepte raylı sistem olduğunu biliyoruz. Adam, Maraş havalimanı kapatılsın, Antepi kullansınlar, ulaşım sorunu raylı sistemle çözülür diyor. Ben de soruyorum, Antep şehir merkezinden havalimanına raylı sistem var mı ki Maraştan insanlar raylı sistemle Antep havalimanına ulaşsın?
Kafanız iyi herhalde? Ne içip geliyorsunuz şuraya!!

Maraş havalimanının ana derdi raylı sistem değil. Başka sorunları var. Onlar giderilsin raylı sistem olmasa da olur.

sayfa 670
ANA SAYFA -> ULAŞIM