Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 670
Ahmet YükselS
6 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:01

Alıntı:
Ahmet YükselS niye gerçekler canınızı mı acıttı?Misafir doğru söylemiş,bir kere de doğruya doğru deyin.Bir haber varsa paylaşılır.Karşınızda çocuk yok yani.Acaba nedir nedir diye sormamız mı lazım?

arkadaşım bizim gerçeğimiz bizi ilgilendirir, komşu kentlere ne oluyor?, bizim havalimanımız bizden iyi mi bileceksiniz? gidin kendi havalimanı sayfanızla ilgilenin..
burada haber de paylaşılır, fikir alışverişi de yapılır, fotoğraf video da paylaşılır, size ne? niye geriliyorsunuz?

Misafir 3a3

6 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:08

Trollerin sebebi o zaman forum üyeleri.Sonra çıkıp çevre illere sataşıyorsunuz.

Ahmet YükselS
6 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:34

entepli dakka başı kod değiştirip burda edebiyet yapma, hadi işine

Misafir 173

6 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 23:57

Edeler bir Maraşlı olarak bence Gaziantep havalimanı genişletilmeli ve bölgesel havalimanı olarak orayı kullanmalıyız. Hem ucuz bilet hem de daha çok sefer avantajımız olur, kış aylarındaki iptal olan seferler de iptal olmaz. Raylı sistemle hallolur bu iş.

tilki123
6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 00:24
Kahramanmaraş Havalimanı

(+)

(+)

(+)

Sabır boyun eğmek değil mücadele etmektir.
Hz. Ömer
#KahramanmaraşHavalimanınıkullan

Ahmet YükselS
6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 01:48

Alıntı:
Edeler bir Maraşlı olarak bence Gaziantep havalimanı genişletilmeli ve bölgesel havalimanı olarak orayı kullanmalıyız. Hem ucuz bilet hem de daha çok sefer avantajımız olur, kış aylarındaki iptal olan seferler de iptal olmaz. Raylı sistemle hallolur bu iş.

entepli her kılığa giriyorsun bakıyorum, şimdi de maraşlı mı oldun?
entep şehir merkezinden havalimanına raylı sistem var mı ki maraştan entep havalimanına raylı sistem yapıyorsun yalancı?
entep havalimanı bölgesel olamaz çünkü her şeyden önce yeri yanlış..
çocuk kandıracak aklınca!!
entep için uğraştığın kadar kendin için uğraşıyor musun acaba?

Misafir 0bc

6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 09:15

Ahmet Yüksels Gaziantep raylı sisteme geçeli çok oldu.Havalimanına gitmesine gerek yok.Sizin başlıkta görüyorum dert yanıyorsunuz.Yakında orası da bu başlık gibi olur.

Tkbthn
6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 17:40

SONBAHARDA PEGASUS KAHRAMANMARAŞ Havalimanında sefer ARTIŞIna gidecek
Uçuşlar satışa açık değil ama haftalık 5 SEFER gözüküyor

Misafir 7e3

6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 19:18

5 sefer veya 4 sefer yapıldı varsayalım.Adıyaman'a seferler ne zaman başlıyor.

erhan344

6 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 19:33

Arkadaş trolmü değilmi bilmiyorum ama 24 mesajından 23ü Kahramanmaraş Havalimanı 1 ide Adıyaman Havalimanı . Çok ilginç geldi bana.

En azından bazıları gibi çekememezlik yapmıyor ve sayfayı sabote etmiyor. Geliyor güzel güzel paylaşımlarını yapıyor.

Ha bide hem üye hem misafir olarak takılanlar var

sayfa 670
ANA SAYFA -> ULAŞIM