Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 28
Tacettin Şenel
4 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 22:09
Kayıkları Tekneleri hazırlayın

Bu gece ve Yarın yine kuvvetli yağmur varmış Hastaneye gideceğim anlaşılan yarında bol bol yüzeceğiz Evin önüne neolur neolmaz acil ihtiyaçlar için Tekne kayık vs bulundurmak gerekiyor Yağmurlu günlerde İzmir göle dönüşüyor.....

35 gökhann
3 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 23:54

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Tacettin Şenel
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 16:51

Eve zor geldim Otobüs fahrettinAltaydaki alt geçitte yolda kaldı heryer su sel altında....

bluemet

3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 17:32

bugun hem karşıyakada hem bornovada bulundum 2 merkez ilçenin ana yolları ara sokakları sular altında

insanlar sokakta karşıdan karşıya geçemiyor cünkü altyapı olmadıgı icin yagmur sularının gidecegi gider yok

izmire kim gelirse gelsin komple altyapısını yenilemeden hicbirsey degismez

gelen her belediye reisi şehre sadece makyaj yapıyor ama yüzün altındakiler oldugu gibi duruyor

Tacettin Şenel
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 20:02

Geceden bu yana çok zor şartlara maruz kaldık gece balkona çıktım az kalsın fırtına uçuruyordu beni ben böyle birşey ne gördüm ne duydum zor attım kendimi içeri Yağmur yağmadı adeta gök boşaldı yıldırımlar düştü bunun sebebi nedir biliyormusunuz haaa ben söyleyeyim bunun sebebi biz insanlarız doğayı kirletiyoruz çok günahkarız insanların ne büyüklerine saygısı var ne küçüklerine sevgisi kalmış çok günahkar zalim bir toplum olduk Allah bizleri affetsin doğayı denizlerimizi ormanlarımızı kirletiyoruz haram helal demeden yiyoruz Allah bizlere hidayet versin merhamet versin......

bluemet

3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 21:54

Su yağmurlu havalarda büyükşehir başkanı dahil ilçe başkanları İZSU denileb çok becerikli kurumun müdürü vs hepsini toplayıp İzmir merkez ilçelerde gezdirecen görsünler vatandaş esnaf ne halde

Hiç parti olayına girmiyorum gelen 1 tane başkan bile İzmir'in alttapisi kötü yenileyecez demiyor
Biraz yağmur yağıyor Kemeraltı da esnaf su içinde Mavişehir bostanlida debizle kara birleşmiş
Bornovada yalida sokaklarda karşıdan karşıya geçilemiyor

Ünv öğrencilerini gördüm Bornova'da biri gönüllü olmuş arkadaşlarını sırtında karşıya taşıyordu

Hangi parti yapar bilmem ama İzmir'de bu altyapı sorunu cozulmedigi süreci diğer yapılan herşey kötü zemine ev yapmaya benzeyecek

35 gökhann
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 23:38

İzmir çevirme radar

mahmut11
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 23:44

Nereden çekilmiş fotoğraf çok güzel körfez manzara.

Yollar sel alıyor ama evde sular akmıyor.

Ustura Faysal
3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 23:47

Olaya iyi açıdan bakın arkadaşlar. Adamlar şehir genelinde ücretsiz oto yıkama tesisleri kurmuşlar 😂

Arabalar pırıl pırıl, cam gibi olmuştur. Siz de hiç bir şeyi beğenmiyorsunuz. Keşke benim arabam da orada olsaydı da bedavaya iç dış yıkansaydı 😂

Ertuğrul MERTEL

3 ay önce - Pts 23 Arl 2019, 23:47

Alıntı:
3 hafta önce - Prş 28 Ksm 2019 22:09
Kayıkları Tekneleri hazırlayın

Bu gece ve Yarın yine kuvvetli yağmur varmış Hastaneye gideceğim anlaşılan yarında bol bol yüzeceğiz Evin önüne neolur neolmaz acil ihtiyaçlar için Tekne kayık vs bulundurmak gerekiyor Yağmurlu günlerde İzmir göle dönüşüyor.....

Meşhur İzmirli Tacettin Dede Bu mesajına İçerik yok Gereksiz bir Masaj ve SİTEMİZE Yakıştırmadım diye 2 EKSİ almış .
Yukarıdaki Fotolara bakarsak ...
Harbiden Oralarda yaşayanlara KAYIK lazım .
Ben de Kendisine AÇIKTAN DOĞRU HAKLI Artısı veriyorum .

Bu kadar İDEOLOJİK KÖRLÜK ile yıllardır Altyapısı yönünden Bazı bölgeleri sorunlu bir Şehir olduğu TESCİLLENMİŞ iken . İnsan O EKSİ'yi verirken hiç mi eli titremez .
El İnsaf vel izan nereye gitti .

En son Ertuğrul MERTEL tarafından Pts 23 Arl 2019, 23:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 28
« önceki   123 ... 27282930   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet