Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş Havalimanı
« önceki   1234 ... 645646647   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
nedimtopaoglu

7 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 21:03

Pegasus'un K.Maraşa sefer başlatacağı haberleri dolaşıyor bundan haberi olan var mı? Bir ay önce böyle bir duyum almıştım.

levend46
7 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 21:10

bunun kaynagı nerde billboardlarda filan asıldımı kendi sitesinde yazmıyor?

nedimtopaoglu

7 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 21:20

hayır billboardlarda yazılı değil bunu bana kmtso da üye olan bir arkadaş haberini verdi hatta bu konuda pegasusa da mail attım haber bekliyorum

levend46
7 yıl önce - Cmt 19 Mar 2011, 21:22

Büyük ihtimalle başlar yaz sezonu geliyor.Geç bile kaldı.İstanbuldan maraşa gitmelerde cok sıkıntı yaşıyrouz.

levend46
7 yıl önce - Sal 17 May 2011, 19:37

Borajet Kahramanmaraş’ta

Kahramanmaraş Ankara arasını Anadolu jet , yerini , borajet’e bıraktı. Böylece her hafta Pazar, Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma günleri Saat 14 00 de Ankara dan Kahramanmaraş’a saat 16 00 da Kahramanmaraş’tan Ankara ‘ya uçacağı bildirildi. Borajet Kahramanmaraş temsilciliğini alan Güzelbulut Turizm yönetim kurulu başkanı Mehmet Güzelbulut, “ 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü seferlerimiz başlıyor, Atlasjet de olduğu gibi yer hizmetlerinide biz vereceğiz ve bugün için saat 14 00 Ankara dan hareket 16 00 da Kahramanmaraş’tan Ankara hareket şeklinde başlayan seferler daha sonraki günler de ihtiyaca göre yeniden düzenlenebilir.

THY ve Anadolu Jet ise Kahramanmaraş’tan İstanbul’a uçacak ve haftanın belli günleri sabah ve akşam karşılıklı sefer olacak böylece Kahramanmaraş’ta hava yolları biraz daha aktif hale gelmiş oldu.

Kahramanmaraş’ımıza hayırlı olsun,” dedi.

Kahramanmaraşlılar Bora Jet’den İstanbul seferi de istiyorlar

Geçmişte Atlasjet yaptığı gibi sabah saat 05 00 da Kahramanmaraş’tan İstanbul uçmasını, gece saat 23 00 de ise Kahramanmaraş’a dönüş koymasını isteyen Kahramanmaraşlılar, “ İlimize borajet sefer koyması bizleri sevindirdi, özel sektör olan firmamıza destek olacağız ancak öncelikli bizim için İstanbul Bor jet den İstanbul seferleri de bekliyoruz,” diyerek Bora jet yönetimine teşekkür ettiler.

http://www.kahramanmarasgazetesi.com.tr/index.php ...Itemid=466

THY yakında akşam seferlerine başlıyor sabah akşam İstanbul dönüşlü olcak onun dışında Borajet haftada 5 gün Ankara-Kahramanmaraş seferi düzenleyecek biletler 94 tl'den satışa sunulmuş.

levend46
7 yıl önce - Sal 24 May 2011, 13:48

(+)

erhan344

7 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2011, 00:21
KAHRAMANMARAŞ HAVAALANI PROJESİ

çok yakında pist uzatması bitirilerek yeni terminal binasıyla kahramanmaraş havaalanı açılacak.
mevcut pistin uzunluk anlamındaki yetersizliğini gidermek için pist başındaki petrolün kamulaştırılarak dhmi arazisine devredilmesiyle sorun çözüme kavuşmuştur.gaziantep karayolunun altgeçit ile yerden gitmesi ile pist şuanki mevcut karayolunun üzerine inmiş olacak.buda pist sorununu ortadan kaldırmış olacak....

des46

7 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2011, 20:43

Harika bir haber

nedimtopaoglu

7 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2011, 21:20

bu haberin kaynağı kim veya hangi site..

mustafa vural
7 yıl önce - Cmt 19 Ksm 2011, 21:42

ulaştırma bakanı sadece pist ve bir tane cihaz takılacak dedi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM